Kód : 8574112
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY

Dámske plavky Kamyleon jednodielne čierno-žlté NABAIJI

NABAIJI
4.2/5
4.2/5

Farba : Čierna

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vytvoril jednodielne plavky pre pokročilé plavkyne, ktoré plávajú pravidelne a chcú sa zlepšovať. Nechcete si upravovať plavky po každej dĺžke? Tieto jednodielne plavky so širokými ramienkami a chrbtom v tvare Y vám zaistia výborné držanie.

Výhody

Odolnosť proti chlóru Vydržia dlhšie vďaka mimoriadnej odolnosti proti chlóru.
Držanie na tele Široké ramienka a chrbát v tvare Y dobre držia.
Voľnosť pohybu Plávajte bez obmedzení vďaka strednému vykrojeniu a chrbátu v tvare Y.
Detail výrobku

Technický popis

Začiatky s plávaním

Jednodielne plavky Kamyleon sú ideálne pre plavkyne stredne pokročilej úrovne. Stredne pokročilá plavkyňa trénuje pravidelne a chce sa zlepšovať. Potrebuje plavky, ktoré priľnú k telu, zostanú pri plávaní na svojom mieste a sú odolné proti chlóru. NABAIJI vám ponúka široký výber plaviek, ktoré sa prispôsobia každému typu postavy (či už potrebujete stabilitu, pohodlie, voľnosť pohybu).

Strih plaviek

Plavky sa dokonale prispôsobia vášmu telu a poskytnú vám stabilitu. Športový strih plaviek vyžaduje viac času pri obliekaní, ale poskytne vám vynikajúce držanie pri plávaní. Môžete zabudnúť na ramienka, ktoré by vám po každej dĺžke padali. Konečne!

Technológia Aquaresist

Produkty s označením Aquaresist sú odolné proti chlóru. Sú testované v laboratóriách ponorením do chlórovej vody na viac ako 200 hodín. Plavky si počas plávania zachovávajú pružnosť a sú odolné proti UV žiareniu. To je dôvod, prečo odporúčame tieto výrobky na pravidelné alebo intenzívne plávanie v bazéne.

Materiál plaviek

Naši návrhári vyvinuli materiál na báze polyesteru a elastanové vlákna nahradili vláknami elastolefínu. Tento materiál poskytuje požadovanú pružnosť, je zárukou pohodlia a má vynikajúcu odolnosť voči agresívnemu pôsobeniu chlóru. Výhodou vlákna PBT je okrem iného to, že rýchlo schne. Ďalšie výhody: Farby (vrátane jasných odtieňov) vydržia dlhšie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
78% polyester, 22% elastolefin
Podšívka
100% polyamid
Vonkajší materiál
86% polyester, 14% elastan
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky

Naše záväzky

Testovanie výrobku Na výrobkoch, ktoré nesú označenie Aquaresist, boli vykonané testy pod opakovaným cyklickým tlakom v nádrži s chlórovanou vodou počas 240 hodín. V priebehu celého testu nedošlo k žiadnemu zhoršeniu pružnosti materiálu. Na rozdiel od iných výrobkov z klasického materiálu, tieto plavky nezaznamenali žiadne poškodenie.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie