Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.
Kód : 8598411
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ MERAČE TEPOVEJ FREKVENCIE

Hodinky Vivoactive 3 Silver GARMIN

GARMIN
4.3/5
4.3/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 24/01/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 26/01/2021 1.99
  • Doručenie domov od 26/01/2021 2.99
Pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoju telesnú kondíciu a pritom nosiť nenápadný, elegantný a veľmi ľahký výrobok. Vďaka jemnému a diskrétnemu dizajnu sa hodí ku každému oblečeniu. Jeho nový displej sa rozsvieti len v prípade potreby. Obsahuje nové, inovatívne funkcie na fitness.

Výhody

Meranie parametrov Sledovanie kardio (na zápästí), činností, spánku, cvičení, GPS, výškomera.
Výdrž batérie GPS funkcia: Do 13 hodín v zapnutom stave: Do 8 dní.
Vodotesnosť Do 5 ATM a odoláva potu, dažďu a vlhkosti.
Nízka hmotnosť 43 g.
Interaktivita VO2 Max a sledujte hladinu stresu.
Presnosť Posilňovanie: Náramok počíta série, opakovania a iné.

Technický popis

Diskrétny, elegantný, veľmi ľahký a napojený

Inteligentné hodinky Vivoactive 3 sú elegantné a mimoriadne ľahké. Vďaka jemnému a diskrétnemu dizajnu sa hodí ku každému oblečeniu. Jeho nový displej sa rozsvieti len v prípade potreby. Keď nie je rozsvietený, tak ho nevidno a vy si tak môžete zachovať svoju eleganciu. Preto vás môže všade sprevádzať. Od kancelárie cez posilňovňu až po plaváreň.

Sleduje vašu telesnú kondíciu

Vďaka technológii srdcovej frekvencie Elevate, Vivosmar 3 ponúka celú radu užitočných funkcií, ktoré vám umožnia lepšie vyhodnotiť vaše úsilie a výkon. Ide o prvý fitness náramok Garmin, schopný posudzovať vašu vytrvalosť prostredníctvom VO2 Max pre zlepšenie telesnej kondície. Zároveň môže zhodnotiť váš fitness vek (fyzický vek). Čím je váš „Fitness vek“ voči skutočnému veku nižší, tým je lepšia vaša telesná kondícia.

Sleduje dennú námahu

Vivosmar 3 zachytáva tlkot vášho srdca a vypočítava z neho variabilitu srdcovej frekvencie (VSF). Čím vyššia je vaša námaha a stres (únava), vyššia je jeho úroveň. Príčina javu: Niektoré vonkajšie fyzické a emočné faktory. Vivosmar 3 vám pomáha odhaľovať tieto výkyvy, aby ste tak mohli hľadať spôsob ich redukovania. Kontrolujete dýchanie, ovládate stres, zľahka sa zotavujete z námahy.

Neustále sledovanie vašich aktivít

Vivosmar 3 nahráva kroky, prekonané poschodia, spálené kalórie a ešte mnoho iného. Funkcia Move IQ™ je schopná automaticky rozoznávať cvičenia ako chôdza, beh, plávanie ale aj bicyklovanie a stacionárne bicyklovanie. Vyjdite von, kráčajte, hýbte sa a nechajte Vivosmar 3 nahrávať vaše aktivity. Samozrejme môže prostredníctvom aplikácie Garmin Connect™ tieto údaje vidieť.

Skutočný tréner na zápästí

Športy v telocvični, vychutnajte si ich. Oddnes máte nového trénera, ktorý na mieste spočíta všetky vaše opakovania. Akonáhle začnete so svalovou činnosťou, Vivosmar 3 zachytí všetky vaše cvičenia, opakovania a série ale aj oddychový čas. Viac si nebudete musieť robiť poznámky! Údaje sú okamžite zasielané do aplikácie Garmin Connect, kde si môžete nájsť všetky detaily o vašich tréningoch.

Smart notifikácie a príbuzné funkcie

Prispôsobí sa rytmu vášho aktívneho života, s týmto náramkom môžete sledovať vaše maily, SMS, notifikácie zo sociálnych sieti a to priamo na vašom zápästí. Iné funkcie vám umožnia zostať napojení, automaticky synchronizuje s aplikáciou Garmin Connect a je kompatibilný s TrueUp, ktorí zosúladí viacero hodiniek a náramkov merania činnosti. Takto nájdete váš stratený telefón a priamo na vašom zápästí ovládate počúvanie hudby zo smartfónu.

Pripojenie a súťaže

Chcete mať prehľad o svojich športových aktivitách a pokroku? Je to veľmi jednoduché. Váš Vivosmar 3 je automaticky synchronizovaný s Garmin Conncet, našou online komunitou, kde si môžete prezrieť svoje najlepšie výsledky, čeliť výzvam a zdieľať ich na sociálnych sieťach. Garmin Connect je bezplatná aplikácia, ktorá je vďaka Garmin Connect™ Mobile dostupná na internete alebo vo vašom smartfóne.

Možnosť bezkontaktnej platby

Vívoactive 3 je prvým výrobkom od Garmin, ktorý je kompatibilný s Garmin Pay. Ak je s ňou vaša banka kompatibilná, môžete doma nechať nielen svoj telefón, ale aj peňaženku a vyriešiť nákupy priamo pomocou hodiniek. Môžete ich používať kdekoľvek namiesto platobnej karty.

Každodenné inteligentné funkcie

Notifikácie Smart - Funkcia Počasie - Hudba - Nájdi svoj telefón - Kompatibilné s iPhone®, Android™, Windows®
- Kompatibilné s Garmin Connect Mobile.

Funkcia sledovania aktivity

Krok Krivka aktivity Automatický cieľ Spánková analýza Prekonané poschodia Ubehnutá vzdialenosť Záťažové minúty TrueUp™ Move IQ™.

Funkcie tréningu, plánovania a analýzy

Nastaviteľný budík Automatické opakovania Nastaviteľná stránka s údajmi Fitness vek VO2 Max Vibračný budík.

Funkcie hodín a snímačov

Funkcie hodín: Hodiny/Dátum Synchronizácia času s GPS Automatické prepnutie na letný čas Budík Stopky Chronometer Ciferník Face It™ Snímače: GPS Navigačný systém Glonass Monitor srdcovej frekvencie Garmin Elevate™ na zápästí Barometrický výškomer Kompas Akcelerometer Teplomer.

Funkcie pre beh

Dostupné bežecké profily: beh, beh v hale, beh na páse. Vzdialenosť, trvanie a tempo podľa GPS. Bežecký tréning. Prepojenie snímača rýchlosti a tempa (so snímačom).

Plavecké funkcie

Dostupné plavecké profily: plávanie – Plavecké metriky (dĺžky, vzdialenosť, tempo, počet/frekvencia pohybov, kalórie) – Detekcia plaveckého štýlu (voľný štýl, znak, prsia, motýlik) – Plavecká efektivita (SWOLF).

Vlastnosti

Materiál displeja: Corning® Gorilla® Glass 3
- materiál lunety: nehrdzavejúca oceľ
- materiál obalu: zosilnený polymér alebo nehrdzavejúca oceľ
- ľahko odopínateľný remienok: áno
- remienok: silikón
- dotykový displej
- typ zobrazenia: antireflexný, transflektívny MIP.

Veľkosti a rozmery

- Veľkosť obalu: 43,4 mm × 43,4 mm × 11,7 mm.
- Veľkosť remienka: vhodný na zápästie s obvodom 127 – 204 mm.
- Formát zobrazenia (šírka × výška): priemer 30,4 mm (1,2 po).
- Rozlíšenie obrazovky (šírka × výška): 240 × 240 pixelov.

Obsah balenia

- Vívoactive 3 Silver
- Kábel na nabíjanie
- Návody

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie