19.4. otvárame všetky naše predajne. VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.
Kód : 8379378
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
MESTSKÉ ELEKTRICKÉ BICYKLE

Mestský elektrický bicykel Elops 940 so zníženým rámom ELOPS

ELOPS
4.4/5
4.4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Tento elektrický bicykel sme vytvorili na mestské bicyklovanie. Vďaka elektrickej asistencii si zlepšite bicyklovanie na dlhšie trasy alebo v náročnom teréne. Objavte jednoducho ovládateľný (nabíjanie a ovládanie cez LCD) a bezpečný bicykel (predné LED osvetlenie s 20 lux integrovanými na ráme) a využite jeho centrálny motor s výdržou až 90 km!

Výhody

Pohodlie na bicykli Získajte pohodlie: ergonómia, LCD displej, široké plášte, odpružená vidlica.
Jednoduché použitie Centr. motor, krút. moment 50 Nm, 10 rýchl., nosič batožiny 27 kg, diaľ. ovlád.
Bezpečnosť Jazdite bezpečne: LED osvetlenie, kotúčové brzdy, reflexný pás.
Doživotná záruka Dlhšia životnosť:doživotná záruka na rám, riadidlá a predstavec.
Detail výrobku
Detail výrobku

Technický popis

Akumulátor/motor

"Hlavný motor Brose 250 watt (v súlade s európskou normou). Krútiaci moment: 50 Nm.
Batéria 36 voltov/11,6 Ah, záruka 2 roky. Bicykel sa ovláda cez LCD vďaka 3 režimom + 1 režim "walk", aby ste mohli chodiť popri bicykli. Výdrž 50 až 90 km: závisí od hmotnosti, používania, terénu, vonkajšej teploty a asistenčného režimu..."

Rám

"Rám bicykla je z hliníka, preto je pevnejší: prenos výkonu z motora je účinnejší, čo zaisťuje lepšie jazdné vlastnosti. Veľkosť M je vhodná pre cyklistov od 155 cm do 175 cm. Veľkosť L je vhodná pre cyklistov od 175 cm do 195 cm."

Vidlica

Jazdite hoci aj po dlažbe alebo kanáloch! Teleskopická vidlica (odpruženie) bez nastavenia filtruje vibrácie na ceste a tlmí nárazy z povrchu.

Prevod

Bicykel má prehadzovač Shimano Deore s 10 rýchlosťami, ktoré sa ovládajú páčkou Shimano. S jednoprevodníkovým stredovým zložením si rýchlosti ľahko nastavíte.

Brzdy

Bicykel má hydraulické kotúčové brzdy Tektro v prednej a zadnej časti.
Hydraulické brzdy sú výkonnejšie a plynulejšie a nevyžadujú si vynaloženie takej svalovej námahy v oblasti brzdových pák.

Sedlo/Sedlovka

Pre príjemnejšie bicyklovanie sme pre vás vybrali hliníkovú sedlovku a ultra pohodlné sedlo.

Kolesá/plášte

"28-palcové kolesá s dvojstennými ráfikmi a 36 lúčmi poskytujú odolnosť. Plášte Schwalbe Energizer sú špeciálne vytvorené pre elektrické bicykle. Kvalita materiálu zaisťuje nízky odpor pri jazde a vynikajúcu priľnavosť, čo je zárukou vysokej bezpečnosti dokonca aj pri vjazde do zákrut vo vysokej rýchlosti. Plášte s reflexným pruhom. Široké pneumatiky pre väčšie pohodlie."

Doplnky/príslušenstvo

"Zjednodušte si mestské presuny: bicykel má integrovaný nosič batožiny so samoblokovacím uchopením na tašku, blatníkmi, chráničom reťaze, odolným hliníkovým stojanom, ktorý je špeciálne vytvorený na udržanie hmotnosti elektrického bicykla, a zvončekom. Bicykel sa, samozrejme, dodáva s nabíjačkou."

Osvetlenie

"Integrované LED osvetlenie s 20 lux na ráme poskytuje viditeľnosť 45 m vpredu a 150 m vzadu. Osvetlenie sa ovláda na riadidlách.
A energia? Dodáva sa s batériou."

Rady na údržbu

"Tlak v pneumatikách časom bežne klesne. Je to normálne: cyklistická duša je z mierne porézneho materiálu. Preto pravidelne kontrolujte nahustenie pneumatík.
Jazda na nesprávne nahustených pneumatikách znižuje výdrž batérie, je namáhavejšia a zvyšuje riziko defektu. Pred akýmkoľvek úkonom na elektrobicykli (čistenie, elektrická alebo mechanická údržba) ho najskôr odpojte od napätia a vyberte akumulátor.

Hmotnosť používateľa

Tento bicykel s elektrickou asistenciou bol schválený podľa európskej normy EN 15194 s nosnosťou do 125 kg (používateľ vrátane vybavenia, ako napr. batožiny, detská sedačka, košík, nákup,...).

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Rám bicykla
100% hliník 6061
inštrukcie Viac informácií o tomto výrobku nájdete v návode

Naše záväzky

Záruka Doživotná záruka na rám a riadidlá a 2 roky na elektronické prvky a odnímateľné súčiastky.

Vaše hodnotenie