Kód : 8504601
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VÝBAVA NA SNOWBOARDOVANIE MUŽI SKÚSENÍ

Dievčenská mikina na snowboard a lyže SNB HDY jahodovo ružová DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
5/5
5/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vyvinul túto hrejivú a priedušnú mikinu s multifunkčnou kapucňou. Môžete si vybrať, ako budete kapucňu nosiť, aby vás hriala. Buď ako klasickú kapucňu alebo ako kuklu, ktorá chráni tvár pred chladom. Manžety na zápästí pre väčšiu hrejivosť.

Výhody

Hrejivosť Hrejivý materiál s fleecovým vnútrom. Manžety na zápästí.
Jednoduché použitie Kapucňa sa dá otvoriť na dve časti tak, aby vytvorila kuklu.
Odvod potu Dobré odvádzanie vlhkosti. dierky na rukách i na chrbte.
Hebkosť Fleecový materiál zaručuje optimálnu hrejivosť a hebkosť vnútornej strany.
Vrecká 3 vreciek: 2 na ruky, 1 na hrudi.
Nízka hmotnosť 0,31 kg vo veľkostina 10 rokov.

Technický popis

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.
Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com/

Ako sa správne obliecť, aby mi nebolo na svahu chladno?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Mikina alebo sveter vás zahrejú, zatiaľ čo bunda vás ochráni pred zlým počasím. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Na čo slúži multifunkčná kapucňa?

Praktická kapucňa. Strih a švy boli navrhnuté tak, aby sa kapucňa zmestila pod lyžiarsku prilbu. Kapucňa sa dá roztvoriť na dve časti a vytvoriť tak masku chrániacu bradu, ústa a nos pred chladom. Dá sa zatvoriť a otvoriť pomocou dvoch suchých zipsov.

Manžety pre väčšiu hrejivosť

Manžety na rukávoch s otvorom na palec znižujú prenikanie chladného vzduchu. Sú navrhnuté tak, aby sa dali nosiť spolu s lyžiarskymi rukavicami.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Všitý diel
92% polyester, 8% elastan
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje nánosovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding (a lyžovanie). Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Snowboardoví a lyžiarski nadšenci. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com.
Testovanie výrobku Všetky výrobky Decathlon na snowboardovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní (a lyžovaní) môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie