Kód : 8547889
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE DETI POKROČILÉ

Detská lyžiarska bunda PNF 500 sivo-žltá WEDZE

WEDZE
4.5/5
4.5/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím pozostávajúci z rodičov mladých lyžiarov vytvoril túto lyžiarsku bundu, ktorá bude vaše dieťa sprevádzať pri jeho pokrokoch a raste. Lyžiarska bunda 500 je ako bunda pre dospelých: snehový pás, nepremokavá a priedušná látka, hrejivá podšívka. Dĺžka rukávov sa dá ľahko prispôsobiť, takže dieťa ju môže nosiť minimálne dve zimy!

Výhody

Hrejivosť Vatová výplň 150 g/m². Podšívka z česaného úpletu. Snehový pás.
Nepremokavosť Veľmi dobrá: záter 5 000 mm, vodotesné hlavné švy. Kapucňa.
Možnosť nastavenia Nastaviteľná dĺžka rukávov. Stiahnutie manžiet na suchý zips.
Jednoduché použitie Šikovné prichytenie palčiakov elastickými pútkami na manžetách na zápästí.
Priedušnosť Vďaka oblastiam na spodku, na golieri a rukávoch. Nepriedušný materiál.
Vrecká 3 zatváracie vrecká, z toho 1 vrecko na skipas.
Odolnosť Odolný materiál. Chrbtové švy. Zosilnenie pliec (hrany lyží).

Technický popis

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia udržiava malých lyžiarov v správnej teplote a nie je im ani príliš teplo ani príliš zima. Odev sa prispôsobuje telesnému stavu ich tela a vonkajšiemu prostrediu. Ako izolačný materiál na udržanie tela v teple používa Wedze vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Nánosová úprava

Záter je materiál vytvárajúci nepremokavosť, ktorý sa nachádza na vnútornej strane vonkajšieho materiálu bundy. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale umožňuje odvádzanie telesnej vlhkosti vznikajúcej pri námahe. Preto zostanú deti v suchu a väčšom pohodlí.

Vodotesné hlavné švy

Okrem nepremokavého materiálu sme zvýšili nepriepustnosť bundy nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásiky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Tieto vodotesné švy sa nachádzajú na miestach, ktoré sú najviac vystavené pôsobeniu snehu. Na tejto bunde ide hlavne o plecia a hruď.

Technológia Pull'n Fit so zipsom na ramene

Inovatívna technológia PULL’N FIT umožňuje jednoducho a presne nastaviť dĺžku rukávov lyžiarskej bundy, ktorá sa tak dokonale prispôsobí postave dieťaťa. Vnútri rukávov sa nachádza systém patentových gombíkov, ktoré umožňujú prispôsobiť dĺžku rukávov ramenu dieťaťa. Výbava pre vaše dieťa na minimálne 2 roky.

Snehový pás

Snehový pás je ochranný systém umiestnený na páse. Zapína sa patentnými gombíkmi naspodku lyžiarskej bundy. Zabraňuje prenikaniu snehu a vetra počas jazdy a predovšetkým pri páde.

Vrecko na skipas

Už nemusíte vyberať svoj skipas. Na rukáve sa nachádza vrecko na skipas, ktoré poskytuje rýchly prístup na lyžiarske vleky.

Prispôsobenie

Na štítok, ktorý sa nachádza v hornej časti podšívky, môžete napísať meno dieťaťa a tak si produkt označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoju bundu v priebehu lyžiarskeho výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť deti, aby im na svahu nebola zima?

Aby ste boli v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev. 1. vrstva (tzv. druhá koža) vás udrží v suchu. 2. vrstva (alebo izolačná vrstva) udržiava teplo. 3. vrstva (alebo ochranná vrstva) chráni pred nepriaznivým počasím.

Dobrá rada

Deti sa pri športových činnostiach na snehu viac hýbu a stáva sa, že stratia palčiaky. Máme dobrú radu, ako ich udržať na mieste: stačí prevliecť elastické pútko na zápästí medzi palec a ukazovák a potom zapnúť suché zipsy.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyester
Všitý diel
100% polyamid
Podšívka
100% polyamid
Druhá podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Pred prvým použitím vyperte. Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte produkt úplne vysušiť.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či aktivita, pre ktorú bol produkt navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie