Kód : 8523666
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ HODINKY S GPS

Bežecké hodinky M430 s GPS a kardio meraním čierne POLAR

POLAR
3.8/5
DECATHLON.SK
149.99 - %

od

149.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
149.99 - %
Avant0Maintenant149.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Navrhnuté pre bežcov, ktorí chcú hodinky s GPS a kardio meraním, pokročilými funkciami a sledovaním aktivity. Hodinky vysokej úrovne pre bežcov, ktorí chcú viac.

Výhody

Meranie parametrov GPS a kardio meranie, pokročilé funkcie a sledovanie aktivity.
Výdrž batérie Do 8 hodín v režime hodiniek s GPS a kardio meraním.
Vodotesnosť Áno, vhodné na plávanie.
Konektivita Plánujte, synchronizujte a zdieľajte svoje cvičenie prostredníctvom Polar Flow.
Kompatibilita Kompatibilné s opaskom Bluetooth Smart.

Technický popis

Základné funkcie (1/3)

Meranie srdcového rytmu na zápästí. Kontrolujte svoj srdcový rytmus jednoducho a presne vďaka optickému prístroju merania srdcovej frekvencie v hodinkách Polar. Pokročilé GPS. Dôveryhodné a presné GPS hodiniek Polar M430 s presnosťou vypočíta vašu rýchlosť, vzdialenosť a itinerár. Vďaka šetrnému režimu vás budú sprevádzať aj pri tých najdlhších dobrodružstvách.

Základné funkcie (2/3)

Údaje o behu v telocvični. Keď nemáte GPS signál, hodinky Polar M430 vypočítavajú vaše tempo a vzdialenosť podľa pohybu zápästia. Sledovanie aktivity. Zostaňte aktívni po celý deň. Hodinky Polar M430 počítajú vaše kroky, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, spánkový čas a na mieru vám stanovia denný cieľ.

Základné funkcie (3/3)

Polar Flow. Plánujte, synchronizujte a zdieľajte svoje cvičenie prostredníctvom Polar Flow. Všetky údaje sú ľahko dostupné. Smartfón notifikácie. Notifikácie vám umožnia vidieť priamo na displeji hodiniek M430 aktivitu svojho telefónu. Športové režimy. Hodinky Polar ponúkajú stovky rozdielnych športových režimov, čo vám umožní vybrať si pre svoje tréningy ten najlepší.

Technické vlastnosti

Integrované GPS s SiRFInstantFix™, technológiou predvídania prostredníctvom satelitu. Snímač aktivity. Manuálne a automatické prechodné časy. Upozornenie vibrovaním. Voda (vhodné pri plávaní). Pamäť Flash 8 Mo. Nabíjateľná lítium-polymérová batéria 240 mAh. Batéria v režime tréningu s GPS a optickým kardio meraním vydrží 8 hodín bez nabitia.

Hmotnosť a rozmery

Hmotnosť: 51 g. Hrúbka: 12 mm. Veľkosť displeja: Displej s vysokým rozlíšením 128 × 128 pixelov.
- Veľkosť náramku M/L: 130 – 210 mm.

Funkcie cvičenia a koučingu (1/4)

Fitness test na hodinkách a bez opasku: 5-minútový test, ktorý na základe srdcového rytmu počas oddychu, zmeny srdcového rytmu a vašich základných údajov umožňuje meranie zdravotnej formy. Testujte sa pravidelne a odmerajte dosiahnuté zlepšenie. Výhody tréningu: hneď po cvičení poskytne motivačnú správu, ktorá zhodnotí výhody cvičenia. Ukazovateľ behu: ukazuje vývoj vašich výkonov v behu.

Funkcie cvičenia a koučingu (2/4)

Bežecký program: trénujte beh s progresívnym a na mieru šitým programom hodiniek Polar Flow. Vyberte si jednu z ponúkaných vzdialeností (5 km, 10 km, polmaratón alebo maratón) a sledujte cvičebný program, ktorý je prispôsobený vám a vašim cieľom. Nahrávanie cvičenia: zobrazuje, v akej miere cvičenie pôsobí na vaše telo a pomáha vám porovnávať záťaž rôznych cvičení. Sledujte nepretržite svoju záťaž a zistite hranice vlastných možností.

Funkcie cvičenia a koučingu (3/4)

Režim regenerácie: pred a po cviční vám ukáže čas potrebný na nevyhnutnú regeneráciu. Smart kalórie: s presnosťou zistíte množstvo spálených kalórii vzhľadom na hmotnosť, výšku, vek, pohlavie, maximálnu individuálnu srdcovú frekvenciu (FCmax) a intenzitu vášho cvičenia. Sprievodca aktivitou: zobrazuje stupeň vašej dennej aktivity a radí, ako dosiahnuť vytýčený cieľ.

Funkcie cvičenia a koučingu (4/4)

Efektívnosť aktivity: vytvára správu o vašej dennej, týždennej a mesačnej aktivite, v ktorej vám ukáže, ako vám voľba danej činnosti pomáha udržať sa vo forme. Viac spánku: dobrý spánok prispieva k regenerácii a výkonu. Hodinky Polar Sleep Plus™ automaticky vypočítajú trvanie, kvantitu a kvalitu vášho spánku. Dostanete správu o svojom spánku a budete tak môcť podniknúť opatrenia pre jeho zlepšenie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie