Kód : 8574023
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY

Dámske plavky Jana vrchný diel farebné NABAIJI

NABAIJI
4.2/5
4.2/5

Farba : Čierna / Neónová koralová / Slnečnicová žltá

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vytvoril tieto plavky pre skúsené plavkyne, ktoré hľadajú spevnenie a ženský športový vzhľad. Hľadáte plavky, ktoré spájajú spevnenie a ženský športový vzhľad? Vďaka šnúrke si plavky prispôsobíte a obmedzíte tak prenikanie vody pri každom plaveckom štýle a každej intenzite.

Výhody

Odolnosť proti chlóru Materiál odolný voči chlóru. Viac ako 200 hodín používania.
Držanie na tele Dobre držia vďaka elastickým ramienkam a nastaviteľnej šnúrke.

Technický popis

Veľkosť

Plavkyňa na obrázku meria 173 cm, nosí veľkosť spodného dielu 38 a veľkosť vrchného dielu 40. Odmerajte si obvod hrudníka, bokov a pásu a poraďte sa s našim sprievodcom pre výber veľkosti.

Tvar chrbta

Chrbát v tvare X. Plavky musia byť predovšetkým pohodlné, aby vám umožnili voľnosť pohybu, nesmú vám brániť pri plávaní, tlačiť alebo odierať. To je dôvod, prečo musíte venovať veľkú pozornosť výberu plaviek. Pri modeloch plaviek s chrbtom v tvare X prekrížené ramienka zaisťujú voľnosť pohybu. Keďže ramienka nie sú navzájom spojené, prispôsobia sa každému typu postavy.

Materiál

Naši návrhári vyvinuli materiál na báze polyesteru a elastanové vlákna nahradili vláknami PBT. Tento materiál poskytuje požadovanú pružnosť, je zárukou pohodlia a má vynikajúcu odolnosť proti agresívnemu pôsobeniu chlóru. Výhodou vlákna PBT je okrem iného to, že rýchlo schne. Ďalšie výhody: farby, dokonca aj jasné odtiene, vydržia dlhšie.

Technológia Aquaresist

Výrobky, ktoré nesú označenie Aquaresist, zaručujú odolnosť voči chlóru počas celej svojej životnosti. To je dôvod, prečo odporúčame tieto výrobky na pravidelné alebo intenzívne plávanie v bazéne.

Vaše aktivity

Skúsená plavkyňa väčšinou trénuje v klube na určenom priestore pod vedením trénera a vykonáva tréningy v dĺžke od 2,5 do 5 km s cieľom zlepšiť si fyzickú kondíciu a výkon. Venuje sa všetkým 4 plaveckým štýlom, ovláda štart z vody, otočky a odrazy. V rámci klubu sa môže zúčastňovať na súťažiach.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
78% polyester, 22% elastolefin
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 40 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 40 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky

Naše záväzky

Testovanie výrobku Na výrobkoch, ktoré nesú označenie Aquaresist, boli vykonané testy pod opakovaným cyklickým tlakom v nádrži s chlórovanou vodou počas 240 hodín. V priebehu celého testu nedošlo k žiadnemu zhoršeniu pružnosti materiálu. Na rozdiel od iných výrobkov z klasického materiálu, tieto plavky nezaznamenali žiadne poškodenie.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie