Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8504168
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TERMOSÚPRAVA NA BOARDOVÉ ŠPORTY DO ZIMY

Dámska neoprénová kombinéza na surf 4/3 mm so zipsom na hrudi Olaian OLAIAN

OLAIAN
3.8/5
3.8/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
Surfisti všetkých úrovní navrhli túto neoprénovú kombinézu hrúbky 4/3 mm pre skúsené surfistky, ktoré surfujú na každom type vĺn. Dámska neoprénová kombinéza hrúbky 4/3 mm so zipsom na hrudi je určená na surfing a bodyboarding v chladnejších vodách o teplote od 12 °C do 17 °C. Skúsená úroveň. Doba pobytu vo vode: do 3 hodín.

Výhody

Voľnosť pohybu Systém zapínania na zips na hrudi umožňuje pohodlné pádlovanie rukami.

Technický popis

STE SKÚSENÁ SURFISTKA

Surfujete intenzívne, je to váš obľúbený šport. Pri surfovaní pádlujete až po line up, prejdete cez príboj podplávaním (duck dive), ak ste na shortboarde, alebo obratom na chrbát, ak ste na longboarde. Púšťate sa do vĺn vyšších ako jeden meter. Vyrobili sme pre vás produktový rad vhodný pre intenzívne surfovanie a každý typ postavy.

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU KOMBINÉZU? (1. ČASŤ)

Prvým kritériom výberu kombinézy na surfovanie je teplota vody. Teplota vody sa mení podľa miesta a obdobia. Pravidelne preto kontrolujte, či teplota vody na vašom mieste zodpovedá odporúčanému rozsahu teplôt: Teplé vody viac ako 20 °C. Vlažné vody od 17 do 22 °C. Studené vody od 12 do 17 °C. Veľmi studené vody od 7 do 12 °C. Teplotu na vašom mieste môžete zistiť na stránke seatemperature.org.

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU KOMBINÉZU? (2. ČASŤ)

2. kritériom je dĺžka športovania. Ak športujete kratšie ako jednu hodinu, vyhovujú modely 100. Do 2 hodín uprednostnite modely 500 a do 3 hodín modely 900. Modely 500 budú oproti modelom 100 hrejivejšie (a viac vodotesné), viac obmedzia únavu (väčšia voľnosť pohybu) a podráždenie pokožky. To isté platí pre modely 900 v porovnaní s modelmi 500. Poznámka: modely 900 sa ľahko obliekajú.

Zostaňte v teple dlhšie vďaka hrejivému príslušenstvu! Na každý teplotný rozsah iný rad výrobkov.

Keď ste vo vode, viac ako polovicu telesného tepla strácate cez končatiny (nohy, ruky, hlava). Preto odporúčame toto príslušenstvo: v teplej a vlažnej vode (> 17 °C) nízke neoprénové topánky.
V studenej vode (12 – 17 °C): vysoké topánky (čižmičky) a rukavice.
Vo veľmi studenej vode (7 – 12 °C): vysoké topánky (čižmičky), rukavice, kukla a vrchná kukla... Celú našu ponuku neoprénového príslušenstva nájdete na stránkach decathlon.sk.

OLAIAN, ZNAČKA SPOLOČNOSTI DECATHLON PRE SURFOVANIE

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našich návrhárskych oddeleniach, ktoré nazývame „nohy vo vode“, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky alebo kombinézu na surfovanie a následne ich otestovať priamo v mori.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Pena
100% neoprén
Hlavná tkanina
88% polyester, 12% elastan
Druhá podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky

Naše záväzky

Testovanie výrobku Vytvorené a testované našimi vývojovými tímami v Hendaye (Francúzsko). Materiály použité na tomto výrobku sú testované v laboratóriu s cieľom zaručiť lepšiu kvalitu a trvácnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie