Kód : 8330978
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DETSKÉ BATOHY A TURISTICKÉ PALICE

Detský batoh MH500 na horskú turistiku 40 litrov QUECHUA

QUECHUA
4.7/5
4.7/5
DECATHLON.SK
Naši návrhári vyvinuli tento 40 l batoh na dennú turistiku v suchom počasí v náročnom teréne. Určený pre mladých turistov. Nosenie prispôsobené ich telesnej stavbe a vhodné na niekoľkodňové túry. Spoločník do prázdninového tábora!

Výhody

Objem Objem: 43 l. Rozmery: V 63 cm; Š: 29 cm. H: 26 cm.
Pohodlie Ramienka a chrbát vystlané penou, vhodné pre deti. Priťahovacie popruhy.
Nízka hmotnosť Hmotnosť: 1 350 g.
Vrecká a priehradky Vrecká: 1 vnút., 2 vonk., 1 na páse. Pútka na palice. Predná sieťka.
Odolnosť proti oderu Diely odolné voči oderu (spodok a chrbát).
10-ročná záruka.

Technický popis

Laboratórne testy

Cieľom laboratórnych testov je overiť a schváliť nasledovné prvky: látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb proti UV žiareniu, praniu, nepremokavosť. Následne sa vykoná skúška odolnosti hotového výrobku pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.

10-ročná záruka, technická spolupráca

Záruka sa vzťahuje na nedostatky batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna 10-ročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Ako sa meria objem batohov?

Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou: Používame malé guľôčky, ktorými vyplníme hlavnú priehradku, a tiež jednotlivé vrecká. Guľôčky potom umiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch.

Ekologické opatrenia

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Celková známka na stupnici ABCDE umožňuje ľahko zistiť, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti vplyvu výrobkov na životné prostredie. Viac informácií na: https://sustainability.decathlon.com

Ako nastaviť batoh?

1. Povoľte všetky popruhy (ramenné, bedrové, priťahovacie popruhy). 2. Batoh si dajte na chrbát. 3. Pri batohoch s objemom 50 l a viac umiestnite bedrový popruh na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Pri menších objemoch ho umiestnite okolo pása. 4. Utiahnite popruhy na pleciach. 5. Nastavte si priťahovacie popruhy podľa potreby.

Ako si naplním batoh?

Na dno batoha dajte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Karimatku môžete umiestniť pod chlopňu batoha. Ak na stan nie je miesto v batohu, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a/alebo fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare...). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Batoh skladujte na suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Nie je nepremokavý, chráňte ho vhodnými prostriedkami.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky naše výrobky sa testujú v okolí hory Mont Blanc na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní.
Záruka 10 roky

Vaše hodnotenie