Kód : 8527326
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
CHLAPČENSKÉ HREJIVÉ BUNDY A NOHAVICE NA ZIMNÚ TURISTIKU

Chlapčenská hrejivá bunda na zimnú turistiku SH500 U-Warm 7 až 15 rokov červená QUECHUA

QUECHUA
4.8/5

Farba : Rumelková červená / Čiernosivá / Pastelová jasná oranžová

DECATHLON.SK
60.99 - %

od

60.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
60.99  %
Avant0Maintenant60.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Bunda do veľmi chladného počasia bola navrhnutá pre chlapcov na turistiku za všetkých snehových a poveternostných podmienok. Bunda, ktorú potrebujete na ochranu svojich detí pred chladom a vetrom: hrejivá, hermeticky uzavretá a štýlová vďaka strihu typu parka. Pohodlná bunda na turistiku vhodná na každodenné nosenie.

VÝHODY

Hrejivosť Dvojitá výplň z recyklovanej vaty na trupe (200 + 200 g/m²).
Nepremokavosť Nepremokavá bunda (2 000 schmerberov), 100 % vodotesné švy.
Ochrana pred klimatickými vplyvmi Kapucňa proti vetru s odnímateľnou kožušinou, manžety, dvojitá ochrana zipsu.
Jednoduché použitie Zips a stláčacie gombíky viete používať aj v rukaviciach.
Ekologická výroba Výplň zo 70 % recyklovanej vaty.
Vnútorná podšívka bez farbenia.
Možnosť osobného upravenia Možnosť napísať svoje meno na štítok na krku.

TECHNICKÝ POPIS

Ako táto bunda udrží moje dieťa v teple?

Vašu bundu sme navrhli pre náročné zimné podmienky: intenzívny chlad, sneh, vietor. Hrejivosť zabezpečuje hrubá vrstva vaty (dvojitá vrstva na trupe), ktorá je syntetickým izolačným materiálom vďaka schopnosti zadržiavať vzduch vo svojich vláknach. Pridali sme vnútornú širokú vatovanú chlopňu pod hlavným zipsom, ktorá bráni prenikaniu chladného vzduchu. Vaša bunda testovaná v reálnych podmienkach je skutočne pohodlná aj vo veľmi chladnom počasí.

Ako bunda ochráni moje dieťa pred vonkajšími podmienkami?

Táto bunda bola navrhnutá s nepremokavým vonkajším materiálom, ktorý bráni vniknutiu vody a vetra. Aby ste v zime ostali v teple, je dôležité chrániť si koncové časti tela (hlava, ruky, chodidlá) a uprednostniť hermeticky uzavreté odevy. Zabránite tým prenikaniu chladu rukávmi, cez chrbát, krk, otvory ... Preto sme bundu vybavili kapucňou proti vetru s odnímateľnou syntetickou kožušinou, rukávmi s manžetami a vysokým golierom.

Ako si môžem byť istý, že je moja bunda 100 % nepremokavá?

Vašu bundu do veľkého chladu sme navrhli s vonkajším materiálom, ktorý je nepremokavý vďaka záteru. Odolnosť látky sa meria tlakom vody vyjadreným v mm vodného stĺpca (test na základe normy ISO 811). Čím je hodnota vyššia, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 2 000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 2 000 mm vody, čo zodpovedá približne dvom hodinám prudkého dažďa.

Voda často preniká cez švy. Má táto bunda vodotesné švy?

Vaša bunda je úplne nepremokavá vďaka vodotesným švom. Švy odevu sú nepremokavé vďaka nalepenej nepriepustnej páske zvnútra odevu, ktorá bráni prenikaniu vody cez tieto citlivé miesta.
Nepremokavosť bundy sme overili testom v dažďovej komore špeciálne upravenej na simuláciu podmienok dvojhodinového prudkého dažďa. Nechali sme ju testovať deťom počas turistiky, aby sme sa presvedčili, že spĺňa všetky očakávané funkcie.

Praktická bunda s praktickými detailmi

Praktické a dômyselné detaily: 2 vonkajšie vrecká s chlopňou, 1 vnútorné zapínacie vrecko napríklad na mobil, 2 vnútorné sieťované vrecká na rukavice... Zips hlavného zapínania má pútko a patentné gombíky otvor na palec: deti môžu zapínať a odopínať svoju bundu aj v rukaviciach a to isté platí pre vás.

Pohodlná bunda s jedinečným štýlom do veľmi chladného počasia.

Túto bundu sme navrhli s dostatočným objemom, vďaka ktorému môžete použiť druhú hrejivú vrstvu typu fleecová mikina alebo ľahká páperová bunda.
Strih typu parka je vhodný na zimnú turistiku, aj na každodennú ochranu pred chladom.

Keďže deti rýchlo zašpinia svoje veci, môžem prať bundu pravidelne bez jej poškodenia?

Táto bunda bola navrhnutá tak, aby udržala vaše deti v teple. Na zabezpečenie dlhej životnosti našich výrobkov vykonávame testy vybraných komponentov: odolnosť voči treniu a oderu, stálosť farieb, odolnosť voči opakovanému praniu. Všetky uvedené testy boli vykonané na komponentoch bundy.

Ako správne obliecť dieťa na zimnú turistiku?

Ak sa chcete dobre obliecť v zime bez ohľadu na vašu aktivitu, odporúčame vám použiť zásadu 3 vrstiev:
1. vrstva: funkčné spodné oblečenie umožňujúce odvádzanie vlhkosti a tým udržiavanie pokožky v suchu.
2. vrstva: druhá vrstva (fleece, sveter) zaisťuje teplo a takisto odvádzanie vlhkosti.
3. vrstva: bunda, ktorá chráni pred vonkajšími podmienkami: dážď, sneh, vietor.
Oblečenie ako celok musí byť priedušné, aby odvádzalo vlhkosť.

Ako ochrániť funkčné vlastnosti tejto bundy?

Výrobky na údržbu: sprej alebo tekutý impregnačný prostriedok do práčky. Na obnovu vodoodpudivosti a zachovanie funkčných vlastností odevu počas celej jeho životnosti odporúčame používanie týchto prípravkov pri každom praní.

Ako sa správne starať o výrobok

V záujme správnej starostlivosti o výrobok odporúčame pranie so zapnutým zipsom. Perte v práčke na 30 °C – normálny cyklus. Nebieľte. Možnosť sušenia v sušičke pri miernej teplote. Nežehlite. Nečistite chemicky. Pred uložením odevu na suché a tmavé miesto sa uistite, či je dokonale suchý. Vyhýbajte sa chemikáliám, ako je bielidlo, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na farbu a tepelnú izoláciu.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka výrobku trvá 2 roky počnúc dátumom predaja vyznačenom na vašom pokladničnom bločku. Výrobok bude v rámci záruky vymenený za nový alebo zdarma opravený. Záruka sa vzťahuje na chyby vášho výrobku okrem tých, ktoré vyplývajú z jeho bežného či netradičného používania. Táto špeciálna 2-ročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu.

Ako si môžem byť istý odolnosťou mojej bundy?

Na naše výrobky poskytujeme záruku 2 roky a v prípade ich neúmyselného poškodenia vám ponúkame ich opravu u miestnych subjektov. Kontaktujte nás na Decathlon.sk, kde nájdete ďalšie informácie a postup, ktorý treba dodržať, ak si chcete nechať opraviť váš výrobok. Venujeme osobitnú pozornosť tomu, aby sme vybrali pre naše výrobky materiály a spoje, ktoré zaručujú čo najlepšiu odolnosť pri zimnej turistike so snehom.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Výrobky dostávajú známku na stupnici ABCDE. Tá ukazuje, ktoré z nich majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a umožňuje porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k tomuto hodnoteniu. Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com/

Zobraziť viac Zobraziť menej
Ako bol výrobok vytvorený?

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Hlavný materiál - vrchná časť
100.00% polyamid
Hlavný materiál - dno
100.00% polyester
Výplň
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Vrecko
100.00% polyester
Všitý diel
10.00% polyester, 90.00% akryl
Manžeta
80.00% polyamid, 20.00% elastan
Záter
100.00% polyuretán
Tipy na údržbu Perte so zapnutým zipsom. Nepoužívajte aviváž. Nečistite chemicky.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 40 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 40 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Bundu odporúčame prať so zatvoreným zipsom. Predtým, ako vodoodpudivé oblečenie odložíte, uistite sa, že je dokonalo suché.

NAŠE ZÁVÄZKY

Testovanie výrobku Náš tím sídli pod vrchom Mont Blanc v Hornom Savojsku (Francúzsko). Počas celého roka pracujeme na vytváraní vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Tie sú následne podrobované najnáročnejším testom v teréne. Sme totiž presvedčení, že len praktickým testovaním môžeme naše výrobky neustále zlepšovať.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOTENIE