Kód : 8514062
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
POZEMNÝ HOKEJ

Dámska obuv na pozemný hokej so strednou intenzitou FH500 ružová KOROK

KOROK
4.8/5
4.8/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
hráčky, ktoré hrajú pozemný hokej strednej intenzity. Túto obuv si môže vybrať aj skúsenejšia hráčka. Hokejová obuv s trojuholníkovými hrotmi pre lepšiu priľnavosť. Ochrana prstu a päty.

Výhody

Protišmykové vlastnosti Profilované trojuholníkové hroty z pružnej gumy. Vystupujúce hroty.
Držanie na nohe Štruktúrovaný zvršok z PU. Presahujúce hroty na vonkajšej strane podrážky.
Tlmenie došľapu Medzipodošva a vnútorná podošva z EVA. Systém tlmenia "CS" (vzduchové vložky
Nízka hmotnosť 280 g vo veľkosti 39.
Návrat energie Nylonové vložky pod chodidlom napomáhajú v dynamike.

Technický popis

Akú veľkosť/tvar vybrať?

V pozemnom hokeji platí obzvlášť, že obuv musí byť prispôsobená chodidlu. Najskôr sa vyhýbajte tlakovým bodom. Chodilo sa v obuvi nesmie pohybovať. To je obzvlášť dôležité, keď sa pozemný hokej hrá na syntetickom povrchu. Niektoré modely majú tvar špeciálne prispôsobený dámskemu chodidlu.

Akú veľkosť/tvar vybrať?(pokračovanie)

Ako máte vedieť, či obuv, ktorú skúšate, je správne prispôsobená vášmu chodidlu?Svoje chodilo zatlačte poriadne do zeme. Vertikálnym stlačením sa pokúste nohou hýbať v obuvi do všetkých smerov.

Vedeli ste, že?

Obuv na pozemný hokej má 2 špecifické funkcie: výstuže, najmä v prednej časti chodidla, chránia chodilo pred nárazmi lopty na jednej strane a na druhej strane je to podrážka prispôsobená špecifickým herným povrchom pozemného hokeja, ako je syntetický povrch, piesok či mokrý povrch, na ktorých obuv prináša priľnavosť.

Všeobecná rada

Hokej je radosť. Hrajte bezpečne. Vždy noste chránič zubov, chránič píšťaly a rukavice. Používajte obuv na hokej s ochrannou výstužou a podrážkou prispôsobenou hernému povrchu. Na zápasy ako aj na tréning.

Koncepcia

Vonkajšia podrážka: z relatívne pružnej gumy s profilovanými trojuholníkovými hrotmi poskytujú priľnavosť. Vonkajšie presahujúce hroty zaručujú veľkú stabilitu. / Medzipodošva: z EVA peny prináša tlmenie pod chodidlom, čím poskytuje väčšiu odolnosť pred vyvrtnutím vďaka systému tlmenia "CS" (vzduchové vložky) na päte. / Medzipodošva zo vstrekovanej EVA peny pre väčšie pohodlie.

Vývoj (pokračovanie)

Vystuženie v prednej časti a na päte poskytuje ochranu pred údermi loptou. / Štruktúrovaný zvršok z PU je dierovaný a podšitý sieťovinou. Poskytuje spevnenie, pružnosť, ľahkosť a vetranie. / Podporný systém z tvrdeného PU. / Vnútorná ponožka z 3D sieťoviny poskytuje pohodlie. / Tvar prispôsobený dámskemu chodidlu.

Hmotnosť

280 g vo veľkosti 39.

Časti vašej obuvi

Hokejovú obuv tvoria rôzne časti. Každá časť má svoju špecifickú funkciu. Spodná podrážka (časť, ktorá sa dotýka zeme) je zvyčajne gumená a na svojom povrchu má hroty. Je tvrdá a priľne k povrchu tak, aby sa noha nešmýkala. Medzipodošva (nachádza sa nad spodnou podrážkou) je zvyčajne z EVA peny (Etyl vinyl acetát).

Časti obuvi (pokračovanie 1)

Osobitosťou tohto materiálu je tlmenie chodidla pri kontakte päty. Taktiež môže siahať aj k vnútornej časti chodidla, čím ho stabilizuje a vystupuje v prednej časti obuvi, kde chráni prst pred nárazmi loptou. Hygienická vložka je podrážka, ktorá je v priamom kontakte s chodidlom. Väčšinou ju tvorí pena alebo EVA. Jej hlavnou funkciou je pohodlie.

Časti obuvi (pokračovanie 2)

Zvršok je tá časť obuvi, ktorá sa nachádza mimo podrážky. Aj jeho tvorí viac častí. Máme koniec, ktorý je prednou časťou obuvi a vo všeobecnosti ho tvorí PU a sieťovinová látka. Na vnútorných alebo vonkajších častiach, ktoré nazývame bočnice, sú zvyčajne "výstelky" z PU.Najčastejšie ide o dizajnové vložky /názov značky alebo špecifický dizajn). V zadnej časti obuvi je oporný systém.

Časti obuvi (pokračovanie 3)

Ten je zvyčajne vystužený plastovými doštičkami, ktoré chodidlo stabilizujú, a chránia Achillovu pätu. Na vrchnej časti chodidla sa nachádza jazyk, ktorý chráni pred údermi, vodou alebo pevnými časticami (kamienky a pod).

Vývojári

Táto obuv bola vytvorená v spolupráci s vývojovým tímom, ktorí tvorili nadšení hokejoví hráči (vedúci výrobkov, dizajnéri, inžinieri, modelári, štylisti, technici pre prototypy a laboratóriá) a špecialisti pre zlepšovanie procesov v spoločnosti Decathlon.

Informácia

Toto sú informácie poskytnuté výrobcom alebo skonštatované našimi odborníkmi po testovaní vzoriek od výrobcu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
56% kaučuk, 44% EVA (etylénvinylacetát)
Zvršok:
60% polyuretán, 40% polyester
Podšívka:
25% polyester, 75% EVA (etylénvinylacetát)
Tipy na skladovanie Obuv vykefujte a vyčistite. Nechajte voľne uschnúť. Obuv nechávajte v taške. Skladujte ich na suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Nie je vhodný na iný šport alebo inú činnosť.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naša obuv je testovaná v laboratóriách a skupinou testovacích osôb v reálnych herných podmienkach.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie