Veľký objem na pobyt v tábore za nízku cenu.

/common/3Dpictures/a/892f930916354b658cded6207fe4df92.zip/index.html
Kód : 8330978
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Trekking and Camping

Detský batoh MH500 na turistiku 40 l modrý QUECHUA

QUECHUA
4.8/5
DECATHLON.SK
32.99 - %

od

32.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
32.99  %
Avant0Maintenant32.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Naši návrhári vyvinuli tento 40 l batoh na dennú turistiku v suchom počasí v náročnom teréne. Určený pre mladých turistov. Nosenie prispôsobené ich telesnej stavbe a vhodné na niekoľkodňové túry. Spoločník do prázdninového tábora!

VÝHODY

Objem Objem: 43 l. Rozmery: V: 63 cm. Š: 29 cm. H: 26 cm.
Pohodlie Ramienka a chrbát vystlané penou, vhodné pre deti. Priťahovacie popruhy.
Nízka hmotnosť Hmotnosť: 1 350 g.
Vrecká a priehradky Vrecká: 1 vnút., 2 vonk., 1 na páse. Pútka na palice. Sieťka vpredu.
Odolnosť proti oderu 10-ročná záruka.

TECHNICKÝ POPIS

Laboratórne testy

Cieľom laboratórnych testov je overiť a schváliť nasledovné prvky: látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb proti UV žiareniu, praniu, nepremokavosť. Následne sa vykoná skúška odolnosti hotového výrobku pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.

Záruka 10 rokov, technickí partneri

Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna desaťročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Ako sa meria objem batohov?

Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch.

Ekologické hodnotenie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Na základe týchto údajov je výrobku udelená celková známka ABCDE, ktorá Vám umožní ľahko identifikovať výrobky najšetrnejšie k životnému prostrediu porovnaním výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k označovaniu výrobkov podľa ich vplyvu na životné prostredie. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Ako nastaviť batoh?

1. Povoľte všetky popruhy (ramenné, bedrové, priťahovacie popruhy). 2. Batoh si dajte na chrbát. 3. Pri batohoch s objemom 50 l a viac umiestnite pás na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Pri menších objemoch umiestnite pás okolo pása. 4. Utiahnite popruhy na pleciach. 5. Nastavte si priťahovacie popruhy podľa potreby. https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/quoi-prendre-dans-son-sac-dos-de-randonnee-avec-un-pre-ado-tp_984.

Ako si naplním batoh?

Na dno batoha dajte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Karimatku môžete umiestniť pod chlopňu. Ak sa vám stan nevojde dovnútra, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a/alebo fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare a pod.). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Ako bol výrobok vytvorený?

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Batoh skladujte na suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Nie je nepremokavý, preto chráňte svoje veci pred dažďom.
Ako výrobok používať?

NAŠE ZÁVÄZKY

Testovanie výrobku Všetky naše výrobky sú testované v okolí hory Mont Blanc, na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní.
Záruka 10 roky

NAKUPUJÚCI SI TIEŽ PREZERALI...

VAŠE HODNOTENIE