PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÚ PREDAJŇU!
Kód : 8493627
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný

DETSKÁ POLOVYSOKÁ OBUV MH120

4.5/5

Farba : Cínová sivá

DECATHLON.SK
22.99 - %

od

22.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
22.99 - %
Avant0Maintenant22.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Naši návrhári vytvorili túto obuv na niekoľkohodinovú turistiku v suchom počasí v nenáročnom teréne. Vydáte sa toto leto na turistickú túru? Táto polovysoká obuv je ako stvorená pre vaše dieťa, pretože je ľahká a nepremokavá a zabezpečuje dobrú priľnavosť, ktorá je na turistike nevyhnutná.

Výhody

Nepremokavosť Nepremokavá membrána testovaná na 4 km chôdze vo vode do polovice zvrška.
Priľnavosť Podrážka s koeficientom 0,66 zaisťuje bezpečnosť v každom teréne.
Nízka hmotnosť 292 g/topánka vo veľkosti 36.
Tlmenie došľapu Výnimočný systém tlmenia došľapu päty. Záruka pohodlia a dlhej životnosti.
Odolnosť Zosilnené oblasti ohybu a lepené oblasti.
Detail výrobku

Technický popis

Priľnavosť podrážky

Dizajn podrážky je výsledkom dlhodobého výskumu v našich laboratóriách a spolu so špeciálnym zložením gumy zlepšuje priľnavosť. Všetci nemajú rovnaké potreby, preto systematicky hľadáme najlepšie kompromisy pre obuv vhodnú na mastný, ale aj suchý povrch.

Tri stupne nepremokavosti

Počas testu nepremokavosti overujeme 3 stupne nepremokavosti: 2 000 krokov (približne 2 h chôdze), 4 000 krokov (približne 4 h chôdze) a 8 000 krokov (približne 8 h chôdze). Polovysoká detská obuv MH120 MID je nepremokavá do 4 000 krokov.

Predĺženie nepremokavosti

Nepremokavosť obuvi môže byť narušená tým, že sa voda do obuvi dostane vrchnou časťou. Ak si chcete udržať nohy v suchu čo najdlhšie, je vhodné použiť nepremokavé gamaše alebo manžety, ktoré zabránia preniknutiu vody, ale aj kamienkov či piesku do vnútra obuvi. Tiež sa odporúča aplikovať niekoľkokrát do roka impregnačný sprej, ktorý vám umožní obnoviť pôvodnú vodoodpudivosť a ochráni obuv pred znečistením.

Rady pri nákupe

Vždy skúšajte dieťaťu obidve topánky. Obuv skúšajte postojačky a v ponožkách určených na turistiku.
Dve miesta, ktoré je treba skontrolovať, aby obuv dobre sedela: pätu a špičku pri chôdzi z kopca. Pri skúšaní overte, či vás obuv nikde netlačí. Zo začiatku treba nosiť obuv na kratšie túry, aby sa prispôsobila chodidlám. Na internete si môžete vytlačiť mierku na chodidlá a skontrolovať dĺžku chodidla.

Akú veľkosť vybrať

Nebojte sa vybrať si na turistiku obuv o číslo väčšiu, než je vaša bežná veľkosť. Zabezpečíte si tým optimálny komfort pri zostupe z hôr a budete mať dosť voľného priestoru v špičke topánok. Rada: ostrihajte si nechty nakrátko a pred každým zostupom sa presvedčte, či máte obuv zašnurovanú tak, aby sa vám chodidlo nešmýkalo v topánke dopredu.

Testy v teréne

Všetky naše výrobky, ich pohodlnosť a používanie, sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, pri simulácii reálnych podmienok používania. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.

Laboratórne testy

Cieľom ďalších laboratórnych testov je overiť nasledovné prvky: odolnosť proti odtrhnutiu očiek a popruhov, lepenie, neškodnosť materiálov, odolnosť proti UV žiareniu, odieranie podrážky a častí zvrška, predčasné opotrebovanie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
100.00% termoplastická guma
Zvršok:
55.00% polyuretán, 45.00% polyester
Podšívka:
100.00% polyester
Tipy na údržbu Čistite vlhkou handrou.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a vetranom mieste.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naše vývojové stredisko sa nachádza na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Tie sa následne podrobujú tým najnáročnejším testom. Sme totiž presvedčení, že len vďaka testovaniu v reálnych podmienkach môžeme naše výrobky neustále zdokonaľovať.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie