Kód : 8554125
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DETSKÉ RAKETY NA PADEL

Detská raketa PR 560 modro-žltá ARTENGO

ARTENGO
4.4/5
4.4/5
DECATHLON.SK
Určená pre mladých pokročilých hráčov padelu (od 9 do 11 rokov). Ideálna pre pokročilých hráčov padelu, ktorí hľadajú raketu poskytujúcu kontrolu a razanciu.

Výhody

Razancia Hmotnosť a profil (38 mm) umožňujú silné zrýchlenie loptičky.
Kontrola odpalu Poskytuje vysokú toleranciu úderových chýb vďaka konceptu Full EVA.

Technický popis

Čo je to koncept Full EVA?

Je to exkluzívna inovácia Artengo, padelovej značky Decathlonu. Raketa je navrhnutá z jedného dielu peny EVA a pokrytá kompozitnými vláknami na povrchu rakety. Širšia plocha peny umožňuje zväčšenie centrovacej zóny sitka a tým pádom i optimalizáciu tolerancie úderových chýb s cieľom lepšej kontroly loptičky.

Čo je to Evolutive Hole Size?

Jedná sa o rôzne veľkosti otvorov vo výplete, ktoré maximalizujú pomer kontroly a razantnosti: 9mm otvory zvyšujú veľkosť zóny odpalu, zatiaľ čo 12 mm otvory optimalizujú rozloženie hmotnosti rakety.

Ako začať s padelom?

Najskôr si vyberte dostatočne pomalé loptičky a potom si zakúpte raketu pre začínajúcich hráčov, t. j. ľahkú (320 až 330 gramov), ktorá sa dobre ovláda.

Zloženie/rady

Zloženie
Rám rakety
40% sklené vlákno, 35% karbónové vlákno, 25% EVA (etylénvinylacetát)
Racket handle
50% polyuretán, 50% polyamid 6.6
Tipy na skladovanie Po každom použití raketu uložte.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naše výskumné centrum sa nachádza v Španielsku a je zamerané na dizajn výrobkov. Jeho úlohou je identifikácia potrieb používateľov a poskytovanie týchto údajov nášmu návrhárskemu centru vo Francúzsku. Prototypy testujú používatelia na padelových ihriskách v reálnych podmienkach. Ich životnosť je následne testovaná v laboratóriu nášho návrhárskeho centra. To nám umožňuje overiť kvalitu našich výrobkov a zaručiť sa za ňu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie