Rýchle utiahnutie: koniec trápeniu so šnúrkami!

/common/3Dpictures/a/c1fb4992-69e9-4c19-8bc4-9ab5212b7d56.zip/index.html
Kód : 8569119
Running

Detská atletická obuv AT 300 Breath žlto-modrá KALENJI

KALENJI
Naši návrhári vyvinuli túto obuv pre deti, ktoré začínajú s atletikou v škole či športovom klube. Je určená do teplého počasia. Obuv je veľmi priedušná a ľahko sa nazúva vďaka systému rýchleho utiahnutia. Deti ju ocenia najmä v horúčavách pri akýchkoľvek atletických disciplínach: behanie, skákanie, hádzanie...

Tento výrobok je bohužiaľ vypredaný

Pozrite si podobné výrobky

TECHNICKÝ POPIS

Čo znamená drop?

Drop predstavuje rozdiel medzi prednou a zadnou časťou podrážky. Znížený drop zaisťuje prirodzený pohyb chodidla pri behu a pomáha minimalizovať tzv. biomechanické namáhanie. Toto namáhanie môže spôsobiť zranenie. Na obuvi AT Breath bol znížený drop o 6 mm, aby bol zachovaný prirodzený došľap chodidla najmenších atlétov!

Ako uľahčiť samostatnosť dieťaťa pri šnurovaní obuvi?

Chceli sme vyvinúť atletickú obuv, ktorú si deti ľahko obujú, preto sme podrobili malých atlétov niekoľkých testovaniam. Pomocou systému nastavenia šnúrok alebo brzdičky si deti obuv ľahko obujú a dobre spevnia chodidlo. Na jazyku topánok sa nachádza gumička, ktorou môžu stiahnuť vyčnievajúce šnúrky. Môžu tak pokojne behať, skákať alebo hádzať a neotravovať sa šnurovaním.

A ak by ste nahliadli pod podrážku?

Na uľahčenie pohybu chodidla počas športovania je táto obuv na atletiku vybavená ohybnými drážkami integrovanými v podrážke. A napokon, aby sme predišli pošmyknutiu dieťaťa na vlhkom povrchu, obuv sme vybavili gumenou podrážkou.


Vedeli ste? Obuv pre dospelých a pre deti nemá ten istý strih

Detská atletická obuv je špeciálne navrhnutá, aby sa prispôsobila detským chodidlám. V porovnaní s dospelými majú deti užšie a útlejšie chodidlá. Doprajte vašim malým atlétom, ktorí neustále rastú, priestor, aby ich pri športe nič neobmedzovalo. Ak si ako dospelí vyberiete detskú obuv, bude to obmedzovať vaše pohyby a ovplyvní to nepochybne aj vaše telo!

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Podošva:
20.00% butadiénový kaučuk (BR), 80.00% EVA (etylénvinylacetát)
Zvršok:
50.00% polyuretán, 50.00% polyester
Podšívka:
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte v programe na jemnú bielizeň. Nesušte v sušičke.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - šetrný postup
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Obmedzenie v používaní Obuv nie je vhodná na futbal ani tenis.

NAŠE ZÁVÄZKY

Testovanie výrobku Driss, náš odborník na testovanie, pravidelne testuje naše produkty na skupine asi 10 malých atlétov počas minimálne 2-hodinového tréningu, ktorý pozostáva z behu, skokov a hodov. Tieto testy dopĺňajú testy zrealizované v laboratóriu a umožňujúce nám overiť naše výrobky ešte pred ich uvedením do predaja.
Záruka 2 roky

NAKUPUJÚCI SI TIEŽ PREZERALI...

VAŠE HODNOTENIE