Kód : 8589175
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ HODINKY S GPS

Bežecké hodinky GPS Forerunner 45 čierne GARMIN

GARMIN
4.5/5
4.5/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 3.95
Hodinky určené pre bežcov na krátke trasy. Forerunner 45 s elegantným a ľahkým dizajnom sú bežecké smart hodinky s GPS vybavené všetkými funkciami na beh, ktoré potrebujete.

Výhody

Meranie parametrov Rýchlosť, vzdialenosť, tempo, srdcová frekvencia na zápästí, kadencia
Interaktivita Tréningové plány Garmin Coach alebo vytváranie vlastných tréningových plánov.
Výdrž Až 7 dní v režime smart hodín, až 13 hodín v režime GPS.
Konektivita Integrované funkcie sledovania a bezpečnosti.

Technický popis

Beh s čistou hlavou

Tieto jednoduché bežecké hodinky sú ideálne na váš každodenný beh, vaše špeciálne tréningy či na 10 km preteky, ktorých sa v budúcnosti zúčastníte. Vstavaný systém GPS zaznamenáva sledované trasy a poskytuje vám presné štatistiky vrátane vzdialenosti, tempa/rýchlosti a intervalov. Vďaka intuitívnemu tlačidlovému rozhraniu je ľahké označiť okruh alebo pozastaviť stopky aj vlhkými rukami.

Pripravujte sa s Garmin Coach

Skúsený bežec alebo začiatočník, každý využije užitočné rady. Preto sú hodinky Forerunner 45 kompatibilné s adaptívnymi tréningovými plánmi Garmin Coach. Tieto programy ponúkajú rady odborných trénerov a bezplatné tréningové plány, ktoré sa prispôsobujú vám a vašim cieľom. Zaručený spôsob, ako prebehnúť cez cieľovú čiaru.

Zostaňte v spojení na každom kroku

Nové funkcie sledovania a bezpečnosti vrátane detekcie nehôd uľahčujú manuálne alebo automatické zdieľanie vašej polohy s kontaktmi podľa vášho výberu v prípade, že potrebujete pomoc. Množstvo inteligentných funkcií vám pomôže udržať spojenie so zvyškom sveta počas behu či prestávok. Prijímajte Smart notifikácie SMS a hovory priamo na svojom zápästí.

Predinštalované profily aktivít

Vďaka dvanástim profilom aktivít budete mať vždy k dispozícii spôsob, ako zaznamenať hodnotu svojej aktivity, aj keď práve nemáte chuť na beh. Hodinky Forerunner 45 môžu zaznamenať vašu aktivitu počas tréningu na bicykli alebo na bežiacom páse či rotopéde, pri behu v interiéri, či dokonca pri kardio cvičení, jóge atď.

Buďte v pohode

Bežecké GPS hodinky Forerunner 45 obsahujú komplexné funkcie na sledovanie aktivity a pohody. Nechajte ich nepretržite dvadsaťštyri hodín sledovať váš denný počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie či dokonca spánok. Tieto smart hodinky takisto sledujú vašu úroveň stresu počas dňa, aby vás informovali o úrovni vašej pohody.

Zdieľanie údajov a súťaživosť

Synchronizácia vašej činnosti s Garmin Connect neslúži len na uchovávanie údajov. Ide o online komunitu, ktorá umožňuje používateľom navzájom sa spojiť počas presunu, prijímať výzvy, vzájomne sa podporovať a zdieľať svoje výsledky na sociálnych sieťach. Garmin Connect je bezplatná aplikácia, ktorá je dostupná na internete alebo vo vašom smartfóne.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie