Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.
Kód : 8501627
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE ŽENY POKROČILÉ

Dámske lyžiarske nohavice 580 Slim čierne WEDZE

WEDZE
4.5/5
4.5/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Buďte elegantná aj počas lyžovačky. Naši vývojári vytvorili tieto hrejivé a vodoodpudivé lyžiarske nohavice zvýrazňujúce ženskú postavu. Spojenie elegancie a výkonnosti: nohavice majú priliehavý strih vďaka pružnému pohodlnému materiálu.

Výhody

Hrejivosť Materiál s vetruvzdornou membránou. Fleecová vnútorná podšívka.
Nepremokavosť Nepremokavá a vodoodpudivá membrána. Premokavé švy.
Voľnosť pohybu Strečová zložka pre 100% priliehavý strih.
Priedušnosť Materiál odvádza vlhkosť smerom von, čo zaručuje pocit sucha.
Možnosť nastavenia Zapínací zips na spodku nohavíc uľahčuje obúvanie lyžiarskej obuvi.
Vrecká 1 menšie vrecko na zips.

Technický popis

Ako si môžem byť istý, že ma moje nohavice ochránia pred nečasom?

Nohavice 580 Slim sú vyrobené z vodoodpudivého a vetruvzdorného materiálu, ktorý poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a ochranu pred nepriaznivým počasím (dážď, sneh, vietor). Pod nohavicami sa odporúčajú nosiť teplé pančuchy.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Nohavice Slim 580 obsahujú vodoodpudivé materiály, ktoré predlžujú ich odolnosť voči nečasu. Vďaka tomuto funkčnému riešeniu zostanete na zjazdovkách dlhšie v suchu. Účinnosť tejto úpravy je nutné pravidelne obnovovať pomocou produktov, ktoré nájdete v našich predajniach.

Nohavice so záterom: aké sú výhody záteru?

Záter sa vytvorí nanesením impregnačného materiálu na vnútornú stranu látky. Bráni prenikaniu vody do odevu a zároveň odvádza telesnú vlhkosť vznikajúcu pri námahe. Telo zostáva v suchu, čo zvyšuje pohodlie pri športovaní.

K čomu slúži membrána v mojich nohaviciach?

Membrána nohavíc je veľmi tenký materiál nanesený na vnútornú stranu vonkajšieho materiálu. Hydrofilná membrána bráni prenikaniu vody zvonku, ale zvnútra odvádza telesnú vlhkosť. Vďaka tomu dokáže lyžiarov udržať dlhodobo v teple a v suchu.

Čo znamená „priedušné“ nohavice?

Ide o výrobok, ktorý dokáže prepúšťať vlhkosť vytváranú telom pri námahe, aby ste zostali v suchu. Priedušnosť materiálu sa meria pomocou odparovacieho odporu, nazývaného RET, pri teste podľa normy ISO 11092. Čím je hodnota RET nižšia, tým je priedušnosť materiálu vyššia. Wed´ze používa materiály a funkčné riešenia (zipsy, vetracie otvory, sieťovina), ktoré obmedzujú zrážanie vo vnútri odevu. RET nohavíc 580 Slim < 12.

Ako sa mám obliecť, aby mi na zjazdovke nebolo zima na nohy?

Udržanie nôh v teple a v suchu: oblečte si 2 priedušné vrstvy, ako 1 spodné oblečenie alebo 1 lyžiarske legíny, na udržanie tepla a 1 lyžiarske nohavice ako ochranu pred nečasom.

Ako zabrániť prenikaniu snehu do nohavíc?

Naše nohavice majú návleky s gumičkou na spodku nohavice, ktoré zakryjú obuv. Pri páde alebo kontakte s čerstvým snehom bráni nepriepustnosť návlekov prenikaniu snehu.

Ako si môžem byť istý, že moje nohavice sú dostatočne odolné?

Vieme, aké množstvo energie musí vydať lyžiar či snowboardista na svahu. Preto venujeme veľkú pozornosť výberu materiálov, z ktorých sa skladajú naše výrobky. Chceme zaistiť, aby boli čo najodolnejšie.

Ako správne čistiť príslušenstvo na lyžovanie?

Na udržanie funkčných vlastností a životnosti nohavíc odporúčame: Perte v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Nepremokavosť vonkajšieho materiálu je možné obnoviť pomocou impregnačného spreja na textil. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Je zavedené univerzálne skóre ABCDE, aby ste dokázali ľahko identifikovať produkty s najlepšími vlastnosťami z hľadiska vplyvu na životné prostredie, a to porovnaním výrobkov rovnakého typu (tričká, nohavice, batohy… ). Spoločnosť Decathlon sa dobrovoľne zapája do tohto procesu ekologického hodnotenia. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
88.00% polyester, 12.00% elastan
Podšívka
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte so zapnutým zipsom. Nepoužívajte aviváž.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.

Naše záväzky

Schválil 12 zákazníkov spoločnosti Decathlon pomohlo overiť výrobok v teste použitia v Tignes počas konečnej fázy vývoja nášho produktu. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na wedze.com.
Testovanie výrobku Všetky výrobky Wed'ze sú navrhované a vyrábané na úpätí hory Mont Blanc. Potom ich testujeme v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prachový sneh). Tímy návrhárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie