Kód : 8544070
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DETSKÉ OBLEČENIE NA FREERIDE LYŽOVANIE

Detská lyžiarska bunda SFR 900 3v1 na freeride sivo-modrá WEDZE

WEDZE
5/5
DECATHLON.SK
92.99 - %

od

92.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
92.99 - %
Avant0Maintenant92.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Navrhli sme túto bundu na lyžovanie počas celej sezóny vo všetkých podmienkach. Hľadáte bundu na freeride na intenzívne lyžovanie počas celej sezóny? Táto funkčná bunda splní vaše očakávania vďaka svojim skvelým vlastnostiam: je nepremokavá, odolná a má spodnú odopínateľnú bundu.

Výhody

Nepremokavosť Pokojne lyžujte. Membrána 10 000 mm a vodotesné švy vás chránia.
Priedušnosť Priedušný materiál RET12 a vetracie otvory pomáhajú odvádzať pot.
Voľnosť pohybu Strih s vytvarovanými rukávmi poskytuje úplnú voľnosť pohybu.
Odolnosť Odolný materiál, určený na intenzívny freeride.
Možnosť nastavenia Stiahnutie spodku. Rukávy na suchý zips. Nastaviteľná 3D kapucňa.
Jednoduchá lokalizácia Systém Recco uľahčuje hľadanie obetí lavíny.

Technický popis

3D kapucňa a ochrana tváre

Firma Wed'ze do tejto bundy zapracovala 3D kapucňu s automatickým sťahovaním. Zabezpečuje lepšiu ochranu pred zlým počasím, aj keď pohybujete hlavou zo strany na stranu. Kapucňa sa dá natiahnuť na prilbu. Kapucňa je vytvarovaná, s vysokým golierom pre lepšiu ochranu tváre v prípade chladného počasia alebo silného vetra. Prešitie zipsu je perforované pre uľahčenie dýchania a zároveň ochranu tváre.

Nepriepustnosť

Na manžetách: Široké nastaviteľné rukávy navrhnuté tak aby sa na ne dali obliecť rukavice. Elastanové manžety zaručujú bezchybnú nepriepustnosť na spojoch medzi rukavicami a bundou. V páse: Snehový pás sa zapína patentkami naspodku bundy. Zabraňuje prenikaniu snehu a vetra počas jazdy a predovšetkým pri páde. Malí freerideri budú najlepšie chránení v kombinácii s nohavicami s náprsenkou BIB Protect.

Odnímateľná spodná bunda

Recyklovaná vata 70 g/m² na chrbte a trupe poskytuje dobrú izoláciu. Ergonomický strih. Všitý diel zaručuje hrejivosť a voľnosť pohybu v podpazuší. Dva bočné priedušné všité diely zaručujú dobré vetranie. Golier a kapucňa z vaty sú zárukou veľkého pohodlia na krku. Niečo navyše: 2 bočné vrecká!

Na čo slúži vodoodpudivosť bundy?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Naše bundy na freeride sú vybavené vodoodpudivými prvkami, ktoré predlžujú odolnosť voči nepriaznivému počasiu. Ide o doplnkové funkčné riešenie, ktoré pomáha udržať lyžiarov čo najdlhšie v suchu. Túto úpravu je nutné pravidelne obnovovať pomocou produktov, ktoré nájdete v našich predajniach, aby sa zachovala jej funkčnosť.

Aký je rozdiel medzi membránou a záterom?

Táto bunda na freeride má membránu: je to veľmi tenká plastová vrstva (polyuretán), vďaka ktorej je materiál nepremokavý, ale priedušný. Má tú výhodu, že je pružná, ľahká, trvácna a často priedušnejšia ako záter, ktorý sa podobá náteru na vnútornej strane látky. Vďaka nej je materiál nepremokavý, ale priedušný. Často stojí menej ako membrána a na svoju ochranu potrebuje podšívku.

Je táto bunda nepremokavá?

Materiál s nepremokavosťou 10 000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 10 000 mm vody.
Okrem nepremokavosti sme posilnili nepriepustnosť bundy nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásky, ktoré sú umiestnené na všetky švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný.

Návod na pranie nepremokavého odevu

Pri každom praní odporúčame dodržiavať postup uvedený vo videu nižšie, aby sa zachovali všetky technické vlastnosti odevu. Link: https://www.youtube.com/watch?v=96R9FnC_r2c
Po troch praniach vám odporúčame obnoviť vodoodpudivosť pomocou spreja alebo impregnácie.

Je bunda priedušná?

Priedušnosť materiálu sa meria pomocou odparovacieho odporu nazývaného RET (test podľa normy ISO 11092). Je to schopnosť lyžiarskej bundy prepúšťať telesnú vlhkosť vznikajúcu pri námahe smerom von, aby ste zostali v suchu. Čím je hodnota RET nižšia, tým je priedušnosť materiálu vyššia. Napríklad: RET < 9 = mimoriadne priedušný materiál / RET 9–12 = veľmi priedušný materiál / RET 12–20 = priedušný materiál / RET > 20 = málo priedušný alebo nepriedušný materiál.

Čo je to systém Recco?

Vďaka technológii Recco® vás možno lokalizovať v prípade nehody v lavíne. Zasypanú osobu, vybavenú reflektormi Recco®, môžu záchranári rýchlo a presne lokalizovať pomocou detektora Recco®. Vybavenie reflektormi Recco nenahradzuje používanie lavínového vyhľadávača AVD. Doplnková technológia Recco zvyšuje šance na skoré nájdenie. 100% našich búnd a nohavíc na freeride je vybavených systémom Recco.

Známka na porovnanie vplyvu našich výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá vám pomáha jednoducho identifikovať výrobky s najlepšími ekologickými vlastnosťami, a to porovnaním výrobkov rovnakého typu (tričká, nohavice, batohy...).
Spoločnosť Decathlon sa dobrovoľne podujala na tento proces ekologického hodnotenia.
Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Hlavná podšívka
100.00% polyester
Vonkajší materiál
92.00% polyester, 08.00% elastan
Druhá podšívka
87.00% polyester, 13.00% elastan
Výplň
100.00% polyester
Manžeta
82.00% polyester, 18.00% elastan
Záter
100.00% polyuretán
Vrecko
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne. Nepoužívajte aviváž. Perte v programe na jemnú bielizeň.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Pred uskladnením sa vždy uistite, či je ochranný nepremokavý odev dokonale suchý.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Náš tím dizajnérov sídli na úpätí pohoria Mont Blanc, v blízkosti mnohých lyžiarskych stredísk v Hornom Savojsku (Francúzsko). Počas celého roka navrhujeme a vyvíjame jednoduché a funkčné produkty. Potom ich neľútostne testujeme v praxi, pretože sme presvedčení, že iba v reálnych podmienkach použitia zistíme, ako môžeme naše produkty neustále zdokonaľovať.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie