Kód : 8201529
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DIEVČENSKÉ PLAVKY

Dvojdielne dievčenské plavky Bali živôtikového strihu modré OLAIAN

OLAIAN
4.5/5
4.5/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš návrhársky tím navrhol tieto plavky pre začínajúce mladé surferky do morskej peny. Tieto 2-dielne dievčenské plavky sú s rovnými tenkými ramienkami na chrbte a klasickými nohavičkami, aby dobre držali vo vlnách.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar držiaci v celkom malých vlnách (pena).

Technický popis

Ste začínajúca surfistka

Vaša dcéra začína so surfovaním vo vlnách všetkých druhov. Stojí alebo kráča v sprievode inej osoby. Chce sa zabávať vo vlnách a objavovať nové pocity. Pri výuke surfovania padá do vĺn, ktoré nie sú silné. Navrhli sme plavky prispôsobené postave malých surferiek, aby držali vo vlnách.

Typ postavy

2-dielne plavky Bali sú určené na to, aby sa mohli všetky mladé surferky zabávať a spoznávať vlny. Podprsenka s tenkými ramienkami poskytuje dobré držanie vo vlnách. Plavky ľahko odložíte vďaka všitému vrecku, preto ich mladé surfistky môžu zobrať všade so sebou.

Veľkosť dievčenských plaviek

V Decathlone vytvárame plavky pre mladé surfistky, pričom berieme do úvahy ich rast, preto systematicky priraďujeme postavu k veľkosti, teda výšku dieťaťa, pretože vek nestačí na zaručenie správnej veľkosti. Dve mladé dievčatá vo veku 10 rokov môžu mať úplne odlišné veľkosti, rozmery, hmotnosť a telesnú stavbu. Odporúčame tiež vyskúšanie v kabínke, ak je to možné.

Veľkostná tabuľka dievčenských plaviek

Tu je vzťah medzi vekom a výškou postavy, ktorý možno vidieť na etiketách našich plaviek: 4 roky: od 98 do 104 cm. 5 rokov: od 105 do 114 cm. 6 rokov: od 115 do 124 cm. 8 rokov: od 125 do 132 cm. 10 rokov: od 133 do 142 cm. 12 rokov: od 143 do 150 cm. 14 rokov: od 151 do 160 cm. 16 rokov: od 161 do 169 cm.

Veľkosť na sucho a veľkosť na mokro

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky musia dobre priliehať už pri skúšaní. Musíte cítiť spevnenie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Test držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich pomocou vzorky aspoň 12 surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Testy majú za cieľ reprodukovať podmienky surfistiek vo vlnách. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Chcete plavky vymeniť?

Nesedí vám veľkosť alebo model? Požadujete výmenu v našej predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

Čo je značka Olaian?

Výrobky na surfovanie od Tribord sa premenovali na Olaian. Ide o novú značku spoločnosti Decathlon zameranú na surfovanie, bodyboard a skimboard. Postupne budeme meniť označenie všetkých našich produktov na surfovanie. Preto váš výrobok môže mať prípadne iné logo než to, ktoré je znázornené na ilustračnom obrázku produktu.

Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy, ...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
80% polyamid, 20% elastan
Hlavná podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol testovaný v našom centre Hendaye a v laboratóriu, kde boli testované nasledujúce vlastnosti: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť voči pôsobeniu slanej a chlórovej vody, odolnosť voči slnečnému žiareniu, ako aj celková stálosť výrobku po viacnásobnom praní.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie