NOVINKA: RÝCHLA REZERVÁCIA PRODUKTOV CEZ WHATSAPP, TELEFÓN ALEBO EMAIL! VIAC INFO TU. VÝDAJNÉ MIESTA NAšICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ.
Kód : 8389575
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE ŽENY ZAČIATOČNÍČKY

Dámske lyžiarske nohavice 100 na zjazdové lyžovanie čierne WEDZE

WEDZE
3.9/5
3.9/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 17/01/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 19/01/2021 1.99
  • Doručenie domov od 19/01/2021 2.99
Blíži sa týždeň na lyžiach? Tieto hrejivé a nepremokavé dámske nohavice môžete používať príležitostne počas niekoľkých hodín lyžovania denne. Dokonalé nohavice na začiatky v lyžovaní. Hrejivé a vodoodpudivé nohavice vás chránia pred nečasom, aby ste mohli pokojne spoznávať radosti zjazdového lyžovania.

Výhody

Hrejivosť Správna hrejivosť a správna hrúbka vás ochráni pred chladom a vetrom.
Nepremokavosť Vodotesné švy na zadku chránia pred snehom (záter 3 000 mm).
Priedušnosť Materiál odvádza vlhkosť smerom von, čo zaručuje pocit sucha.
Možnosť nastavenia Možnosť stiahnuť pás alebo použiť opasok.
Voľnosť pohybu Rovný a klasický strih.
Odolnosť Zosilnenia v oblasti členkov bránia prerezaniu.

Technický popis

Ako si môžem byť istý, že ma moje nohavice ochránia pred nečasom?

Nohavice 50 boli vyrobené s použitím kvalitného materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby ste lepšie odolávali nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Nepremokavosť týchto nohavíc bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať podmienky, akým je lyžiar vystavený. Nepriepustnosť tohto výrobku sme overili lyžovaním v rôznych podmienkach počas niekoľkých dní.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Nohavice 50 obsahujú vodoodpudivé materiály, ktoré predlžujú ich odolnosť voči nečasu. Vďaka tomuto funkčnému riešeniu zostanete na zjazdovkách dlhšie v suchu. Účinnosť tejto úpravy je nutné pravidelne obnovovať pomocou produktov, ktoré nájdete v našich predajniach.

Nohavice so záterom: aké sú výhody záteru?

Záter sa vytvorí nanesením impregnačného materiálu na vnútornú stranu látky. Bráni prenikaniu vody do odevu a zároveň odvádza telesnú vlhkosť vznikajúcu pri námahe. Telo zostáva v suchu, čo zvyšuje pohodlie pri športovaní.

Čo znamená priedušné nohavice?

Ide o výrobok, ktorý dokáže prepúšťať vlhkosť vytváranú telom pri námahe, aby ste zostali v suchu. Priedušnosť materiálu sa meria pomocou odparovacieho odporu, nazývaného RET, pri teste podľa normy ISO 11092. Čím je hodnota RET nižšia, tým je priedušnosť materiálu vyššia. Wed´ze používa materiály a funkčné riešenia (zipsy, vetracie otvory, sieťovina), ktoré obmedzujú zrážanie vo vnútri odevu. RET nohavíc 50 < 12.

Aký je rozdiel medzi vodoodpudivosťou a nepremokavosťou?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Nohavice Wed'ze sú vyrobené z vodoodpudivých materiálov, ktoré zvyšujú odolnosť proti nečasu a prenikaniu vody do nohavíc. Ide o doplnkové funkčné riešenie, ktoré pomáha udržať lyžiarov čo najdlhšie v suchu. Túto úpravu je nutné pravidelne obnovovať pomocou produktov, ktoré nájdete v našich predajniach, aby sa zachovala jej funkčnosť.

Ako ma moje lyžiarske nohavice udržiavajú v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, aby sme vám pomohli udržať si teplo. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava podľa veľkosti vlákien väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú rôzne typy vaty: štandardná, technická, silikónová. Každá vata má iné vlastnosti: hrejivosť, ľahkosť, pružnosť atď. Všetky vaty, ktoré používame, pochádzajú z recyklovaných materiálov, najčastejšie na báze plastových fliaš.

Ako sa mám obliecť, aby mi na zjazdovke nebolo zima na nohy?

Udržanie nôh v teple a v suchu: oblečte si 2 priedušné vrstvy, ako 1 spodné oblečenie alebo 1 lyžiarske legíny, na udržanie tepla a 1 lyžiarske nohavice ako ochranu pred nečasom.

Ochrana pred chladom OK, ale som tiež chránená pred vetrom?

Vedeli ste, že vietor zvyšuje pocit chladu? Pri vonkajšej teplote okolo 0 °C a pri vetre so silou 20 km/h bude pocitová teplota -10 °C. Materiály s označením vetruvzdorné znižujú tento chladivý pocit a bránia prúdeniu vzduchu, ktoré je spôsobené buď vetrom, alebo relatívnou rýchlosťou určitej športovej aktivity.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Je zavedené univerzálne skóre ABCDE, aby ste dokázali ľahko identifikovať produkty s najlepšími vlastnosťami z hľadiska vplyvu na životné prostredie, a to porovnaním výrobkov rovnakého typu (tričká, nohavice, batohy… ). Spoločnosť Decathlon sa dobrovoľne zapája do tohto procesu ekologického hodnotenia. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Výplň
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte oddelene. Nepoužívajte aviváž.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred uskladnením výrobku na suchom a vetranom mieste sa uistite, že je úplne suchý.

Naše záväzky

Schválil 12 zákazníkov spoločnosti Decathlon pomohlo overiť produkt v teste použitia v Tignes počas konečnej fázy vývoja nášho produktu. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na wedze.com!
Testovanie výrobku Výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach používania, pre ktoré boli vyrobené. V snehu, chlade, vo všetkých podmienkach, aké sa môžu vyskytnúť pri lyžovaní a snowboardingu. Tímy vývojárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie