VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
Kód : 8300840
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
MOUNTAIN TREKKING BACKPACKS +50L

Dámsky batoh Easyfit 50 l na horský treking fialový QUECHUA

QUECHUA
4.5/5
DECATHLON.SK
64.99 -23 %

od

49.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od 06/02/2020 Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od 06/02/2020 do vyčerpania zásob.
64.99 - %
Avant0Maintenant64.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Náš tím vytvoril tento batoh pre ženy, ktoré vyrážajú do hôr na niekoľko dní a nesú 8 až 12 kíl. Ľahký batoh, ktorý dobre sedí na chrbte a je vhodný na niekoľkodenné túry so strednou záťažou. Systém Easyfit umožňuje perfektné nastavenie batoha podľa vašej postavy.

Výhody

Pohodlie Automatické nast. zadnej časti. Prispôsobený ženskej postave. Nepremok. obal.
Vrecká a priehradky Vrecká: 3 vonkajšie, 1 vnútorné, 1 na páse. Držiak palíc/cepínu. Prístup zozadu.
Objem Objem 51 litrov. Hmotnosť 1,75 kg. Rozmery po naplnení: 67 × 28 × 26 cm.
Odolnosť proti oderu 10-ročná záruka.

Technický popis

Ako sa meria objem batohov?

Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch s toleranciou niekoľkých percent. Uvedená hmotnosť prázdneho batoha je hmotnosť referenčnej vzorky. Pri meraniach môže dôjsť k menším odchýlkam.

Systém EasyFit

Vďaka tomuto patentovanému systému si môžete batoh jednoducho upraviť priamo na chrbte: aby ste mali maximálny komfort.

Ako si naplním batoh?

Na dno batoha uložte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Karimatku môžete umiestniť pod chlopňu batoha. Ak na stan nie je miesto v batohu, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare...). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke, zvyčajne pozdĺž chrbta.

Ako si nastavím batoh Forclaz EasyFit?

Najskôr povoľte všetky popruhy (plecné, bedrové, uťahovacie). Batoh si dajte na chrbát. Umiestnite opasok na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Potom zatiahnite páčky Easyfit a popruhy vám obopnú chrbát. Nakoniec si prispôsobte uťahovacie popruhy.

Testy účinnosti systému Easyfit

Účinná technológia: doba nastavenia batoha je 2 až 3-krát kratšia vďaka systému Easyfit, pričom sa vôbec nemusíte otáčať dozadu. Tým sa ale neznižuje kvalita nastavenia v porovnaní s klasickými batohmi. Svedčí o tom výborné umiestnenie v štatistických testoch Friedmann (komfort 4 %) a potvrdené 6x lepšie nastavovanie batoha na chrbte.

10-ročná záruka, podmienky

Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna desaťročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Ekologické opatrenia

Decathlon sa rozhodol informovať o vplyve výroby turistických batohov na životné prostredie počas celej ich životnosti. Táto práca je výsledkom experimentu realizovaného od júla 2011 v spolupráci s francúzskym Ministerstvom ekológie. Batohom značky Quechua boli na základe ich vzájomného porovnania pridelené známky ABCDE. Detaily o projekte a metódy výpočtov sú k dispozícii na stránke www.oxylane.com/20/demarche-environnementale.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Vonkajší materiál
100.00% polyamid
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Batoh skladujte na suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Ak ste vysoký, skontrolujte, či vám batoh dobre sadne.

Naše záväzky

Schválil Všetky naše výrobky sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní. Na testoch sa podieľa manažér výroby Quechua spolu s nezávislými osobami, ktorí spoločne testujú, hodnotia a schvaľujú výrobky.
Testovanie výrobku V laboratóriu a v teréne testujeme odolnosť batoha voči oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb pri UV žiarení, odolnosť voči praniu, nepremokavosť. Potom figurína napodobňuje starnutie zaťaženého batoha v priebehu rokov pomocou pohybov rýchlej chôdze v tisíckach cyklov, aby sme skontrolovali odolnosť spojov. Jednotlivé materiály (látka, pracky, popruhy, peny, zipsy a pod.) tiež testujeme samostatne, čo nám pri týchto batohoch umožňuje poskytnúť záruku na 10 rokov.
Záruka 10 roky

Vaše hodnotenie