Kód : 8527740
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
CVIČKY PRE NAJMENŠÍCH

DETSKÁ OBUV 510 I LEARN BREATH NA CVIČENIE BIELA DOMYOS

DOMYOS
4.6/5

Farba : Biela / Čiernomodrá

DECATHLON.SK
16.99 - %

od

16.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
16.99  %
Avant0Maintenant16.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Cvičky pre najmenších na cvičenie a rozvíjanie ich psychomotorických schopností. Obuv prispôsobená najmenším: maximálna ptužosť a spevnenie chodidla. Schválená podológmi. Odnímateľná vnútorná vložka pomáha pri výbere správnej veľkosti.

VÝHODY

Flexibilita Veľmi pružná podrážka vďaka drážkam po celej ploche chodidla.
Priedušnosť Materiál obuvi je priedušný, čím poskytuje väčší komfort.
Držanie na nohe Obuv je na päte pevná, podrážka v zadnej časti zdvihnutá.
Jednoduché použitie Náš tip: odstráňte vnútornú vložku, aby ste vybrali správnu veľkosť.
Jednoduché obliekanie Veľký otvor, pásky na suchý zips, čo označujú pravú a ľavú nohu.
Protišmykové vlastnosti Protišmyková podrážka nezanecháva stopy.

TECHNICKÝ POPIS

Obuv je prispôsobená nohám malých detí

Vo veku od 1 do 6 rokov hrá detská noha dôležitú úlohu vo vývoji a raste dieťaťa. Naša obuv reaguje na špeciálne potreby detských nôh v rôznych etapách ich vývoja.

Akú obuv vybrať pre svoje dieťa?

Od 1 do 2 rokov (veľkosti 20 až 24), keď robia prvé kroky a učia sa chodiť. Chodidlá sú ploché, guľaté a bacuľaté: naša pružná obuv I Learn uľahčuje prirodzený vývoj. Od 3 do 6 rokov (veľkosti 25 až 30): pokroky v chôdzi, behu a skákaní. Chodidlá získavajú svaly a správny tvar, vytvára sa klenba chodidla. Naša obuv I Move je pružná a na päte pevná.

Vlastnosti detských nôh od 1 do 2 rokov

Detská noha nepotrebuje obuv, aby sa správne vyvíjala. Ale obuv je veľmi dôležitá, pretože chráni nohy pred chladom, vlhkom, nárazmi, a to vnútri aj vonku. Obuv Domyos I Learn poskytuje dieťaťu vo veku od 1 do 2 rokov presnú takú ochranu, akú jeho nohy potrebujú, a necháva mu pritom maximálnu voľnosť pohybu: pružnosť topánok umožňuje nohám, aby sa vyvíjali prirodzeným spôsobom, a chôdza s tenkou, rovnou a veľmi pružnou podrážkou je veľmi podobná chôdzi naboso.

Výber správnej veľkosti

Ľahký spôsob zistenia veľkosti: vyberte vnútornú stielku z topánky a položte ju na zem. Umiestnite chodidlo dieťaťa na stielku tak, aby bola päta v rovine s koncom stielky. Ak sa prsty vojdú do vyšrafovanej časti topánky v prednej časti stielky, veľkosť je správna! Nezabudnite pravidelne kontrolovať veľkosť nohy dieťaťa, pretože medzi 1. a 3. rokom rastú detské nohy najrýchlejšie. Pozrite si našu internetovú stránku, oddiel s názvom „Ako si vybrať správnu veľkosť?“.

Klenba chodidla – áno, alebo nie?

Po narodení máme všetci prirodzene ploché nohy. Od okamihu, keď sa naučíme chodiť, sa začne postupne formovať naša klenba, hlavne zásluhou prirodzeného vývoja svalov na nohách. Z tohto dôvodu nie je nutné, aby obuv zahŕňala aj klenbu chodidla v období rastu dieťaťa (okrem prípadov, keď to dieťaťu zo zdravotného dôvodu odporučí lekár).

Výhody fyzickej aktivity od útleho veku

Pravidelná fyzická aktivita od útleho veku má priaznivý účinok na fyzický a duševný rozvoj dieťaťa. Dieťa si tak zvyká na zdravý životný štýl, ktorý prispieva k obmedzeniu zdravotných problémov v jeho živote. Spoločná fyzická aktivita v kolektíve navyše pôsobí priaznivo na začlenenie dieťaťa do spoločnosti a prispieva k rozvoju jeho osobnosti.

Fyzické a psychické výhody

Aké sú fyzické výhody?
Rozvoj základných fyzických schopností (motoriky, rovnováhy a koordinácie).
Podpora rastu.
Boj proti obezite.
Aké sú psychické výhody?
Budovanie sebadôvery.
Lepšie začlenenie do skupiny.
Prispieva k rozvoju osobnosti dieťaťa. Zlepšuje jeho pozornosť.

Aktivity

Poznáte cvičenie pre najmenších? Je to zábavná športová aktivita určená deťom od 10 mesiacov do 6 rokov, ktorá pozostáva z prekonávania rozličných prekážok z vhodných materiálov. Vďaka cvičeniu môžu najmenšie deti objavovať svoje motorické schopnosti a rozvíjať ich pomocou rozličných cvikov a aktivít. Je to základ pre každý šport.

Výhody aktivít

Cvičenie pre deti podporuje psychomotorický vývoj malých detí, najmä rozvoj motoriky a zmyslových vnemov, koordinácie a rovnováhy. Okrem toho získavanie rovnováhy pri činnostiach, ako je prekonávanie prekážok, skákanie, váľanie sa či šplhanie, pomáha vášmu dieťaťu získať nezávislosť a sebavedomie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Podošva:
100.00% kaučuk
Zvršok:
40.00% polyuretán, 60.00% polyester
Podšívka:
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke.
Tipy na skladovanie Výrobca odporúča skladovať obuv Domyos na suchom, tmavom a dobre vetranom mieste.

NAŠE ZÁVÄZKY

Schválil Špecialista podológ. V spolupráci oddelenia pre výskum a vývoj s podológom sme merali vplyv obuvi na chôdzu dieťaťa v útlom veku.
Testovanie výrobku Všetky cvičky Domyos boli testované v laboratóriách (testovala sa napríklad priľnavosť a odolnosť cvičiek alebo topánok). Naše výrobky tak dodržiavajú špecifikácie spoločnosti Decathlon o toxikológii. Obuv na cvičenie Domyos bola odskúšaná v rámci cvičenia s najmenšími deťmi.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOTENIE