Kód : 8595833
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
CVIČKY PRE NAJMENŠÍCH

Detská obuv 550 I MOVE KNIT čierna DOMYOS

DOMYOS
4.7/5
4.7/5

Farba : Čierna / SVETLOŽLTÁ

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Ideálna obuv pre deti od veľkosti 25. Pre malé bacuľaté nôžky máme v ponuke model I LEARN vo veľkosti od 20 do 24. Obuv prispôsobená najmenším deťom: maximálne pružná a spevňuje chodidlo. Vyberateľná vložka vám pomôže zvoliť správnu veľkosť.

Výhody

Rešpektovanie psychomotorického vývoja Rešpektuje prirodzený vývoj chodidla vášho dieťaťa.
Priedušnosť Materiál obuvi umožňuje chodidlu dýchať.
Flexibilita Veľmi poddajná podrážka s ohybnými drážkami po celej ploche chodidla.
Držanie na nohe Pevný opätok spevňuje zadnú časť chodidla.
Jednoduché použitie Tip: vyberte vnútornú vložku, aby ste mali istotu, že zvolíte správnu veľkosť.
Protišmykové vlastnosti Protišmyková podrážka nezanecháva stopy na podlahe.

Technický popis

Obuv prispôsobená chodidlám detí:

Medzi 1. a 6. rokom života zohráva chodidlo významnú úlohu vo vývoji a raste dieťaťa. Naša obuv napĺňa špecifické potreby detských nôh v každej etape vývoja.

Akú obuv pre dieťa vybrať?

od 1 do 2 rokov (veľkosti od 20 do 24): dieťa stojí a učí sa chodiť. Chodidlá sú ploché a bucľaté. Obuv I MOVE je veľmi poddajná a podporuje prirodzený vývoj Od 3 do 6 rokov (veľkosti od 25 do 30): dieťa sa zlepšuje v chôdzi, behu a skákaní. Svaly na chodidlách sa posilňujú, tvaruje sa klenba chodidla: obuv I LEARN je ohybná a spevňuje pätu.

Vlastnosti chodidiel detí vo veku od 3 do 6 rokov

Dieťa vo veku do 3 do 6 rokov, ktoré behá a skáče potrebuje obuv, ktorá ochráni jeho chodidlá a poskytne mu voľnosť pohybu. Obuv Domyos I MOVE tiež poskytuje viac spevnenia v zadnej časti. Dieťa v tomto veku sa vyvíja (rastie, priberá) a zvyšuje sa jeho fyzická aktivita (zvyšuje intenzitu pohybu a vytrvalosť). Preto potrebuje viac spevnenia a ochrany.

Výber vhodnej veľkosti

Veľkosť overíte jednoducho: vyberte vnútornú vložku a položte ju na podlahu, následne na ňu položte chodidlo dieťaťa, pričom päta sa má nachádzať na úrovni zadnej hrany. Ak sa prsty nachádzajú vo vyznačenej časti na prednej strane vložky, veľkosť je správna. Pravidelne kontrolujte veľkosť obuvi, keďže chodidlo rastie najvýraznejšie medzi 1. a 3. rokom života dieťaťa. navštívte sekciu "Akú veľkosť vybrať?" na našich stránkach.

Používať vložku do obuvi?

Na začiatku života máme prirodzene ploché chodidlá. Akonáhle sa naučíme chodiť, klenba chodidla sa začne formovať a svaly chodidiel sa posilňujú. Preto nie je nevyhnutné používať v obuvi vložku počas rastu dieťaťa (ak lekár neurčí inak).

Výhody fyzickej aktivity od najmladšieho veku

Pravidelná fyzická aktivita od najmladšieho veku je prospešná pre fyzický aj psychický vývoj dieťaťa. Dieťa si osvojí návyky zdravého životného štýlu a obmedzí tak neskoršie možné zdravotné problémy.Navyše, fyzická aktivita v kolektíve podporuje začlenenie do skupiny a prispieva k rozvoju osobnosti dieťaťa.

Fyzické a psychické výhody

Aké sú fyzické výhody? - Nadobúdanie motorických a fyzických zručností - Rozvoj sily a ohybnosti
- Podpora rastu
- Boj proti obezite.

Aké sú psychické výhody?
- Rozvoj sebadôvery
- Podpora integrácie v skupine
- Pomáha dosiahnuť úspechy v škole - Znižuje stres a úzkosť

Cvičenie

Poznáte cvičenie pre najmenších?
Je to zábavná športová aktivita určená deťom od 10 mesiacov do 6 rokov, ktorá pozostáva z prekonávania rozličných prekážok. Cvičenie pre najmenších pomáha dieťaťu objavovať svoje motorické schopnosti a rozvíjať ich pomocou rôznorodých cvikov.
Je dobrým základom pre každý šport.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
100% kaučuk
Zvršok:
40% polyuretán, 60% polyester
Podšívka:
100% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke.
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a vetranom mieste, mimo dosahu vlhkosti a svetla.

Naše záväzky

Schválil Podológ. Vďaka spolupráci nášho vývojového tímu s podológom sme mohli zistiť vplyv obuvi na chôdzu detí najnižšieho veku.
Testovanie výrobku Všetky modely obuvi Domyos boli testované v laboratóriách (testovali sme napríklad priľnavosť a odolnosť). Naše produkty tiež spĺňajú záväzky spoločnosti Decathlon v oblasti toxikológie.
Všetky modely obuvi Domyos boli testované pri používaní našimi najmenšími športovcami.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie