Kód : 8580598
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ HODINKY S GPS

Hodinky s GPS Forerunner s kardio meraním 245 sivé GARMIN

GARMIN
3.6/5
DECATHLON.SK
299.99 - %

od

299.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
299.99  %
Avant0Maintenant299.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Tieto hodinky sú určené pre bežcov na vzdialenosť do 10 km, na polmaratón či maratón. Sledujú vašu štatistiku, spracúvajú údaje a získavajú všetky informácie o vašich výkonoch, vašej bežeckej technike, histórii tréningov a dokonca aj o vašich cieľoch.

VÝHODY

Meranie parametrov Rýchlosť, vzdialenosť, pulz, kalórie, tempo, dĺžka kroku, záťaž.
Interaktivita Adaptívne programy zadarmo od Garmin Coach alebo vytvorenie tréningov.
Výdrž batérie Výdrž 24 h v režime GPS a 7 dní v režime pripojených hodiniek.
Konektivita Detekcia nehôd pre zjednodušené zdieľanie vašej polohy.
Vodotesnosť 5 ATM: odolajú pri plávaní na hladine.

TECHNICKÝ POPIS

Pokročilá analýza výkonu

Aký tréningový objem zodpovedá vašim potrebám? Hodinky Forerunner 245 poskytujú personalizované údaje o vašich tréningoch a úrovni zotavenia, ktoré vám pomôžu lepšie sa rozhodovať o ďalších tréningoch a pripraviť sa na ďalší beh. Zaznamenávajú VO2 max. a merajú, ako teplo a nadmorská výška ovplyvňujú váš výkon. Čím je VO2 max. vyššie, tým lepší výkon môžete očakávať.

Rôznorodosť tréningov

Vytvorte si vlastné tréningy alebo si ich môžete bezplatne stiahnuť priamo do svojich hodiniek. S radami profesionálnych trénerov a bezplatnými tréningovými programami, ktoré sa prispôsobujú vášmu tempu a cieľom, nebudete mať žiadne problémy s prechádzaním cieľovou čiarou. V rámci vášho tréningového programu môže táto funkcia dokonca predpovedať dĺžku behu.

Analýza vašej techniky behu

Hodinky s pripojením GPS Forerunner 245 obsahujú tiež nástroje na vylepšenie techniky behu. Počítajú dôležité údaje o behu, ako je kadencia, dĺžka kroku, vyváženie a čas kontaktu so zemou, vertikálna oscilácia a vertikálny pomer. Tieto údaje vám pomôžu porozumieť vašej technike, aby ste mohli pri každom tréningu a každom behu dať zo seba to najlepšie.

Zostaňte v spojení na každom kroku

Po pripojení hodiniek ku kompatibilnému smartfónu môžete prijímať textové správy, e-maily, správy zo sociálnych sietí a ďalšie upozornenia priamo na svoje hodinky. Nové funkcie sledovania a zabezpečenia vrátane detekcie nehôd uľahčujú manuálne alebo automatické zdieľanie vašej polohy s kontaktmi podľa vášho výberu v prípade, že potrebujete pomoc. Takže si môžete pokojne obuť topánky a vyraziť.

Zdieľanie údajov a súťaživosť

Synchronizácia vašej činnosti s Garmin Connect neslúži len na uchovávanie údajov. Ide o online komunitu, ktorá umožňuje používateľom navzájom sa spojiť počas presunu, prijímať výzvy, vzájomne sa podporovať a zdieľať svoje výsledky na sociálnych sieťach. Garmin Connect je bezplatná aplikácia, ktorá je dostupná na internete alebo vo vašom smartfóne.

Telesné pohodlie a pokročilé sledovanie spánku

Hodinky Forerunner 245 sú vybavené nástrojmi, ktoré vám pomôžu monitorovať vašu úroveň pohodlia a každodenný spánok. Tieto nástroje vám poskytujú dôležité informácie, ktoré vám umožnia optimalizovať tréningy. Napríklad, toto sú naše prvé bežecké hodinky vybavené pulzným oxymetrom. Tento snímač zápästia odhaduje saturáciu kyslíka v krvi, vďaka čomu viete, ako vaše telo absorbuje kyslík, najmä keď spíte.

Obsah balenia

Hodinky Fenix 245. Kábel na nabíjanie a prenos údajov. Dokumentácia.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

NAŠE ZÁVÄZKY

Záruka 2 roky

VAŠE HODNOTENIE