Kód : 8399236
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ HODINKY S GPS

Multišportové hodinky GPS Fenix 5S s kardio meraním na zápästí strieborné GARMIN

GARMIN
DECATHLON.SK
474.99 - %

od

474.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
474.99 - %
Avant0Maintenant474.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Navrhnuté pre všestranných športovcov na beh a do hôr. Celistvé a robustné hodinky. Najlepší partner na cvičenie! Multišportové hodinky Fenix 5S vysokého radu s GPS, kardio a pokročilými cvičebnými funkciami (Smart notifikácie).

Výhody

Meranie parametrov GPS, kardio na zápästí, barometer, výškomer, rôzne športy, prepojené funkcie.
Výdrž batérie Hodinky: 9 dní.
GPS: 14 h
UltraTrac: 35 h.
Vodotesnosť Do 100 metrov.
Univerzálne použitie Hodinky na: beh, bicykel, lyže, golf, veslovanie, náhodný výber a iné.
Objem 64 MB. Dostupných 54 MB.
Nízka hmotnosť 85 g.
Presnosť GPS a Glonass, výškomer, barometer, 3-osový kompas.
Interaktivita Funkcie cvičenia (progres, záťaž, maximálny objem O2...).

Technický popis

Elegantný dizajn, extrémny výkon

Multišportové hodinky Fenix 5S s priemerom 42 mm sú optimalizované pre váš výkon. Hodinky Fenix 5S majú atletický, elegantný a robustný dizajn, EXO anténu z nehrdzavejúcej ocele na ručičke, zadná časť je z tepanej ocele. Sú navrhnuté na optimalizovanie výkonu aj v najťažších podmienkach (vodné plochy do 100 metrov. Hodinky Fenix 5S sa prispôsobia nárokom vašej aktivity a vášmu štýlu.

Pulzová frekvencia na zápästí

S technológiou srdcovej frekvencie Garmin Elevate™ na zápästí, ktorú obsahujú všetky modely týchto hodiniek, zabudnite na látkový kardio opasok. Nový snímač Garmin Elevate vám v každom čase umožní skontrolovať intenzitu cvičenia. Vďaka nepretržitému sledovaniu vašej srdcovej frekvencie môžete sledovať svoju každodennú činnosť a získavať presné údaje o spálených kalóriách.

Podporte svoj štýl s vymeniteľnými náramkami QuickFit™

Spomedzi QuickFit náramkov si môžete zvoliť kožený, kovový alebo silikónový a ľahko ho zladíte so športovým alebo bežným odevom. Náramok si navyše nasadíte za pár sekúnd a bez použitia iného nástroja. Šmahom ruky zmeňte svoj štýl.

Všetky kľúčové informácie o vašich cvičeniach s Widget Performance

Na zvýšenie efektívnosti vašich cvičení: - Úroveň cvičenia: Merajte svoj cvičebný výkon - sledovanie maximálneho objemu O2: Analýza bežeckých a cyklistických údajov na výpočet maximálneho objemu kyslíka vám poskytne obraz o vašej fyzickej kondícii - Nahrávanie cvičenia: Zobrazenie cvičebnej úrovne v stanovenom časovom rozpätí, bez ohľadu na činnosť - Pomáha pri regenerácii: Stanovuje čas na nevyhnutnú regeneráciu.

Zrýchlite tempo

Cvičebné funkcie Garmin využívajú fyziologické metriky a Running Dynamics (krokomer) vám pomôže zlepšiť si svoju kondíciu a výkon. Metriky zahŕňajú funkciu, ktorá porovnáva vašu súčasnú telesnú kondíciu s priemernou, vaše bežecké tempo a dĺžku krokov. Zmerajte si na Strava Live Segments sily s inými bežcami, dostávajte upozornenia, prezrite si rebríčky a porovnávajte svoje výsledky.

Partner pre multitalentovaných

Hodinky Fenix 5s sú ideálnym partnerom všetkých atlétov, ktorí sa venujú viacerým športom. Máte možnosť výberu režimu aktivity pre beh, plávanie alebo triatlon, Swim and Run. V prípade potreby si vytvoríte tréningový program viacerých športov, ktorý bude zodpovedať vášmu bežnému cvičebnému programu alebo behu. Prechádzajte z aktivity na aktivity jednoduchým stlačením tlačidla, všetky intervaly vám budú započítané.

Hodinky na všetky športy

Okrem bežeckej funkcie majú hodinky Fenix 5S špeciálne navrhnuté funkcie na bicyklovanie, plávanie, lyžovanie, golf, pádlové športy vrátane stand up pádlovania a kajakovania.

Zostaňte pripojení

Všetky modely hodiniek radu Fenix 5S využívajú po spárovaní s kompatibilným zariadením Smart notifikácie (e-maily, SMS, upozornenia). Hodinky Fenix 5S sú tiež vybavené novou funkciou GroupTrack, ktorá vám umožní prepojiť svoje hodinky s Garmin Connect, aby ste tak vy a vaši priatelia v reálnom čase (Live Track) o sebe navzájom vedeli aj počas danej aktivity.

Upravte si hodinky na mieru

Vďaka bezplatne stiahnuteľnému obsahu z obchodu Connect IQ si môžete hodinky Fenix 5S prispôsobiť. Vymeňte ciferník, pridajte polia s údajmi alebo si stiahnite aplikácie a widgety, ktoré vám mrknutím oka umožnia prístup k informáciám.

Bežecká funkcia

- Kardio opasok (možnosť spárovania s opaskom) - Virtual Pacer
- Virtual Partner a Racer
- Training Effect
- Vyhodnotenie maximálneho objemu O2 - Pomoc pri regenerácii
- Predpoveď behu - Dynamika behu - Akcelerometer
- Osobné nahrávky - AutoPause
- Multišportové tréningy - Pokročilé trénovanie na etapy - Compatible Vector, snímač tempa a rýchlosti.

Plavecké funkcie

Plavecké metriky (dĺžka, vzdialenosť, tempo, množstvo/frekvencia pohybu, kalórie) - Rozpoznanie plaveckého štýlu (napr.: voľný štýl)
- Plavecký tréning - Plavecké metriky na otvorenej vode (vzdialenosť, tempo, množstvo/frekvencia pohybu, kalórie).

Iné funkcie

Golfové funkcie - Výpočet vzdialenosti do začiatku, stredu a konca ihriska - Výpočet v metroch po layup a dogleg jamky - Meranie vzdialenosti odpalu (výpočet presnej vzdialenosti odpalu z ktoréhokoľvek miesta ihriska) - Zoznam číselných výsledkov: Áno. Funkcie outdoorových činností - Výpočet oblasti - Kalendár lovu a rybolovu - Informácie o slnku a mesiaci.

Obsah balenia

- Strieborné hodinky Fenix 5S - Kábel na nabíjanie a prenos údajov - Dokumentácia.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie