Kód : 8556282
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE JOGA ŽENY

Dámske bezšvové legíny na jemnú jogu bordové KIMJALY

KIMJALY
2.9/5
2.9/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím navrhol tieto ľahké, funkčné, bezšvové legíny určené na pohodlné vykonávanie všetkých pozícií. Vhodné pre tehotné ženy. Hľadáte oblečenie, ktoré je ako druhá koža aj pri cvičení pozície „dolu hľadiaci pes“? Vďaka koncepcii bez švov zabudnete na legíny a sústredíte sa iba na svoj dych!

Výhody

Držanie na tele Vysoký pás vám obopne bruško, ale príliš ho nesťahuje.
Voľnosť pohybu Umožňuje veľkú voľnosť pohybu vďaka elastickému materiálu.
Menšie podráždenie pokožky Materiál bez švov vás nebude odierať.

Technický popis

Bezšvové legíny na báze bavlny

Legíny boli navrhnuté tak, aby vám dodali čo najväčšiu voľnosť pohybu počas tréningu dynamickej jogy. Odev vám sadne ako druhá koža, je veľmi hebký a prispôsobí sa každému pohybu. Vysoký vyhrnovací pás sa prispôsobí každej postave. Legíny sú preto vhodné aj pre tehotné ženy. Elegantný motív na stehne.

Ako vyrábame naše výrobky?

V našom tíme je 8 ľudí: od začiatočníkov po lektorov jogy. Všetci máme spoločnú vášeň pre jogu.
Či už sa venujeme jemnej joge alebo dynamickému cvičeniu, vždy hľadáme rovnováhu. Výrobky pre vás vytvárame zodpovedne k životnému prostrediu, aby spĺňali všetky vaše očakávania. Vyznávame pozitívny a ušľachtilý jogínsky prístup k životu, pri ktorom berieme ohľad na životné prostredie.

Čo je tehotenská joga?

Tehotenská joga sa zameriava na dychové techniky a fyzické pozície, ktoré ženám pomáhajú pred pôrodom aj po ňom. Lektori tehotenskej jogy často využívajú množstvo pomôcok, ktoré ženám umožňujú cvičiť pohodlnejšie, rozvíjať svoju silu a ohybnosť a pripravovať sa tak lepšie na pôrod.

Výhody tehotenskej jogy

Je ich množstvo! Zvýšenie svalovej sily, vytrvalosti a ohybnosti ako príprava na pôrod. Zlepšenie spánku. Uľavenie od bolestí spodnej časti chrbta. Zníženie stresu a úzkosti, zlepšenie koncentrácie. V skratke, cvičiť jogu v tehotenstve je dobrý nápad!

Známka na porovnanie vplyvu produktov na životné prostredie

Vplyvy výrobku na životné prostredie sa počítajú z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Produkty dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, podľa ktorej môžete ľahko zistiť, ktoré produkty majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu produktov na životné prostredie. Viac informácií nájdete na http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
34% polyamid, 5% elastan, 61% bavlna
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie