NOVINKA: RÝCHLA REZERVÁCIA PRODUKTOV CEZ WHATSAPP, TELEFÓN ALEBO EMAIL! VIAC INFO TU. VÝDAJNÉ MIESTA NAšICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ.
Kód : 8494333
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vybavenie na snowboard začiatočníčky

Dámske snowboardové a lyžiarske nohavice SNB PA 500 čierne DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
3.6/5
3.6/5

Farba : ČIERNA / Tyrkysová zelená

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 18/01/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 19/01/2021 1.99
  • Doručenie domov od 19/01/2021 2.99
Nadšenci do snowboardingu vyvinuli tieto nohavice na pravidelné jazdenie. Kvôli väčšiemu pohodliu vytvorili technológiu warm seat a vypchávky na kolenách. Tieto nohavice SNB PA 500 zvyšujú o 50 % izoláciu pred chladom pri sedení v snehu a vďaka odoberateľným penovým vypchávkam poskytujú väčšie pohodlie, keď si kľaknete na zem.

Výhody

Odolnosť Materiál je odolný voči oderu, roztrhnutiu a natiahnutiu.
Pohodlie Odoberateľné výstelky zvyšujú pohodlie na kolenách v snehu.
Nepremokavosť Membrána 5000 mm, 100 % vodotesné švy.
Voľnosť pohybu Strih slim, s ochrannými nohavicami si vyberte o jedno číslo väčšiu veľkosť.
Hrejivosť Vata imitujúca perie z recyklovaného PES 80 g/m2 a technológia Warmseat.
Priedušnosť Priedušný materiál a mechanické odvetrávanie (RET = 9).
Možnosť nastavenia Nastaviteľná veľkosť.

Technický popis

Pomôcka na výber správnej veľkosti

Tieto nohavice boli navrhnuté v štýle bootcut. Ak nosíte ochranné šortky, nezabudnite si vybrať väčšiu veľkosť. Model na fotografii má oblečenú veľkosť M a meria 176 cm.

Jeho rozmery sú:
Obvod pása: 70 cm. Obvod panvy: 100,5 cm. Výška rozkroku: 86 cm.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka na tento produkt je 5 rokov, počnúc dátumom predaja vyznačenom na pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude zdarma opravený alebo vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania. Táto špeciálna 5-ročná záruka bude poskytnutá iba po predložení výrobku spolu s pokladničným dokladom.

Ako sa uistím o pevnosti a trvácnosti mojich nohavíc?

Na naše výrobky sa vzťahuje 5-ročná záruka a výrobok vám v prípade poškodenia opravíme v miestnom servise. Viac informácií o postupe pri reklamácii nájdete na Decathlon.sk.

Kladieme dôraz na kvalitu použitých materiálov, aby sme zaistili čo najlepšiu odolnosť pri snowboardovaní.

Môžem si byť istý, že ma nohavice budú chrániť v nečase?

Nohavice boli vyrobené s použitím materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby mohli lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Voda často preniká cez švy. Majú moje nohavice vodotesné švy?

Okrem nepremokavého materiálu zvyšujeme nepriepustnosť nohavíc vodotesnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Nepriepustné švy sa nachádzajú po celej ploche výrobku.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Počas životnosti výrobku je potrebné túto úpravu obnovovať (v priemere po 2 až 3 vypraniach, pomocou výrobkov, ktoré ponúkame v sieti našich predajní). Všetky naše snowboardové nepremokavé nohavice sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Ako ma moje lyžiarske nohavice udržiavajú v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, ktorý vás udrží v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť). Nohavice SNB PA 500 sú tiež vybavené technológiou Warm Seat, ktorá o 54 % zvyšuje izoláciu pred chladom na zadnej časti tela, keď sedíte v snehu.

Čo je membrána a na čo slúži?

Membrána je veľmi tenký materiál (od 5 do 25 mikrometrov) nanesený na vnútorný povrch textilu, aby mu poskytla veľkú nepremokavosť a priedušnosť. Naše materiály s membránou neprepúšťajú vodu a súčasne umožňujú odvádzanie vodnej pary, ktorú vytvára telo pri snowboardovaní.

Ako sa starať o tento produkt?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame: Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Ochranné šortky poskytujú hrejivosť (a ochranu proti nárazom) a nohavice vás chránia pred nečasom. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.
Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com/

Ako zabrániť prenikaniu snehu do nohavíc?

Naše nohavice majú elastickú podšívku, ktorá sa nastaví okolo topánok. Pri páde alebo v prašane zabraňuje prieniku snehu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Výplň
100% polyester
Podšívka
100% polyester
Pena
100% EVA (etylénvinylacetát)
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte produkt úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding a lyžovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Nadšenci snowboardovania a lyžovania.Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com!
Testovanie výrobku Všetky výrobky Dreamscape od spoločnosti Decathlon na snowboardovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie