Kód : 8383132
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TURISTICKÉ KLOBÚKY & ČIAPKY DETI

Detská turistická šiltovka MH100 pre deti vo veku 7 až 15 rokov modrá QUECHUA

QUECHUA
4.8/5
4.8/5
DECATHLON.SK
Náš tím navrhol túto šiltovku na ochranu detí pred slnkom na túre počas slnečných dní. Túto turistickú šiltovku si nezabudnite zobrať so sebou na vychádzky! Je priedušná, ľahká a odolná. Vďaka materiálu Ripstop sa prispôsobí každému obvodu hlavy.

Výhody

Ochrana pred slnkom Materiál s UPF 40+ odráža minimálne 97 % UVB a % UVA žiarenia.
Rýchle schnutie Vďaka materiálu z polyamidu zostanete v suchu po celý deň.
Telesná prispôsobivosť Nastavenie vzadu pomocou suchého zipsu, prispôsobí sa všetkým veľkostiam hlavy.
Odolnosť Materiál Ripstop. Záruka 2 roky.

Technický popis

Odolnosť materiálov

Test odolnosti proti oderu a treniu: laboratórnymi testami napríklad kontrolujeme, či fleece neplstnatie. Test stálosti farieb: overená záruka stálosti farieb: pri kontakte so slinami nedochádza k uvoľňovaniu farby. Testy starnutia: opakované pranie nemá žiadny vplyv na vlastnosti látky, jej správanie, hrúbku alebo vzhľad.

Ochrana proti slnku

Najlepšou ochranou pred slnečnými lúčmi je látka: dajte prednosť odevom s dlhými rukávmi, nohaviciam a klobúkom so širokým lemom. Pozor: ak sa chcete chrániť, nestačí vám iba tričko. Hrúbka materiálu, hustota látky a dokonca aj farba môžu mať vplyv na množstvo filtrovaného UV žiarenia. Označenie UPF 40+/50+ zaručuje dodržiavanie európskych noriem. Index UPF 40+ znamená, že materiál odráža 97,5 % lúčov, 50+ znamená, že odráža viac ako 98 % slnečných lúčov.

NÁŠ EKOLOGICKÝ PRÍSTUP

Pretože sme si vedomí potreby chrániť životné prostredie, Quechua sa angažuje v znižovaní vplyvu výroby svojich produktov na životné prostredie.
Dnes tento výrobok nie je ekologický, ale stále pracujeme na tom, aby bol šetrnejší k životnému prostrediu: ekologická výroba, možnosť opravy a trvácnosť sú v centre nášho vývoja.

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyamid
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Nečistite chemicky. Perte oddelene. Nepoužívajte aviváž. Sušte rozložené na rovnej ploche.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte na čistom a suchom mieste.

Naše záväzky

Schválil Naše detské testovacie tímy spod vrchu Mont Blanc a výskumné a vývojové laboratórium zodpovedné za výber najlepších materiálov.
Testovanie výrobku Naše vývojové stredisko sa nachádza na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Výrobky sú následne podrobené náročným testom v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine tak ich môžeme ďalej zdokonaľovať.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie