NOVINKA: RÝCHLA REZERVÁCIA PRODUKTOV CEZ WHATSAPP, TELEFÓN ALEBO EMAIL! VIAC INFO TU. VÝDAJNÉ MIESTA NAšICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ.
Kód : 8520481
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vybavenie na snowboard začiatočníčky

Dámske náprsenkové nohavice SNB BIB 900 na snowboard a lyžovanie čierne DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
3/5
3/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 17/01/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 19/01/2021 1.99
  • Doručenie domov od 19/01/2021 2.99
Nadšenci do snowboardovania vytvorili tieto náprsenkové nohavice tak, aby boli čo najodolnejšie a najuniverzálnejšie aj pre náročné jazdkyne. Snowboardové náprsenkové nohavice SNB BIB 900 odolajú každému namáhaniu. Ľahký prístup na stiahnutie topánok. Nastaviteľná dĺžka nohavice. Zips 360° na jednoduchú malú potrebu.

Výhody

Odolnosť Materiál je odolný voči oderu, roztrhnutiu a natiahnutiu.
Nepremokavosť Membrána 20 000 mm, 100 % vodotesné švy.
Voľnosť pohybu Strih regular, lepšia voľnosť pohybu aj s ochrannými šortkami.
Hrejivosť Vata imitujúca perie z recyklovaného polyesteru 60 g/m2 a technológia Warmseat.
Priedušnosť Priedušný materiál a mechanické odvetrávanie v rozkroku 180° (RET = 4,94).
Možnosť nastavenia Nastaviteľná dĺžka nohavice, zips 360° na malú potrebu bez potreby vyzliekania.
Vrecká 3 vrecká: 2 na ruky, 1 na hrudi.
Detail výrobku

Technický popis

Pomôcka na výber správnej veľkosti

Model na fotografii má oblečenú veľkosť M a meria 176 cm.
Jeho rozmery sú:
Obvod pása: 70 cm. Obvod panvy: 100,5 cm. Výška rozkroku: 86 cm.

Žiadne ústupky ohľadne vašej bezpečnosti

Výrobok obsahuje systém Recco na pomoc záchranárom pri hľadaní používateľov v lavíne. http://fr.recco.com/le-systeme-recco.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka na tento produkt je 5 rokov, počnúc dátumom predaja vyznačenom na pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude zdarma opravený alebo vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania. Táto špeciálna 5-ročná záruka bude poskytnutá iba po predložení výrobku spolu s pokladničným dokladom.

Ako sa uistím o pevnosti a trvácnosti svojich nohavíc?

Na naše výrobky sa vzťahuje 5-ročná záruka a výrobok vám v prípade poškodenia opravíme v miestnom servise. Viac informácií o postupe pri reklamácii nájdete na Decathlon.sk.

Kladieme dôraz na kvalitu použitých materiálov, aby sme zaistili čo najlepšiu odolnosť pri snowboardovaní.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.
Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com/

Materiál Waxé vás odlíši od ostatných

Hlavný materiál sa nazýva WAXÉ. Materiál na štýl rifľoviny sa pôsobením času mení – podľa štýlu používania. Vaše náprsenkové nohavice budú takto prezentovať váš štýl a odlíšia vás od ostatných. Nový materiál môže mať tiež odlišný odtieň a opotrebovanie ako na zobrazených fotografiách. Opotrebenie povrchovej úpravy mení farbu produktu (ako napríklad na džínsoch), ale nie jeho technické vlastnosti.

Univerzálny a praktický výrobok

Tieto nohavice boli navrhnuté a spoluvytvorené vášnivými snowboardistami. Výrobok sa prispôsobí dĺžke vašich nôh vďaka systému gumičiek vo vnútri vreciek. Ak máte topánky s uťahovaním na koliesko (BOA alebo iná značka), navrhli sme jednoduchý prístup na uťahovanie bez potreby vyhŕňať si nohavice. A nakoniec, aby ste sa nemuseli úplne vyzliekať, ak chcete ísť na malú potrebu, vytvorili sme zips 360° na rozopnutie náprsenkových nohavíc na zadnej strane!

Ako sa uistím, že ma nohavice ochránia v zlom počasí?

Nohavice boli vyrobené s použitím materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby mohli lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Voda často preniká cez švy. Majú moje nohavice vodotesné švy?

Nepremokavú látku sme posilnili nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Nepriepustné švy sa nachádzajú po celej ploche výrobku.

Na čo slúži vodoodpudivá úprava nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Záter sa musí počas životnosti produktu pravidelne obnovovať, po každých 2 až 3 praniach, pomocou produktov ponúkaných v našich predajniach. Všetky naše snowboardové nepremokavé nohavice sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Čo je membrána a na čo slúži?

Membrána je veľmi tenký materiál (od 5 do 25 mikrometrov) nanesený na vnútorný povrch textilu, aby mu poskytla veľkú nepremokavosť a priedušnosť. Naše materiály s membránou neprepúšťajú vodu a súčasne umožňujú odvádzanie vodnej pary, ktorú vytvára telo pri snowboardovaní.

Ako ma moje nohavice uchovajú v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, ktorý vás udrží v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické aj silikónové vaty, ktoré majú rôzne vlastnosti (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť). Náprsenkové nohavice SNB BIB 900 sú tiež vybavené technológiou Warm Seat, ktorá o 54 % zvyšuje izoláciu pred chladom na zadnej časti tela, keď sedíte v snehu.

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Mikina alebo sveter vás zahrejú, zatiaľ čo náprsenkové nohavice vás ochránia pred zlým počasím. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Ako zabránim vniknutiu snehu do nohavíc?

Naše nohavice majú elastickú podšívku, ktorá sa nastaví okolo topánok. Pri páde alebo v prašane zabraňuje prieniku snehu.

Ako sa starať o tento produkt?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame: Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyamid
Hlavná podšívka
100% polyamid
Druhá podšívka
100% polyester
Záter
100% polyuretán
Všitý diel
100% polyester
Bočný šev (látka)
80% polyamid, 20% elastan
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom. Nepoužívajte aviváž. Perte s produktami podobných farieb.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte produkt úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding a lyžovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Nadšenci lyžovania a snowboardovania.Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com!
Testovanie výrobku Všetky výrobky Dreamscape od spoločnosti Decathlon na snowboardovanie sa testujú v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie