Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8330978
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DETSKÉ BATOHY A TURISTICKÉ PALICE

Detský batoh MH500 na turistiku 40 l modrý QUECHUA

QUECHUA
4.7/5
4.7/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 28/10/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 28/10/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 28/10/2021 3.99
Naši návrhári vyvinuli tento 40 l batoh na dennú turistiku v suchom počasí v náročnom teréne. Určený pre mladých turistov. Nosenie prispôsobené ich telesnej stavbe a vhodné na niekoľkodňové túry. Spoločník do prázdninového tábora!

Výhody

Objem Objem: 43 l. Rozmery: V: 63 cm. Š: 29 cm. H: 26 cm.
Pohodlie Ramienka a chrbát vystlané penou, vhodné pre deti. Priťahovacie popruhy.
Nízka hmotnosť Hmotnosť: 1 350 g.
Vrecká a priehradky Vrecká: 1 vnút., 2 vonk., 1 na páse. Pútka na palice. Sieťka vpredu.
Odolnosť proti oderu Diely odolné voči oderu (spodok a chrbát). 10-ročná záruka.

Technický popis

Laboratórne testy

Cieľom laboratórnych testov je overiť a schváliť nasledovné prvky: látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb proti UV žiareniu, praniu, nepremokavosť. Následne sa vykoná skúška odolnosti hotového výrobku pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.

Záruka 10 rokov, technickí partneri

Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna desaťročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Ako sa meria objem batohov?

Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch.

Ekologické opatrenia

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Na základe týchto údajov je výrobku udelená celková známka ABCDE, ktorá Vám umožní ľahko identifikovať výrobky najšetrnejšie k životnému prostrediu porovnaním výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k označovaniu výrobkov podľa ich vplyvu na životné prostredie. Viac informácií na: http://developpement-durable.decathlon.com/.

Ako nastaviť batoh?

1. Povoľte všetky popruhy (ramenné, bedrové, priťahovacie popruhy). 2. Batoh si dajte na chrbát. 3. Pri batohoch s objemom 50 l a viac umiestnite opasok na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Pri menších objemoch umiestnite opasok okolo pása. 4. Utiahnite popruhy na pleciach. 5. Nastavte si priťahovacie popruhy podľa potreby.

Ako si naplním batoh?

Na dno batoha dajte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Karimatku môžete umiestniť pod chlopňu. Ak sa vám stan nevojde dovnútra, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a/alebo fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare a pod.). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Batoh skladujte na suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Nie je nepremokavý, preto chráňte svoje veci pred dažďom.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky naše výrobky sa testujú v okolí hory Mont Blanc na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní.
Záruka 10 roky

Vaše hodnotenie