Už 4.10.2019 od 9:00 hod. otvárame novú predajňu v Max-e Poprad! Tešíme sa na Vás!
Pre vyhľadávanie prosím vyplňte toto pole.
Pre vyhľadávanie prosím vyplňte toto pole.

Vysoká rada GPS hodiniek s kardio na zápästí.

  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
  • Running BEH - HODINKY GPS FORERUNNER 935 GARMIN - DOPLNKY NA BEH
Kód : 8408225
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Running

Hodinky GPS Forerunner 935 s kardio meraním na zápästí čierne GARMIN

GARMIN
4.3/5
DECATHLON.SK
398.99 - %

od

398.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
398.99  %
Avant0Maintenant398.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Tieto hodinky so zabudovaným GPS a kardio meračom na zápästí sú ideálne pre športovcov. Tento pokročilý rad multišportových GPS hodiniek určený na beh a triatlon vám pomôže optimalizovať vaše cvičenie a oddychový čas a tak zlepšovať váš výkon.

VÝHODY

Meranie parametrov Sledovanie kardio na zápästí, činností, cvičení, GPS, výškomera.
Výdrž batérie Režim hodiniek: 2 týždne. GPS: 24 h
UltraTrac: 50 h. 60 h bez použitia kardio.
Vodotesnosť Do 50 metrov.
Nízka hmotnosť Iba 49 gramov.
Konektivita Automatické sťahovanie údajov v reálnom čase a Smart notifikácie.
Presnosť Krokomer Running Dynamics.
Interaktivita Vyhodnotenie cvičebnej úrovne a analýza výkonu.

TECHNICKÝ POPIS

Prispôsobí sa vášmu zápästiu aj štýlu

Hodinky Forerunner 935 sú elegantné, ľahké a pohodlné, vhodné na bežné používanie. Hodinky Forerunner 935 sú kompatibilné s naším radom jednoducho vymeniteľných náramkov QuickFit™. Ponúkame náramky na každú príležitosť: bez námahy vymeníte športový silikónový náramok za elegantnejší kožený alebo vysokokvalitný kovový náramok.

Sledujte svoje výkony, cvičenia a oddychový čas

Hodinky Forerunner 935 vám umožnia dohliadať nad vaším cvičením a oddychovým časom a umožnia tým lepšiu prípravu behov alebo cvičení. Funkcia cvičenie je nástroj na kontrolu výkonu, vyhodnocuje históriu aktivít a výkonov, aby vás mohla následne informovať o efektívnosti vášho cvičenia. Zároveň môžete vidieť svoju všeobecnú cvičebnú záťaž, ktorá meria množstvo cvičení za posledných 7 dní.

Analýza vašej techniky

Ponúkame vám jednoduchú možnosť využitia údajov, ktoré potrebujete na zlepšenie telesného stavu. S hodinkami Forerunner 935 zároveň môžete merať bežecké metriky, Running Dynamics slúži na analýzu výkonu.

Vychutnajte si väčšiu nezávislosť

Na batériu s dlhou výdržou sa môžete spoľahnúť, a to aj počas Ironman triatlonu alebo ultra dlhých maratónov. Hodinky Forerunner 935 vydržia bez nabitia v GPS režime až 24 hodín, v šetriacom režime UltraTrac až 60 hodín. Ak ich používate na bežné nosenie, ako ktorékoľvek bežné hodinky, môžu bez nabíjania vydržať až 2 týždne.

Beh, plávanie, bicyklovanie, triatlon

Vďaka športovým profilom vám hodinky Forerunner 935 umožňujú jednoduché navolenie športu. Beh (interiér/exteriér), bicyklovanie (interiér/exteriér), plávanie (plaváreň, exteriér), bežkovanie, pádlové športy, preteky, vychádzka, posilňovanie a iné.

Počúvajte svoje srdce

Kardio na zápästí je veľmi praktické v prípade, že chcete bežať bez zábran. Ale hodinky Forerunner 935 vám okrem pásu na meranie srdcovej aktivity ponúkajú aj zber údajov. Kompatibilný pás na meranie srdcovej frekvencie (HRM-Run™ alebo HRM-Tri™) umožňuje používanie nadčasových funkcií, akou je meranie kyseliny mliečnej pri záťažových situáciách a po zmene srdečnej frekvencie.

Prispôsobte si štýl a pripojte sa

Vaše hodinky Forerunner 935 sú automaticky synchronizované s Garmin Conncet, našou online komunitou, kde si môžete prezrieť svoje najlepšie výsledky, čeliť výzvam a zdieľať ich na sociálnych sieťach. Pripojte sa na Garmin Connect prostredníctvom počítača alebo si stiahnite aplikáciu Garmin Connect™ Mobile do svojho smartfónu. Polia s údajmi a ciferníky hodiniek, ktoré si bezplatne stiahnete na Connect IQ™, si môžete vizuálne prispôsobiť.

Buďte každý deň lepší

Získajte s funkciou Strava Live Segments chýbajúcu motiváciu a prekonajte svoje možnosti. Členovia Strava Premium môžu na hodinkách Forerunner 935 synchronizovať svoje bežecké a cyklistické údaje a počas vykonávanie činnosti dostávať komentáre. Dostávajte na začiatku a na konci segmentu upozornenia, zobrazujte triedenia a zistite, kde sa vo svojich osobných rekordoch pohybujete.

Senzory

GPS. Navigačný systém Glonass. Monitor srdcovej frekvencie Garmin Elevate™ na zápästí. Barometrický výškomer. Kompas. Gyroskop. Akcelerometer. Teplomer.

Každodenné inteligentné funkcie

Pripojenie: Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®. Connect IQ™ (ciferníky, polia s údajmi, widgety, stiahnuteľné aplikácie). Smart notifikácie. Kalendár. Počasie. Hudba. Nájdi môj telefón. Nájdi moje hodinky. Diaľkový ovládač VIRB®. Kompatibilnosť so smartfónmi: iPhone®, Android™, Windows. Kompatibilný Garmin Connect™ Mobile.

Funkcie sledovania aktivity

Krokomer. Krivka aktivity (zobrazí sa na prístroji po chvíli nečinnosti, pre jej opätovné spustenie začnite kráčať). Automatický cieľ (zhodnocuje vašu úroveň aktivity a stanovuje denný cieľ vyjadrený v počte krokov). Analýza spánku (sleduje celkový počet hodín spánku, aj to či ide o hlboký alebo plytký spánok). Spálené kalórie. Prejdená vzdialenosť. Záťažové minúty. TrueUp™. Move IQ™: aplikácie.

Bežecké funkcie

Predvolené bežecké režimy. Beh vonku aj vnútri. Vzdialenosť, trvanie a tempo podľa GPS navigácie. Tempo (počet krokov za minútu). Telesná kondícia (po 6 až 20-minútovom behu zariadenie porovnáva vašu aktuálnu a priemernú telesnú kondíciu). Bežecké tréningy. Bežecká predpoveď. Snímač rýchlosti a tempa.

Golfové funkcie

Výpočet vzdialenosti od začiatku, stredu a konca golfového ihriska. Výpočet vzdialenosti v metroch po layups/doglegs jamky. Meranie vzdialenosti úderu. Numerický zoznam výkonov. Sledovanie štatistík (počet úderov za hru a údery, ktoré dosiahnu green a fairway zónu). Garmin AutoShot. Detailný pohľad na Green zónu s manuálnym umiestnením jamky. Prekonané prekážky a ciele. Kompatibilný s aplikáciou TruSwing™. Stopky/tachometer.

Funkcie exteriérových aktivít

Predvolené profily exteriérových aktivít. Turistika, zlaňovanie, lyžovanie, snowboardovanie, bežkovanie, stand-up paddle, kajakovanie, veslovanie, letové zoskoky, taktická činnosť. Navigácia bod po bode. Ariadnina niť v reálnom čase. Návrat na začiatok. TracBack. UltraTrac režim. Výška. Vzdialenosť od cieľa. Barometrický ukazovateľ. Výstrahy pre búrkami. Automatický vzostup bežeckého chodníka. Vertikálna rýchlosť. Celkové stúpanie/klesanie. Kompatibilný s BaseCamp. GPS údaje.

Cyklistické funkcie

Predvolené bežecké profily: Bicykel, stacionárny a horský bicykel. Aktivity (porovnanie so staršími údajmi). Cyklistický okruh a maximálny výkon na okruh (snímač sily). VTT. Prekonávanie aktivity. Upozornenie na čas a vzdialenosť (po dosiahnutí cieľa sa spustí zvukové upozornenie). Tréningy na etapy. Kompatibilné s aplikáciou Vector™. Kompatibilné so snímačom sily. Tempo (počet krokov za minútu zobrazuje v reálnom čase).

Plavecké funkcie

Predvolené plavecké profily: Plávanie v plavárni a v prírode. Plavecké metriky (dĺžka, vzdialenosť, tempo, počet/frekvencia pohybov, kalórie). Rozpoznanie plaveckej techniky (Swolf). Nahrávanie cvičení. Plavecké tréningy. Plavecké metriky na otvorenej vode (dĺžka, vzdialenosť, tempo, počet/frekvencia pohybov, kalórie). Srdcová frekvencia: áno (s funkciami HRM-Tri™ a HRM-Swim™).

Niečo navyše

Meranie telesných funkcií: áno (čas na regeneráciu, množstvo kyseliny mliečnej, FTP, záťažový test založený na variabilite srdcovej frekvencie, maximálny objem O2 pre beh a cyklistiku, bežecká predpoveď, stav tréningu, tréningová záťaž, Anaeróbny tréningový efekt). Running Dynamics (voliteľný). Telesná kondícia. Rozhranie: USB, Wi-Fi® a Bluetooth. Funkcia behu a chôdze. Stanovenie cieľu/ konečný čas. Prispôsobené upozornenia.

Vlastnosti

Materiál okuliarov: vláknom zosilnený polymér. Materiál puzdra: vláknom zosilnený polymér. Hodinkový remienok QuickFit™: áno (22 mm). Materiál remienka: silikón. Veľkosť puzdra (Š x D x V): 47 x 47 x 13,9 mm. Hmotnosť: 49 gramov. Spôsob zobrazenia: antireflexný, MIP transflexný. Veľkosť zobrazenia (šírka a výška): 30,5 mm. Rozlíšenie obrazovky (výška x šírka): 240 pixelov. Farebná obrazovka. Pamäť/história: 64 Mo.

Obsah balenia

Hodinky Forerunner 935. Kábel na nabíjanie. Dokumentácia.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

NAŠE ZÁVÄZKY

Záruka 2 roky

NAŠI ZÁKAZNÍCI TIEŽ ZAKÚPILI…

Naši zákazníci tiež zakúpili…

NAKUPUJÚCI SI TIEŽ PREZERALI...

VAŠE HODNOTENIE