VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
/common/3Dpictures/a/eca079ad1b5e4b33a69dcc4e59db1e33.zip/index.html
Kód : 8300844
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
MOUNTAIN TREKKING BACKPACKS +50L

Dámsky trekingový batoh Easyfit 60 litrov tyrkysový FORCLAZ

FORCLAZ
4.5/5
DECATHLON.SK
74.99 -20 %

od

59.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od 06/02/2020 Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od 06/02/2020 do vyčerpania zásob.
74.99 - %
Avant0Maintenant74.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Tímy našich dizajnérov vyvinuli tento batoh pre ženy na niekoľkodňový výlet do hôr s nákladom 10 až 12 kg. Ľahký batoh, ktorý dobre sedí na chrbte a je vhodný na niekoľkodenné túry so strednou záťažou. Systém Easyfit umožňuje perfektné nastavenie batoha podľa vašej postavy.

Výhody

Pohodlie Automatické nast. zadnej časti. Prispôsobený ženskej postave. Pláštenka.
Vrecká a priehradky Vrecká: 3 vonkajšie, 1 vnútorné, 1 na páse. Držiak palíc/cepínu. Prístup zozadu.
Objem Objem 60 litrov. Hmotnosť 1,8 kg. Rozmery po naplnení: 69 × 28 × 28 cm.
Odolnosť 10-ročná záruka.
Veľmi odolný batoh vďaka zosilnenému materiálu a švom.

Technický popis

Ako si naplním batoh?

Na dno batoha uložte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Karimatku môžete umiestniť pod chlopňu batoha. Ak na stan nie je miesto v batohu, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare...). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke, zvyčajne pozdĺž chrbta.

Systém EasyFit

Vďaka tomuto patentovanému systému si môžete batoh jednoducho upraviť priamo na chrbte: aby ste mali maximálny komfort.

Ako si nastavím batoh Forclaz EasyFit?

Najskôr povoľte všetky popruhy (plecné, bedrové, priťahovacie). Batoh si dajte na chrbát. Umiestnite opasok na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Potom zatiahnite páčky Easyfit a popruhy vám obopnú chrbát. Nakoniec si prispôsobte uťahovacie popruhy.

Testy účinnosti systému Easyfit

Účinná technológia: doba nastavenia batoha je 2 až 3-krát kratšia vďaka systému EasyFit, pričom sa vôbec nemusíte otáčať dozadu. Tým sa ale neznižuje kvalita nastavenia v porovnaní s klasickými batohmi. Svedčí o tom výborné umiestnenie v štatistických testoch Friedmann (komfort 4 %) a 6x lepšie zaznamenané nastavenie batoha na chrbte.

Ekologické opatrenia

Spoločnosť Decathlon spolu so značkou Quechua sa rozhodli informovať o vplyve turistických batohov na životné prostredie počas celej ich životnosti. Táto práca je výsledkom experimentu realizovaného od júla 2011 v spolupráci s francúzskym Ministerstvom ekológie. Batožinám značky Quechua boli na základe vzájomného porovnania pridelené známky na stupnici ABCDE. Detaily o projekte a metódy výpočtov sú k dispozícii na stránke www.oxylane.com/20/demarche-environnementale.

Ako sa meria objem batohov?

Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch s toleranciou niekoľkých percent.
Uvedená hmotnosť prázdneho batoha je hmotnosť referenčnej vzorky. Pri meraniach môže dôjsť k menším odchýlkam.

Záruka 10 rokov, technickí partneri

Značka dielov Strenfit, partner značky Quechua, kvôli výskumu a schváleniu svojich komponentov a súčastí vykonala testy simulujúce starnutie batohov. Tieto testy sa týkali materiálov, švov a hotového výrobku. Získané výsledky umožňujú značke Quechua a Strenfit zaručiť životnosť testovaných batohov na 10 rokov, ktorá sa počíta od dátumu zakúpenia vyznačeného na pokladničnom doklade.

Záruka 10 rokov, podmienky

Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna desaťročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Technické testy batoha

Cieľom laboratórnych testov je overiť a schváliť nasledovné prvky: látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb proti UV žiareniu, praniu, nepremokavosť. Následne sa vykoná skúška hotového výrobku na odolnosť pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Vonkajší materiál
100.00% polyamid
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Batoh skladujte na suchom mieste.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky naše výrobky sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.
Záruka 10 roky

Vaše hodnotenie