Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8595301
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
NOHAVICE, ŠORTKY, TRIČKÁ DIEVČATÁ 7-15 R.

Detské turistické tričko MH500 na 7 až 15 rokov ružové QUECHUA

QUECHUA
4.4/5
4.4/5

Farba : Svetloružová

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Naši návrhári vyvinuli toto tričko na celodennú turistiku v každom počasí v technicky náročnom teréne. Zabezpečte vášmu dieťaťu turistické tričko a vyrazte na túru: ľahké a pohodlné oblečenie. Žiadna zbytočná vrstva.

Výhody

Rýchle schnutie Polyesterový materiál zaručuje rýchle schnutie.
Voľnosť pohybu Ploché švy a raglánové rukávy zabraňujú treniu s batohom.
Nízka hmotnosť Váži iba 90 g vo veľkosti na 10 až 11 rokov.
Jednoduchá údržba Perte v práčke na 30 °C, sušte voľne alebo v sušičke pri nízkej teplote.

Technický popis

Odolnosť materiálov

Test odolnosti proti oderu a treniu: laboratórnymi testami napríklad kontrolujeme, či fleece neplstnatie. Test stálosti farieb: overená záruka stálosti farieb: pri kontakte so slinami nedochádza k uvoľňovaniu farby. Testy starnutia: opakované pranie nemá žiadny vplyv na vlastnosti látky, jej správanie, hrúbku alebo vzhľad.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Celková známka na stupnici ABCDE umožňuje ľahko zistiť, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti vplyvu výrobkov na životné prostredie. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Náš ekologický prístup

Pretože sme si vedomí potreby chrániť životné prostredie, angažujeme sa v obmedzovaní vplyvu svojich výrobkov na životné prostredie.
Dnes tento výrobok nie je ekologický, ale stále pracujeme na tom, aby bol šetrnejší k životnému prostrediu: ekologická výroba, možnosť opravy a trvácnosť sú v centre nášho vývoja.

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte zložené na suchom a čistom mieste.

Naše záväzky

Schválil Aby sme sa presvedčili o vlastnostiach našich výrobkov, testujeme ich priamo v teréne v podmienkach, s akými sa môžete počas ich používania stretnúť aj vy.
Naša odborníčka Sarah spolu so skupinou detí testuje a overuje produkty počas celého obdobia ich vývoja až po ich uvedenie na trh.
Testovanie výrobku Naše vývojové stredisko sa nachádza na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Tie sa potom podrobujú testom v teréne. Sme totiž presvedčení, že len praktickým testovaním ich môžeme ďalej zdokonaľovať.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie