Kód : 8397860
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE ŽENY ZAČIATOČNÍČKY

Detské lyžiarske nohavice 500 ružové WEDZE

WEDZE
4.3/5
4.3/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím zložený z rodičov mladých lyžiarov vyvinul tieto lyžiarske nohavice, ktoré možno nastaviť podľa pokroku dieťaťa na zjazdovkách a podľa jeho rastu. Hrejivé a nepremokavé nohavice so systémom Pull'n Fit, ktorý umožňuje nastavenie dĺžky nohavice. Na nohaviciach možno nastaviť aj šírku pásu a traky, ktoré sú odnímateľné.

Výhody

Hrejivosť Vata 100 g/m². Podšívka z česaného úpletu dodáva pocit tepla, hebkosti.
Nepremokavosť Dobrá: záter 5 000 mm, nepriepustné švy na zadku. Návleky na spodku nohavíc.
Možnosť nastavenia Nastaviteľná dĺžka nohavíc a pásu. Nastaviteľné, odnímateľné traky.
Priedušnosť Priedušný materiál odvádza pot.
Vrecká 2 bočné vrecká na zips.
Odolnosť Zosilnenia na spodku nohavíc (hrany lyží).
Možnosť osobného upravenia Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Technický popis

Technológia Pull'n Fit

Inovatívna technológia Pull'n Fit umožňuje ľahko a presne prispôsobiť dĺžku lyžiarskych nohavíc tak, aby dokonale vyhovovala detskej postave.

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia udržiava malých lyžiarov v správnej teplote a nie je im ani príliš teplo ani príliš zima. Odev sa prispôsobuje telesnému stavu ich tela a vonkajšiemu prostrediu. Ako izolačný materiál na udržanie tela v teple používa Wed'ze vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Nánosová úprava

Záter je materiál vytvárajúci nepremokavosť, ktorý sa nachádza na vnútornej strane vonkajšieho materiálu nohavíc. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale umožňuje odvádzanie telesnej vlhkosti vznikajúcej pri námahe. Preto zostanú deti v suchu a väčšom pohodlí.

Vodotesné hlavné švy

Okrem nepremokavého materiálu sme nohavice posilnili nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Tieto vodotesné švy sa nachádzajú na miestach, ktoré sú najviac vystavené pôsobeniu snehu. Na týchto nohaviciach sa nachádzajú na sedacej časti.

Odolnosť

Nabrúsené hrany lyží by pri jazde mohli poškodiť spodné lemy nohavíc, preto sme ich vybavili praktickými výstužami.

Prispôsobenie

Na štítok, ktorý sa nachádza na v hornej časti podšívky, môžete napísať meno dieťaťa a tak si produkt označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoje nohavice na lyžiarskom výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť dieťa, aby mu nebolo chladno na nohy na lyžiarskom svahu?

Aby ste si udržali nohy v teple a suchu, oblečte si dve vrstvy: 1 lyžiarske spodné oblečenie na odvod potu a 1 lyžiarske nohavice na ochranu pred nepriaznivým počasím a zvýšenie hrejivosti.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyester
Podšívka
100% polyester
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či aktivita, pre ktorú bol produkt navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie