Kód : 8359967
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
GOLFOVÁ VÝBAVA PRE DETI

Detský golfový putter pre ľavákov od 8 do 10 rokov INESIS

INESIS
5/5
5/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 29/06/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 29/06/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 29/06/2022 3.99
Určené pre na gúľanie golfovej loptičky po greene. Tento tvar puttera sme vyvinuli kvôli jeho stabilite pri ranách smerujúcich mimo stredu. Vhodný pre deti vo veku od 8 do 10 rokov s výškou od 125 do 140 cm. Putter s veľkými ryskami pre presnejšiu ranu do jamku.

Výhody

Tolerancia Zvolili sme tvar puttera, ktorý je tolerantný (toleruje nevycentrované údery).
Presnosť Jednoduché patovanie vďaka dvom veľkým bielym ryskám na čiernom podklade.

Technický popis

Vývoj výrobku

Putter je základnou palicou. Väčšina hráčov golfu použije na ihrisku putter viac ako 36-krát oproti 14 použitiam drivera! Preto sme výrobe tohto puttera venovali pozornosť, aby sme začínajúcim hráčom poskytli toleranciu potrebnú pri prvých jamkách a prvých pokusoch o patovanie. Uprednostnili sme tento tvar, pretože toleruje nevycentrované údery.

Koncepcia Inesis

Naše puttery navrhujeme tak, aby deťom pri používaní plne vyhovovali (ľahké zahratie do jamky, tolerancia atď.). Inesis je skupina nadšených hráčov golfu, ktorej svojimi postrehmi umožňujete neustále zdokonaľovať golfové produkty, aby ste mali naozajstný pôžitok z hry.

Rozmery palíc

Putter: 27" alebo 67 cm.

Zloženie/rady

Zloženie
Konštrukcia
100% zinková zliatina
Hriadeľ
100% nehrdzavejúca oceľ
Rúčka
100% etylén propylén dien monomer (EPDM)
Tipy na skladovanie Putter skladujte na suchom mieste, aby sa nepoškodil. Odporúčame hlavu puttera vždy chrániť návlekom.

Naše záväzky

Schválil V snahe naše produkty neustále zlepšovať počúvame pripomienky hráčov. Berieme do úvahy názory na naše produkty, aby sme ich mohli ďalej vylepšovať. Nižšie si môžete prečítať hodnotenia ostatných používateľov k putteru 100. Môžete tiež pridať svoje vlastné hodnotenie, a tak nám pomôcť vo vývoji našich výrobkov.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie