Kód : 8552358
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BABY KID SKI JACKETS OR PANTS 6M / 12Y

Detská bunda Warm Reverse na boby fialová LUGIK

LUGIK
4.6/5
4.6/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Naše tímy vytvorili túto bundu, aby vaše dieťatko mohlo spoznávať radosti prvých sánkovačiek. Obojstranná! Zmeňte vzhľad mihnutím oka. Táto bunda je ideálna v chladnom počasí vďaka hrubej a hrejivej vatovej výplni. Vo vlhkom počasí ostane dieťatko v suchu vďaka nepremokavej strane so vzorom.

Výhody

Hrejivosť Vata 200 g/m² na tele. Vate 100 g/m² na kapucni.
Nepremokavosť Strana so vzorom: Úprava 2 000 mm, vodoodpudivá, švy nie sú vodotesné. Kapucňa.
Kombinovateľnosť Obojstranná bunda. Strana so vzorom: zlé počasie. Jednofarebná strana: slnečno.
Možnosť nastavenia Kapucňa, manžety a spodok bundy na gumičku, ktorá bráni preniknutiu snehu.
Vrecká 2 bočné vrecká z každej strany.
Možnosť osobného upravenia Na štítok, ktorý sa nachádza vnútri, môžete napísať meno dieťaťa.

Technický popis

Ako môžem mať istotu, že moje dieťa je v teple počas sánkovania?

Naši vývojári používajú vatu na to, aby telo udržali v teple. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava vzduch v závislosti od svojej hrúbky. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Ako môžem mať istotu, že moje dieťa je v suchu počas sánkovania?

Odolnosť materiálu na tlak vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (norma ISO 811). Čím je hodnota vyššia, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 2 000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 2 000 mm vody. Garancia kvalitnej bundy. Látka tejto bundy je nepremokavá na strane s potlačou.

Ako správne obliecť dieťa, aby bolo v teple počas sánkovania?

Aby ste boli v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev. 1. vrstva (alebo spodná vrstva) vás udrží v suchu.
2. vrstva (alebo izolačná vrstva) udržiava teplo. 3. vrstva alebo ochranná vrstva, aby vás ochránila pred nepriaznivým počasím.

Jedna bunda - dva štýly

Naše zimné bundy Lugik sú obojstranné a majú dva odlišné štýly, vďaka čomu vaše dieťa bude oblečené podľa najnovšej jesennej/zimnej módy.

Čo je to vodoodpudivosť?

Vodoodpudivý materiál spôsobuje, že voda steká po povrchu a nevsakuje: Látka nenasiakne vodou a ostáva ľahká a priedušná. Vidíte kvapky vody, ktoré sa perlia a stekajú po povrchu materiálu. Vodoodpudivosť sa dosiahne záterom na vonkajšej strane materiálu. Počas životnosti výrobku je potrebné túto úpravu obnovovať (v priemere po 3 vypraniach).

Ako obnoviť vodoodpudivosť?

Na obnovenie vodoodpudivosti lyžiarskej bundy odporúčame prať odev otočený naruby s programom na syntetiku na 30 °C a výdatne vypláchnuť. Môžete používať váš obvyklý prací prostriedok, ale nie aviváž. Potom bundu nechajte úplne vysušiť voľne na vzduchu rozprestretú na sušiaku. Nakoniec môžete dať bundu do sušičky a sušiť pri nízkej teplote 10 minút. Teplo umožní obnovenie vodoodpudivosti materiálu.

Zimná bunda, ktorú môžete označiť menom dieťaťa

Na štítok, ktorý sa nachádza vo vrecku, môžete napísať meno dieťaťa. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoju bundu v družine.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyester
Vnútorný materiál
100% polyester
Záter
100% polyuretán
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne. Nepoužívajte aviváž.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte produkt úplne vysušiť.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky na sánkovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri sánkovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či program, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie