Kód : 8398106
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vybavenie na snowboard pokročilé

Dámska snowboardová obuv Maoke 300 pre začiatočníkov sivá DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
4.6/5
4.6/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Túto snowboardovú obuv navrhol a vytvoril náš tím nadšených snowboardistov na objavovanie snowboardingu a zdokonaľovanie sa v ňom. Rýchle stiahnutie naspodku topánky. Suchý zips v hornej časti topánok vynikajúco spevní píšťalu. Tepelne tvarovateľná topánka.

Výhody

Držanie na nohe Spevnenie päty penou 10 mm: pohodlie a dobré spevnenie pri malej rýchlosti.
Jednoduché otvorenie / zatvorenie 2-zónový Fast Lock: rýchle stiahnutie priehlavku a suchý zips na píšťale.
Ochrana pred chladom Podrážka z EVA peny, 80 % vzduchu, izoluje pred chladom od zeme.
Tuhosť Pružný flex (3/10) na zníženie nepresností a zlepšenie pohodlia.
Pohodlie Ľahko sa obúva. Pružná pena. Maximálne pohodlie. Tepelne tvarovateľná topánka.
Priľnavosť Podrážka Ultralight s hlbokou vzorkou má dobrú priľnavosť na každom type snehu.
Tlmenie došľapu Podrážka Ultralight z EVA peny, 80 % vzduchu, je ľahká a tlmí došľap.

Technický popis

Slovo produktového manažéra

Obuv sme navrhli tak, aby poskytli správnu rovnováhu medzi pohodlím a jednoduchým uťahovaním.
Pridanie suchého zipsu na píšťale odstráni vôľu medzi píšťalou a jazykom, rozšírená topánka zaručuje dobré spevnenie a pohodlie pre každého, podrážka z EVA peny, 80 % vzduchu, veľmi ľahká, tlmiaca došľap a izolujúca pred chladom od zeme.

2-zónový systém stiahnutia Fast Lock

Obuv sme vybavili jednoduchým a rýchlym uťahovacím systémom, vďaka jednému zo snowboardových inštruktorov, ktorý správne poznamenal: Treba prestať s tradičnými šnúrkami so šnurovaním na uzly. Príliš často začínam svoj kurz tým, že uťahujem šnúrky svojim zákazníkom. 1. Rýchle a silné stiahnutie, sústredené na priehlavok, zlepšuje spevnenie chodidla.
2. Pás na suchý zips na priehlavku eliminuje stretávanie jazyka z priehlavkom.

Flex a tvrdosť topánky

Pružný flex (3/10) sme zvolili zámerne. Poskytuje užívateľovi pohodlie, znižuje fyzickú námahu a umožňuje naplno využiť deň. Navyše pomáha začiatočníkom zaujať správny postoj na doske: ohnuté členky, aby nohy neboli vystreté. Na snowboarde je potrebná schopnosť pružne reagovať, čiže ohyb nôh je nevyhnutný. Začínať s veľmi pevnými topánkami sa neodporúča.

Spevnenie päty: obuv úrovne 1 (/3)

Spevnenie chodidla je pre ovládanie snowboardu kľúčové. (Spevnenie chodidla v topánke a spevnenie topánky vo zvršku).
Topánka úrovne 1 obsahuje 4 technológie:

1. doma tepelne tvarovateľná topánka, 2. výstelka na členku Confort Heel Pad, 3. 3-bodové stiahnutie topánky, 4. spojenie medzi topánkou a zvrškom, Hook & Loop Link.

1. Samostatné tepelné tvarovanie topánky / Upozornenie

Tepelné tvarovanie je možné len vo vstavanej elektrickej rúre s teplovzdušným režimom s rozmermi 56 × 60 × 56 cm. Nepoužívajte v plynovej rúre ani v mini rúre s viditeľným elektrickým odporom.

1. Samostatné tepelné tvarovanie topánky / Návod na použitie

1. Rozohrejte rúru na 80 °C. 2. Vyberte stielky z vnútorných topánok a položte topánky na plech na pečenie, na ktorý ste položili bežný papier na pečenie. 3. Počkajte 15 minút. 4. Vráťte stielky do topánočiek, obujte si topánočky na snowboardové ponožky a pevne ich utiahnite.
5. Obujte si na to topánky a pevne ich utiahnite.
5. Počkajte 15 minút, ideálne v pokoji, bez chodenia a postojačky. Celý postup možno v prípade potreby opakovať.
Len vo vstavanej rúre s rozmermi 56 x 60 x 56 cm.

2. Výstelka na členku Comfort Heel Pad

Pena na členku vypĺňa anatomické dutiny pod členkom a za ním, aby správne podoprela pätu. Topánka úrovne 1 obsahuje 10 mm hrubú členkovú výstelku z jedného jemného materiálu. Cieľom je spevniť pätu a chodidlo v súlade s úrovňou topánky. Čím totiž rýchlejšie jazdíte, tým viac energie vynakladáte a tým viac je potrebné nohu spevniť. Výstelka Comfort Foam spĺňa tento cieľ a poskytuje maximálne pohodlie všetkým.

3. Trojbodové stiahnutie topánky

3-bodové stiahnutie (namiesto 4-bodového) poskytuje 2 veľké výhody.
Spevnenie: veľmi dobre spevní pätu, keďže vzniká menšie trenie šnúrok a maximum sily sa prenesie do 3. a posledného bodu stiahnutia na členku a poskytne maximálne spevnenie. Hrejivosť: Vynechanie 4. sťahovacieho bodu na priehlavku uľahčuje cirkuláciu krvi až do prstov. To udržiava prsty v teple.

4. Spojenie medzi topánkou a zvrškom Hook & Loop Link

Pridali sme suchý zips vzadu medzi topánkou a zvrškom.
Cieľ? Obmedziť šmýkanie topánočky na vnútornej strane, aby ste mohli lepšie ovládať dosku, pretože nestačí dobre spevniť nohu v topánke: ak sa topánočka pohybuje v topánke, sťaží sa tým ovládanie dosky.

Vnútorná výstelka

Vnútorná výstelka topánky je plochá. Poskytuje pohodlie a tepelnú izoláciu.
Pre zvýšenie spevnenia chodidla naspodku topánky, len ak máte pocit, že je to potrebné, sú k dispozícii 2 možnosti:
získať vopred vytvorenú podrážku na úrovni klenby a päty, získať za tepla tvarovateľnú podrážku na nohe. Toto je najlepšie riešenie.

Podrážka: priľne a poskytuje tepelnú izoláciu a stabilitu

Naša nová podrážka Ultralight je iba z EVA peny. EVA pena je veľmi ľahký materiál s 80 % vzduchu. Toto zloženie je odolné voči oderu, pričom si zachováva svoje tlmiace vlastnosti. Má prirodzene vysoké izolačné vlastnosti a chráni pred chladom od zeme.
Použili sme veľké výstupky na vzorke, aby sme vám poskytli veľmi dobrú priľnavosť. Keďže sú výstupky navzájom dosť ďaleko od seba, uľahčujú vypadávanie snehu.

Ako sa uistím, že ide o správnu veľkosť?

1. Obujte sa. 2. Utiahnite obuv. 3. Postavte sa. 4. Vaše prsty musia kopírovať špičku topánky bez nepríjemného tlaku. 5. Pokrčte kolená a nakloňte sa dopredu, vaše prsty cúvnu a viac sa nedotýkajú špičky topánky.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
100% polyester
Podošva:
100% EVA (etylénvinylacetát)
Podšívka:
100% polyester
Hrejivá podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Čistite vlhkou handrou.
Tipy na skladovanie Na konci dňa vyberte topánku zo zvršku, aby sa uľahčilo vetranie a rýchlo sa usušila. Takisto vyberte stielku topánky, aby sa cez noc dokonale usušila.
Poznámka Tento výrobok je určený na snowboardovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Nadšenci snowboardovania.Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com!
Testovanie výrobku Všetky výrobky Dreamscape od spoločnosti Decathlon na snowboardovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní môžu nastať, či už v prašane, v parku alebo na zjazdovke. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie