Kód : 8398712
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Detské lyžiarske rukavice

Detské lyžiarske rukavice Slide 300 modré WEDZE

WEDZE
Na lyže. Tvarované rukavice poskytujú optimálne uchopenie a pohodlie pri nosení. Ich vložka zaručuje nepremokavosť, vďaka čomu môžete pohodlne lyžovať!

Výhody

Hrejivosť Vatové rukavice (150 g/m²). Podšívka: česaný materiál, syntetická kožušina.
Nepremokavosť Nepremokavá a vodoodpudivá membrána.
Odolnosť Syntetická koža na dlani a vystužený ukazovák.
Pohodlie Tvarované vnútro.
Možnosť nastavenia Široký otvor na navliekanie.

Technický popis

Nepremokavosť materiálu

Odolnosť materiálu na tlak vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (norma ISO 811). Čím je hodnota vyššia, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 2 000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 2 000 mm vody (čo približne zodpovedá 2-hodinovému prudkému dažďu).

Nepremokavá membrána

Tieto lyžiarske rukavice obsahujú nepremokavú membránu, ktorá sa skladá z veľmi tenkého polyméru, umiestneného medzi podšívku a časť rukavice v kontakte s vonkajším prostredím. Táto membrána vytvára bariéru vode a vďaka nej je celý výrobok nepremokavý. Vonkajšie materiály výrobku majú navyše vodoodpudivú úpravu, ktorá obmedzuje nasávanie vody.

Vodoodpudivosť materiálu

Všetky rukavice Wed'ze majú vodoodpudivú úpravu, vďaka ktorej materiál nenasáva vodu, ale voda steká po povrchu. Látka tak nenasiakne vodou. Ostáva ľahká a hrejivá. Vodoodpudivosť sa dosiahne úpravou na vonkajšej strane materiálu. Aby bola táto úprava dlhodobo účinná, je nutné ju po 2 až 3 praniach obnovovať špeciálnymi výrobkami, ktoré dostanete v našich predajniach.

Vetruvzdornosť

Všetky rukavice Wed'ze sú vetruodolné. Vedeli ste, že vietor zvyšuje pocit chladu? Pri vonkajšej teplote 0 °C a vetre s rýchlosťou 20 km/h budete pociťovať teplotu - 10 °C. Vetruvzdorné zložky pomáhajú znižovať chladivé efekty, ktoré vyvoláva vietor alebo rýchlosť súvisiaca so športovou činnosťou.

Jednoduché navliekanie

Pri rýchlom navliekaní stačí jednoducho potiahnuť popruh na zápästí dovnútra. Všetky modely rukavíc a palčiakov pre deti Wed'ze obsahujú tento popruh, okrem palčiakov Firstheat.

Zabezpečenie proti strate

Pružná šnúrka, nazývaná „leash“, ktorá sa umiestni okolo zápästia, umožňuje stiahnuť na vlekoch rukavice alebo palčiaky z rúk bez rizika, že ich stratíte.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Dlaň
54.20% polyuretán, 45.80% polyester
Výplň
100.00% polyester
Tipy na údržbu Pred praním odstráňte kožušinové časti. Nečistite chemicky. Nepoužívajte aviváž. Sušte rozložené na rovnej ploche. Nesušte v sušičke.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Pred uskladnením skontrolujte, či je výrobok úplne suchý.

Naše záväzky

Schválil 12 zákazníkov Decathlonu pomohlo k overeniu výrobku v teste použitia v Tignes počas konečnej fázy vývoja nášho produktu. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na Wed'ze.com.
Testovanie výrobku Naše rukavice Wed'ze boli testované v reálnych podmienkach používania, pre ktoré boli navrhnuté. V snehu, v zime, za všetkých možných podmienok, v ktorých sa lyžiar alebo snowboardista môže ocitnúť. Tímy vývojárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie