Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.
Doručenie Objednávky

Ak potrebujete v objednávke čokoľvek zmeniť, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom tu a objednávku vám zmeníme. Objednávku je možné zmeniť len pred jej odovzdaním dopravcovi. O odovzdaní objednávky dopravcovi budete informovaní e­mailom.

O dobe doručenia budete informovaní v priebehu nákupného procesu. Doba doručenia závisí od spôsobu dopravy a vybraných produktov.

Cenu poštovného nájdete na stránke doprava. Cena začína od 1,99 Eur za doručenie na výdajné miesto. Pri vyzdvihnutí objednávky na predajniach Decathlon cez službu Klikni@Vyzdvihni máte dopravu zadarmo.

Poštovné zadarmo poskytujeme v prípade vyzdvihnutia tovaru na predajni či už so službou Rezervácia na predajni alebo KLIKNI@VYZDVIHNIT. Snažili sme sa pre vás vyjednať najnižšie možné ceny poštovného, aby sme vám mohli sprístupniť potešenie a výhody, ktoré šport prináša.

Nie, bohužiaľ, to nie je možné. Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service naše objednávky cez víkendy a sviatky nedoručuje. Počas víkendu však môžete vyzdvihnúť vašu objednávku v našich predajniach či už cez službu Rezervácia na predajni alebo KLIKNI@VYZDVIHNI

Objemné zásielky nad 50 kg pre vás prepravuje spoločnosť DB Schenker, ktorá má s týmto typom zásielok dlhoročné skúsenosti.

Áno, pred odovzdaním zásielky dopravcovi je možné kontaktovať našu zákaznícku linku a adresu dodania upraviť. Po potvrdení prijatia zásielky prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel Servis môžete, kontaktovať túto spoločnosť a zmeniť adresu priamo u nich. V deň doručenie dostanete od dopravcu SMS s číslom na vášho kuriéra, môžete sa naňho obrátiť a dohodnúť doručenie na inú adresu.

V deň doručenia budete ráno informovaní SMS správou kedy vám bude objednávka v daný deň doručovaná. V sms správe obdržíte aj telefonický kontakt na kuriéra, ktorého môžete kontaktovať za účelom zmeny adresy alebo termínu dodania. Pokiaľ vás kuriér nezastihne, balík Vám bude opätovne doručovaní nasledujúci pracovný deň. Každá objednávka bude doručovaná na tri pokusy pokiaľ nebude doručená ani na tretí vráti sa k nám a bude vystornovaná.