Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8524739
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
CVIČKY PRE NAJMENŠÍCH

Detská obuv 500 I LEARN ružová DOMYOS

DOMYOS
4.7/5
4.7/5

Farba : BLEDOČERVENÁ / Biela

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 26/10/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 26/10/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 26/10/2021 3.99
Obuv na prvé kroky. Pre malé bacuľaté nôžky sú určené veľkosti od 20 do 24. Pre väčšie nôžky máme v ponuke model I MOVE. Obuv prispôsobená najmenším deťom: maximálne pružná a spevňuje chodidlo. Vyberateľná vložka vám pomôže zvoliť správnu veľkosť.

Výhody

Rešpektovanie psychomotorického vývoja Rešpektuje prirodzený vývoj chodidla vášho dieťaťa.
Flexibilita Veľmi poddajná podrážka s ohybnými drážkami po celej ploche chodidla.
Priedušnosť Materiál obuvi umožňuje chodidlu dýchať.
Držanie na nohe Pevná vložka a zvýšená podrážka v zadnej časti spevňuje pätu.
Protišmykové vlastnosti Protišmyková podrážka nezanecháva stopy na podlahe.

Technický popis

Obuv prispôsobená chodidlám detí:

Medzi 1. a 6. rokom života zohráva chodidlo významnú úlohu vo vývoji a raste dieťaťa. Naša obuv napĺňa špecifické potreby detských nôh v každej etape vývoja. Bola vyvinutá s pomocou odborníkov na biomechaniku, aby deťom pri pohybe nič neprekážalo.

Akú obuv pre dieťa vybrať?

od 1 do 2 rokov (veľkosti od 20 do 24): dieťa stojí a učí sa chodiť. Chodidlá sú ploché a bucľaté. Obuv I MOVE je veľmi poddajná a podporuje prirodzený vývoj Od 3 do 6 rokov (veľkosti od 25 do 30): dieťa sa zlepšuje v chôdzi, behu a skákaní. Svaly na chodidlách sa posilňujú, tvaruje sa klenba chodidla: obuv I LEARN je ohybná a spevňuje pätu.

Vlastnosti chodidiel detí vo veku od 1 do 2 rokov

Chodidlo nepotrebuje obuv na to, aby sa vyvíjalo. Obuv však chodidlá chráni pred chladom, vlhkosťou, nárazmi, vnútri aj vonku. Obuv Domyos I LEARN poskytuje dieťaťu vo veku od 1 do 2 rokov ochranu, ktorú potrebuje a ponecháva mu maximálnu voľnosť pohybu. Ohybnosť obuvi umožňuje chodidlám prirodzene sa vyvíjať a tenká, rovná a ohybná podrážka navodzuje pocit bosých nôh.

Výber vhodnej veľkosti

Veľkosť overíte jednoducho: vyberte vnútornú vložku a položte ju na podlahu, následne na ňu položte chodidlo dieťaťa, pričom päta sa má nachádzať na úrovni zadnej hrany. Ak sa prsty nachádzajú vo vyznačenej časti na prednej strane vložky, veľkosť je správna. Pravidelne kontrolujte veľkosť obuvi, keďže chodidlo rastie najvýraznejšie medzi 1. a 3. rokom života dieťaťa. navštívte sekciu "Akú veľkosť vybrať?" na našich stránkach.

Používať vložku do obuvi?

Na začiatku života máme prirodzene ploché chodidlá. Akonáhle sa naučíme chodiť, klenba chodidla sa začne formovať a svaly chodidiel sa posilňujú. Preto nie je nevyhnutné používať v obuvi vložku počas rastu dieťaťa (ak lekár neurčí inak).

Výhody fyzickej aktivity od najmladšieho veku

Pravidelná fyzická aktivita od najmladšieho veku je prospešná pre fyzický aj psychický vývoj dieťaťa. Dieťa si osvojí návyky zdravého životného štýlu a obmedzí tak neskoršie možné zdravotné problémy.Navyše, fyzická aktivita v kolektíve podporuje začlenenie do skupiny a prispieva k rozvoju osobnosti dieťaťa.

Fyzické a psychické výhody

Aké sú fyzické výhody? - Nadobudnutie základných fyzických schopností (motorika, rovnováha a koordinácia)
- Podpora rastu
- Boj proti obezite.

Aké sú psychické výhody?
- Napomáha rozvíjať sebavedomie
- Uľahčuje začlenenie do skupiny
- Prispieva k rozvoju osobnosti dieťaťa - Zlepšuje schopnosť udržať pozornosť.

Cvičenie

Poznáte cvičenie pre najmenších?
Je to zábavná športová aktivita určená deťom od 10 mesiacov do 6 rokov, ktorá pozostáva z prekonávania rozličných prekážok. Cvičenie pre najmenších pomáha dieťaťu objavovať svoje motorické schopnosti a rozvíjať ich pomocou rôznorodých cvikov.
Je dobrým základom pre každý šport.

Výhody cvičenia

Cvičenie pre najmenších prispieva k psychomotorickému vývoju dieťaťa, predovšetkým k rozvoju motoriky, vnímania, koordinácie a rovnováhy. Dieťa sa navyše pri skákaní, kotúľaní, šplhaní a udržiavaní rovnováhy na prekážkach učí samostatnosti a získava sebadôveru.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
100% kaučuk
Zvršok:
40% polyuretán, 60% polyester
Podšívka:
100% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke.
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a vetranom mieste, mimo dosahu vlhkosti a svetla.

Naše záväzky

Schválil Podológ. Vďaka spolupráci nášho vývojového tímu s podológom sme mohli zistiť vplyv obuvi na chôdzu detí najnižšieho veku.
Testovanie výrobku Všetky modely obuvi Domyos boli testované v laboratóriách (testovali sme napríklad priľnavosť a odolnosť). Naše produkty tiež spĺňajú záväzky spoločnosti Decathlon v oblasti toxikológie.
Všetky modely obuvi Domyos boli testované pri používaní našimi najmenšími športovcami.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie