Kód : 8403240
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TERMOSÚPRAVA NA BOARDOVÉ ŠPORTY DO ZIMY

Dámska kombinéza na surf 100 neoprén 4/3 mm zips na chrbte čierna OLAIAN

OLAIAN
4.4/5
4.4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 3.99
Kombinéza pre začínajúce surfistky, ktoré surfujú v morskej pene. Určené na surfing a bodyboarding v studenej vode od 12 °C do 17 °C. Pre začiatočníčky. Doba športovania: do 1 hodiny.

Výhody

Jednoduché obliekanie Zips na chrbte pre jednoduché obliekanie a vyzliekanie.

Technický popis

STE ZAČÍNAJÚCA SURFISTKA

Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktoré vám surfing prináša. Často krát počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Zostavili sme pre vás široký výber výrobkov vhodných na príležitostné použitie a vašu postavu.

Ako si správne vybrať kombinézu? (1. časť)

Prvým kritériom výberu kombinézy na surfovanie je teplota vody. Teplota vody sa mení podľa miesta a obdobia. Pravidelne preto kontrolujte, či teplota vody na vašom mieste zodpovedá odporúčanému rozsahu teplôt: Teplé vody viac ako 20 °C. Vlažné vody od 17 do 22 °C. Studené vody od 12 do 17 °C. Veľmi studené vody od 7 do 12 °C. Teplotu na vašom mieste môžete zistiť na stránke seatemperature.org.

Ako si správne vybrať kombinézu? (2. časť)

2. kritériom je dĺžka športovania. Ak športujete kratšie ako jednu hodinu, vyhovujú modely 100. Do 2 hodín uprednostnite modely 500 a do 3 hodín modely 900. Modely 500 budú oproti modelom 100 hrejivejšie (a viac vodotesné), viac obmedzia únavu (väčšia voľnosť pohybu) a podráždenie pokožky. To isté platí pre modely 900 v porovnaní s modelmi 500. Poznámka: modely 900 sa ľahko obliekajú.

Výber správnej veľkosti

Ak chcete naplno využiť funkčnosť kombinézy, musíte si vybrať správnu veľkosť. Kombinéza na surfovanie musí byť veľmi priliehavá a nesmie na nej byť žiadny viditeľný záhyb. Je normálne, že sa v suchej kombinéze cítite príliš stiahnutí. Toto nepohodlie pominie, len čo sa kombinéza namočí. Ak si vyberiete príliš veľkú kombinézu, budú sa vytvárať záhyby, vzniknú podráždenia a tepelná izolácia bude nižšia (naberanie vody). Pred zakúpením si ju vyskúšajte!

Zapínanie

Naše zipsy a zapínanie sú testované v laboratóriu, aby sa zaručila optimálna životnosť a dobrá odolnosť voči slanej vode. Zapínanie sme umiestnili na chrbát pre väčšie pohodlie pri vykonávaní tohto druhu športu (pri polohe ležmo pri pádlovaní rukami).

Zostaňte v teple dlhšie vďaka tepelnému príslušenstvu! Na každý teplotný rozsah iný výstroj.

Keď ste vo vode, viac ako polovicu telesného tepla strácate cez končatiny (nohy, ruky, hlava). Preto odporúčame toto príslušenstvo: v teplej a vlažnej vode (> 17 °C) nízke neoprénové topánky. V studenej vode (12 – 17 °C): vysoké papuče (čižmičky) a rukavice.
Vo veľmi studenej vode (7 – 12 °C): vysoké čižmy, rukavice, kukla a vrchná kukla... Celú našu ponuku neoprénového príslušenstva nájdete na decathlon.sk.

OLAIAN, ZNAČKA SPOLOČNOSTI DECATHLON PRE SURFOVANIE

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našich kanceláriách, ktoré nazývame „s nohami vo vode“, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky alebo kombinézu a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Pena
100% Guma - Chloropren (CR)
Hlavná tkanina
100% polyamid
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a dobre vetranom mieste. Zabráňte kontaktu so zdrojom tepla. Nesušte na priamom slnku, aby ste predĺžili životnosť neoprénu. Neodporúčame prať v práčke.
Obmedzenie v používaní Určené do vody od 12 °C do 17 °C. Doba športovania do 1 h.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Vytvorené a testované našimi vývojovými tímami v Hendaye (Francúzsko). Materiály použité na tomto výrobku sú testované v laboratóriu s cieľom zaručiť lepšiu kvalitu a trvácnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie