Kód : 8408225
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ HODINKY S GPS

Hodinky GPS Forerunner 935 s kardio meraním na zápästí čierne GARMIN

GARMIN
4.3/5
DECATHLON.SK
399.99 - %

od

399.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
399.99 - %
Avant0Maintenant399.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Tieto hodinky so zabudovaným GPS a kardio meračom na zápästí sú ideálne pre športovcov. Tento pokročilý rad multišportových GPS hodiniek určený na beh a triatlon vám pomôže optimalizovať vaše cvičenie a oddychový čas a tak zlepšovať váš výkon.

Výhody

Meranie parametrov Sledovanie kardio na zápästí, činností, cvičení, GPS, výškomera...
Výdrž batérie Režim hodiniek: 2 týždne. GPS: 24 h
UltraTrac: 50 h. 60 h bez použitia kardio.
Vodotesnosť Do 50 metrov.
Nízka hmotnosť Iba 49 gramov.
Konektivita Automatické sťahovanie údajov v reálnom čase a Smart notifikácie.
Presnosť Krokomer Running Dynamics.
Interaktivita Vyhodnotenie cvičebnej úrovne a analýza výkonu.

Technický popis

Prispôsobí sa vášmu zápästiu aj štýlu

Hodinky Forerunner 935 sú elegantné, ľahké a pohodlné, vhodné na bežné používanie. Hodinky Forerunner 935 sú kompatibilné s naším radom jednoducho vymeniteľných náramkov QuickFit™. Ponúkame náramky na každú príležitosť: Bez námahy vymeníte športový silikónový náramok za elegantnejší kožený alebo vysokokvalitný kovový náramok.

Sledujte svoje výkony, cvičenia a oddychový čas

Hodinky La Forerunner 935 vám umožnia dohliadať nad vaším cvičením a oddychovým časom a umožnia tým lepšiu prípravu behov alebo cvičení. Funkcia cvičenie je nástroj na kontrolu výkonu, zhodnocuje históriu aktivít a výkonov, aby vás mohla následne informovať o efektívnosti vášho cvičenia. Zároveň môžete vidieť svoju všeobecnú cvičebnú záťaž, ktorá meria množstvo cvičení za posledných 7 dní.

Analýza vašej techniky

Ponúkame vám jednoduchú možnosť využitia údajov, ktoré potrebujete na zlepšenie telesného stavu. S hodinkami Forerunner 935 zároveň môžete merať bežecké metriky, Running Dynamics slúži na analýzu výkonu.

Vychutnajte si väčšiu nezávislosť

Na batériu s dlhou výdržou sa môžete spoľahnúť, a to aj počas Ironman triatlonu alebo ultra dlhých maratónov. Hodinky Forerunner 935 vydržia bez nabitia v GPS režime až 24 hodín, v šetriacom režime UltraTrac až 60 hodín. Ak ich používate na bežné nosenie, ako ktorékoľvek bežné hodinky, môžu bez nabíjania vydržať až 2 týždne.

Beh, plávanie, bicyklovanie, triatlon

Vďaka športovým profilom vám hodinky Forerunner 935 umožňujú jednoduché navolenie športu. Beh (interiér/exteriér) bicyklovanie (interiér/exteriér), plávanie (plaváreň, exteriér), bežkovanie, pádlové športy, preteky, vychádzka, posilňovanie a iné.

Počúvajte svoje srdce

Kardio na zápästí je veľmi praktické v prípade, že chcete bežať bez zábran. Ale hodinky Forerunner 935 vám okrem pásu na meranie srdcovej aktivity ponúkajú aj zber údajov. Kompatibilný pás na meranie srdcovej frekvencie (HRM-Run™ alebo HRM-Tri™) umožňuje používanie nadčasových funkcií, akou je meranie kyseliny mliečnej pri záťažových situáciách a po zmene srdečnej frekvencie.

Prispôsobte si štýl a pripojte sa

Vaše hodinky Forerunner 935 sú automaticky synchronizované s Garmin Conncet, našou online komunitou, kde si môžete prezrieť svoje najlepšie výsledky, čeliť výzvam a zdieľať ich na sociálnych sieťach. Pripojte sa na Garmin Connect prostredníctvom počítača alebo si stiahnite aplikáciu Garmin Connect™ Mobile do svojho smartfónu. Polia s údajmi a ciferníky hodiniek, ktoré si bezplatne stiahnete na Connect IQ™, si môžete vizuálne prispôsobiť.

Buďte každý deň lepší

Získajte s funkciou Strava Live Segments chýbajúcu motiváciu a prekonajte svoje možnosti. Členovia Strava Premium môžu na hodinkách Forerunner 935 synchronizovať svoje bežecké a cyklistické údaje a počas vykonávanie činnosti dostávať komentáre. Dostávajte na začiatku a na konci segmentu upozornenia, zobrazujte triedenia a zistite, kde sa vo svojich osobných rekordoch pohybujete.

Senzory

- GPS - Navigačný systém Glonass - Monitor srdcovej frekvencie Garmin Elevate™ na zápästí - Barometrický výškomer - Kompas - Gyroskop - Akcelerometer - Teplomer.

Každodenné inteligentné funkcie

- Pripojenie: Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®
- Connect IQ™ (ciferníky, polia s údajmi, widgety, stiahnuteľné aplikácie)
- Smart notifikácie
- Kalendár - Počasie
- Hudba - Nájdi môj telefón - Nájdi moje hodiny - Diaľkový ovládač VIRB®
- Kompatibilnosť so smartfónmi: iPhone®, Android™, Windows
- Kompatibilný Garmin Connect™ Mobile.

Funkcie sledovania aktivity

- Krokomer - Krivka aktivity (zobrazí sa na prístroji po chvíli nečinnosti, pre jej opätovné spustenie začnite kráčať) - Automatický cieľ (zhodnocuje vašu úroveň aktivity a stanovuje denný cieľ vyjadrený v počte krokov) - Analýza spánku (sleduje celkový počet hodín spánku, aj to či ide o hlboký alebo plytký spánok) - Spálené kalórie - Prejdená vzdialenosť - Záťažové minúty - TrueUp™ - Move IQ™: Aplikácie.

Bežecká funkcia

- Predvolené bežecké režimy - Beh vonku aj vnútri - Vzdialenosť, trvanie a tempo podľa GPS navigácie - Tempo (počet krokov za minútu) - Telesná kondícia (po 6 až 20-minútovom behu zariadenie porovnáva vašu aktuálnu a priemernú telesnú kondíciu) - Bežecké tréningy - Bežecká predpoveď - Snímač rýchlosti a tempa.

Golfová funkcia

- Výpočet vzdialenosti od začiatku, stredu a konca golfového ihriska - Výpočet vzdialenosti v metroch po layups/doglegs jamky - Meranie vzdialenosti úderu - Numerický zoznam výkonov - Sledovanie štatistík (počet úderov za hru a údery, ktoré dosiahnu green a fairway zónu) - Garmin AutoShot
- Detailný pohľad na Green zónu s manuálnym umiestnením jamky - Prekonané prekážky a ciele - Kompatibilný s aplikáciou TruSwing™
- Stopky/ -Tachometer.

Funkcie exteriérových aktivít

- Predvolené profily exteriérových aktivít. Turistika, zlaňovanie, lyžovanie, snowboardovanie, bežkovanie, stand-up paddle, kajakovanie, veslovanie, letové zoskoky, taktická činnosť - Navigácia bod po bode - Ariadnina niť v reálnom čase - Návrat na začiatok - TracBack - UltraTrac režim - Výška - Vzdialenosť od cieľa - Barometrický ukazovateľ - Výstrahy pre búrkami - Automatický vzostup bežeckého chodníka - Vertikálna rýchlosť - Celkové stúpanie/klesanie - Kompatibilný s BaseCamp - GPS údaje.

Cyklistické funkcie

- Predvolené bežecké profily: Bicykel, stacionárny a horský bicykel - Aktivity (porovnanie so staršími údajmi) - Cyklistický okruh a maximálny výkon na okruh (snímač sily) - VTT
- Prekonávanie aktivity - Upozornenie na čas a vzdialenosť (po dosiahnutí cieľa sa spustí zvukové upozornenie) - Tréningy na etapy - Kompatibilné s aplikáciou Vector™
- Kompatibilné so snímačom sily - Tempo (počet krokov za minútu zobrazuje v reálnom čase).

Plavecké funkcie

- Predvolené plavecké profily: Plávanie v plavárni a v prírode - Plavecké metriky (dĺžka, vzdialenosť, tempo, počet/frekvencia pohybov, kalórie) - Rozpoznanie plaveckej techniky (SWOLF) - Nahrávanie cvičení - Plavecké tréningy - Plavecké metriky na otvorenej vode (dĺžka, vzdialenosť, tempo, počet/frekvencia pohybov, kalórie) - Srdcová frekvencia: Áno (s funkciami HRM-Tri™ a HRM-Swim™).

Niečo navyše

- Meranie telesných funkcií: Áno (čas na regeneráciu, množstvo kyseliny mliečnej, FTP, záťažový test založený na variabilite srdcovej frekvencie, maximálny objem O2 pre beh a cyklistiku, bežecká predpoveď, stav tréningu, tréningová záťaž, Anaeróbny tréningový efekt)
- Running Dynamics (voliteľný)
- Telesná kondícia - Rozhranie: USB, Wi-Fi® a Bluetooth
- Funkcia behu a chôdze - Stanovenie cieľu/ konečný čas - Prispôsobené upozornenia.

Vlastnosti

- Materiál okuliarov: Vláknom zosilnený polymér - Materiál puzdra: Vláknom zosilnený polymér - Hodinkový remienok QuickFit™: Áno (22 mm)
- Materiál remienka: Silikón - Veľkosť puzdra (Š x D x V): 47 x 47 x 13,9 mm
- Hmotnosť: 49 gramov
- Spôsob zobrazenia: Antireflexný, MIP transflexný - Veľkosť zobrazenia (šírka a výška): 30,5 mm - Rozlíšenie obrazovky (výška x šírka). 240 pixelov - Farebná obrazovka - Pamäť, História: 64 Mo.

Obsah balenia

- Hodinky Forerunner 935
- Kábel na nabíjanie - Dokumentácia.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie