Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.
Kód : 8640619
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DETSKÉ ŠPORTOVÉ POMÔCKY

Detská podložka 100 skladateľná a obojstranná na cvičenie pre najmenších DOMYOS

DOMYOS
4.7/5
4.7/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 30/01/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 01/02/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 01/02/2022 3.99
Skladateľná podložka pre najmenšie deti. Pohodlná obojstranná podložka z čalúneného materiálu bude ladiť s vaším interiérom. Rozmery 147 x 175 x 1 cm hrúbka Skladateľná podložka pre deti. Na rubovej strane má obrázky na rozvíjanie detských schopností. Lícová strana doplní váš interiér a zmení ho na domáce ihrisko. Schválená odborníčkou na psychomotoriku.

Výhody

Rozvoj psychomotoriky Pevná podložka bude spoločníkom pri rozvoji vášho dieťaťa
Skladnosť Zložená podložka: šírka 35 cm, dĺžka 73,5 cm a výška 9,5 cm.
Protišmykové vlastnosti Podložka sa nešmýka na podlahe.
Nízka hmotnosť Hmotnosť podložky: 1,2 kg.
Jednoduché použitie Jediným pohybom vytvoríte pre vaše dieťa bezpečné a pohodlné prostredie na hry.
Jednoduchá údržba Nepremokavý materiál sa jednoducho čistí vodou a mydlom.

Technický popis

Ako pomáha podložka psychomotorickému vývoju vášho dieťaťa?

Umožní dieťaťu získať dostatok senzorických vnemov, aby rozvíjalo svoju propriocepciu. Propriocepcia je nevyhnutná na dôležité etapy psychomotorického vývoja. Táto podložka umožní dieťaťu rozvíjať sa v bezpečnom prostredí. Pomôže tak dieťaťu rozvíjať jeho psychomotorické schopnosti. Schválená odborníčkou na psychomotoriku.

Etapy nadobudnutia dynamickej rovnováhy

Pred 4. rokom života sa dieťa učí viesť telo v danom smere a postupne posúvať chodidlá jedno vedľa druhého. V 4 rokoch dokáže dieťa klásť jedno chodidlo pred druhé a striedať ich na opore s minimálnou šírkou chodila a pol. V 6 rokoch dokáže dieťa klásť jedno chodidlo pred druhé pätou/špičkou na opore s minimálnou šírkou jeho chodidla.

Psychomotorický vývoj

Psychomotorický vývoj dieťaťa sa opiera o genetické, motorické a psychické základy. Produkt môže ovplyvniť psychomotorický vývoj dieťaťa v pohybovej oblasti. Táto oblasť zahŕňa viacero javov: telesnú schému, dynamickú koordináciu, rovnováhu, optické a hmatové vnímanie, jemnú motoriku, časovú a priestorovú orientáciu.

Telesná schéma

Telesná schéma je vedomie dieťaťa o jeho tele, ktoré mu umožňuje osvojiť si a cibriť gestá, všeobecne ide o uvedomovanie si seba. Toto vedomie sa buduje najprv pomocou pocitov a konania, neskôr môže byť vyjadrené a vypovedané (kresba snehuliaka). Čím viac dieťa koná, tým viac si cibrí telesnú schému a naopak.

Optická a hmatová koordinácia

Optická a hmatová koordinácia zahŕňa činnosti, ktoré umožňujú dieťaťu cieliť jednou časťou alebo celým telom. U najmladších detí je to sledovanie trajektórie, následne mierenie najprv veľkými predmetmi na veľké ciele pomocou rúk a nôh, postupne so stále menšími predmetmi na menšie ciele, až po osvojenie si jemného používania prstov, napríklad pri brnkaní na klavíri, navliekaní korálok a písaní.

Časovo-priestorové vnímanie

Časovo-priestorové vnímanie zahŕňa orientáciu dieťaťa v čase (pred/po, rytmická aktivita, deň/noc, ročné obdobie atď.) a v priestore (pred/za, nad/pod, vpravo/vľavo atď.).

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Pena
100% Foamed Polyethylen
Vrstva
100% polyetylén
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Nečistite chemicky.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie