Kód : 8399235
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ HODINKY S GPS

Hodinky s GPS a kardio meraním Fenix 5 na rôzne športy, sivé, čierny remienok GARMIN

GARMIN
3.6/5
DECATHLON.SK
419.99 - %

od

419.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
419.99 - %
Avant0Maintenant419.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Navrhnuté pre všestranných športovcov na beh a do hôr. Celistvé a robustné hodinky. Najlepší partner na cvičenie! Fenix 5 sú GPS hodinky vysokej kvality na rôzne športy. Obsahujú kardio meranie, pokročilé tréningové funkcie (smart notifikácie).

VÝHODY

Meranie parametrov GPS, kardio na zápästí, barometer, výškomer, rôzne športy, prepojené funkcie.
Výdrž batérie Hodinky: 2 týždne. GPS: 24 h
- UltraTrac na sledovanie svalov: 60 h.
Vodotesnosť Do 100 metrov.
Univerzálne použitie Hodinky na: beh, bicykel, lyže, golf, veslovanie, náhodný výber a iné.
Objem 64 MB. Dostupných 54 MB.
Nízka hmotnosť 85 g.
Presnosť GPS a Glonass, výškomer, barometer, 3-osový kompas.

TECHNICKÝ POPIS

Elegantný dizajn, extrémny výkon

Fenix 5 sú kompaktné hodinky na rôzne športy s priemerom 47 mm na zvýšenie výkonu. Fenix 5 majú atletický dizajn, sú elegantné a robustné, obsahujú EXO anténu z nehrdzavejúcej ocele, zadná časť je z tepanej ocele, sú navrhnuté na optimalizovanie výkonu aj v náročnejšom prostredí (vodotesnosť do 100 m). Fenix 5 sa prispôsobí vašim nárokom na aktivity aj štýl.

Pulzová frekvencia na zápästí

Vďaka technológii srdcovej frekvencie Garmin Elevate™, ktorú v sebe zahŕňajú všetky modely Fenixu 5, môžete zabudnúť na látkový kardio opasok. Nový snímač Garmin Elevate vám v každom čase umožní skontrolovať intenzitu cvičenia. Vďaka nepretržitému sledovaniu vašej srdcovej frekvencie môžete sledovať svoju každodennú činnosť a získavať presné údaje o spálených kalóriách.

Podporte svoj štýl s vymeniteľnými náramkami QuickFit™

Spomedzi QuickFit náramkov si môžete zvoliť kožený, kovový alebo silikónový a ľahko ho zladíte so športovým alebo bežným odevom. Náramok si navyše nasadíte za pár sekúnd a bez použitia iného nástroja. Šmahom ruky zmeňte svoj štýl.

Všetky kľúčové informácie o vašich cvičeniach s Widget Performance

Na zvýšenie efektívnosti vašich cvičení: - Úroveň cvičenia: Merajte svoj cvičebný výkon - sledovanie maximálneho objemu O2: Analýza bežeckých a cyklistických údajov na výpočet maximálneho objemu kyslíka vám poskytne obraz o vašej fyzickej kondícii - Nahrávanie cvičenia: Zobrazenie cvičebnej úrovne v stanovenom časovom rozpätí, bez ohľadu na činnosť - Pomáha pri regenerácii: Stanovuje čas na nevyhnutnú regeneráciu.

Zrýchlite tempo

Cvičebné funkcie Garmin využívajú fyziologické metriky a Running Dynamics (krokomer) vám pomôže zlepšiť si svoju kondíciu a výkon. Metriky zahŕňajú funkciu, ktorá porovnáva vašu súčasnú telesnú kondíciu s priemernou, vaše bežecké tempo a dĺžku krokov. Zmerajte si na Strava Live Segments sily s inými bežcami, dostávajte upozornenia, prezrite si rebríčky a porovnávajte svoje výsledky.

Partner pre multitalentovaných

Hodinky Fenix 5S sú ideálnym partnerom všetkých atlétov, ktorí sa venujú viacerým športom. Máte možnosť výberu režimu aktivity pre beh, plávanie alebo triatlon, Swim and Run. V prípade potreby si vytvoríte tréningový program viacerých športov, ktorý bude zodpovedať vášmu bežnému cvičebnému programu alebo behu. Prechádzajte z aktivity na aktivity jednoduchým stlačením tlačidla, všetky intervaly vám budú započítané.

Hodinky pre všetky športy

Okrem bežeckých funkcií hodinky Fenix 5S obsahujú špeciálne navrhnuté funkcie na cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, pádlove športy vrátane stand-up pádlovania a kajakovania.

Zostaňte pripojení

Všetky modely hodiniek radu Fenix 5S využívajú po spárovaní s kompatibilným zariadením Smart notifikácie (e-maily, SMS, upozornenia). Hodinky Fenix 5S sú tiež vybavené novou funkciou GroupTrack, ktorá vám umožní prepojiť svoje hodinky s Garmin Connect, aby ste tak vy a vaši priatelia v reálnom čase (Live Track) o sebe navzájom vedeli aj počas danej aktivity.

Upravte si hodinky na mieru

Vaše hodinky Fenix 5S si môžete prispôsobiť vďaka obsahu, ktorý si bezplatne stiahnete z Connect IQ. Vymeňte ciferník, pridajte polia s údajmi alebo si stiahnite aplikácie a widgety, ktoré vám mrknutím oka umožnia prístup k informáciám.

Bežecká funkcia

- Kardio opasok (možnosť spárovania s opaskom) - Virtual Pacer
- Virtual Partner a Racer
- Training Effect
- Vyhodnotenie maximálneho objemu O2 - Pomoc pri regenerácii
- Predpoveď behu - Dynamika behu - Akcelerometer
- Osobné nahrávky - AutoPause
- Multišportové tréningy - Pokročilé trénovanie na etapy - Compatible Vector, snímač tempa a rýchlosti.

Plavecké funkcie

Plavecké metriky (dĺžka, vzdialenosť, tempo, množstvo/frekvencia pohybu, kalórie) - Rozpoznanie plaveckého štýlu (napr.: voľný štýl)
- Plavecký tréning - Plavecké metriky na otvorenej vode (vzdialenosť, tempo, množstvo/frekvencia pohybu, kalórie).

Iné funkcie

Golfové funkcie - Výpočet vzdialenosti do začiatku, stredu a konca ihriska - Výpočet v metroch po layup a dogleg jamky - Meranie vzdialenosti odpalu (výpočet presnej vzdialenosti odpalu z ktoréhokoľvek miesta ihriska) - Zoznam číselných výsledkov: Áno. Funkcie outdoorových činností - Výpočet oblasti - Kalendár lovu a rybolovu - Informácie o slnku a mesiaci.

Obsah balenia

- Hodinky Fenix 5 - Kábel na nabíjanie a prenos údajov - Dokumentácia.

Vlastnosti

Fyzické rozmery: 47,0 x 47,0 x 15,5 mm - Veľkosť zobrazenia (šírka x výška): priemer 30,5 mm.
- Rozlíšenie obrazovky (výška x šírka): 240 x 240 pixelov. Antireflexná obrazovka, nepretržitá činnosť, farby a šetrenie energie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

NAŠE ZÁVÄZKY

Záruka 2 roky

VAŠE HODNOTENIE