Kód : 8503946
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE, OBUV NA RÝCHLU TURISTIKU PRE ŽENY

Dámska obuv na rýchlu turistiku FH500 sivo-zeleno-tyrkysová QUECHUA

QUECHUA
4.2/5
DECATHLON.SK
46.99 - %

od

46.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
46.99 - %
Avant0Maintenant46.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Náš tím vytvoril túto obuv pre nadšencov rýchlej turistiky (Fast Hiking). Veľmi ľahká, aby ste mohli kráčať rýchlejšie a ešte ďalej. Radi kráčate v horách rýchlo a bez obmedzení. Táto obuv, vážiaca 265 g (vo veľkosti 38), vám umožní vyraziť s ľahkou hlavou a ešte viac obdivovať okolitú krajinu.

Výhody

Priľnavosť Podrážka Crosscontact poskytuje vynikajúci kompromis pre suchý a klzký terén.
Držanie na nohe Obuv FH500 sa prispôsobí tvaru vášho chodidla.
Jednoduché otvorenie / zatvorenie Rýchlym a ľahkým šnurovaním si obuv kedykoľvek prispôsobíte. Odkladacie vrecko.
Nízka hmotnosť Optimálne riešenie na odľahčenie vašej chôdze. 265 g obuv vo veľkosti 38.
Tlmenie došľapu Tlmenie došľapu po celej dĺžke chodidla vďaka vložke z EVA peny.
Priedušnosť Priedušná sieťovina optimalizuje odvádzanie potu.
obmedzenie prenikania piesku Návleky obmedzujú prenikanie cudzích predmetov.

Technický popis

Podrážka Crosscontact

Dizajn podrážky bol predmetom rozsiahleho výskumu v našich laboratóriách a jeho výsledkom bola špeciálna guma, ktorá ponúka najlepší kompromis medzi pevnosťou a priľnavosťou. Dizajn podrážky obuvi FH500 ponúka väčšiu pevnosť než priľnavosť. Definícia > Priľnavosť: znamená, že sa obuv nešmýka na mäkkom povrchu (mastnom alebo suchom). Pevnosť: znamená, že sa obuv nešmýka na tvrdom povrchu (vlhkom alebo suchom).

Technológia Evofit

Vnútorná výstelka, pružná sieťovina a vonkajší dizajn sú vyrobené tak, aby sa dokonale prispôsobili tvaru vášho chodidla. V kombinácii s tepelne lepenou tenkou vrstvou zaisťuje dobré spevnenie a maximálne pohodlie.

Akú veľkosť si mám vybrať?

Nebojte sa vybrať si na turistiku obuv o číslo väčšiu, než je vaša bežná veľkosť, čím si zabezpečíte optimálny komfort pri zostupe z hôr a budete mať dosť voľného priestoru v špičke topánok. Rada: ostrihajte si nechty nakrátko a pred každým zostupom sa presvedčte, či máte obuv zašnurovanú tak, aby sa vám chodidlo nešmýkalo v topánke dopredu.

Strih

Naviac by sme chceli pripomenúť, že keďže je táto obuv navrhnutá na fast hiking, návrhársky tím sa rozhodol zdôrazniť držanie chodidla a pohodlie na maximum. Preto je možné, že sa turistkám so silnejším chodidlom budú ťažšie obúvať.

Rady pri nákupe a skúšaní?

Pri skúšaní si obujte obidve topánky a ponožky a obuv skúšajte v stoji. V prípade potreby vyskúšajte viac modelov a veľkostí. Skontrolujte, či obuv dobre sedí na dvoch miestach: pätu a špičku pri chôdzi z kopca.
Pri skúšaní overte, či vás obuv nikde netlačí. Prejdite sa po predajni. Zo začiatku noste obuv na kratšie túry, aby sa prispôsobila vašim chodidlám.

Testy v teréne

Všetky naše výrobky, ich pohodlnosť a používanie, sa testujú na reprezentatívnej vzorke používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, pri simulácii reálnych podmienok používania. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.

Laboratórne testy

Cieľom ďalších laboratórnych testov je overiť nasledovné prvky: odolnosť háčikov a remienkov proti odtrhnutiu, lepenie, neškodnosť materiálov, odolnosť proti UV žiareniu, odieranie podrážky a častí zvrška, predčasné opotrebovanie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
50.00% butadiénový kaučuk (BR), 10.00% EVA (etylénvinylacetát)
Zvršok:
40.00% polyuretán, 50.00% polyester, 10.00% elastan
Podšívka:
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke.
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a vetranom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia.
Obmedzenie v používaní Nevhodné na horolezectvo.

Naše záväzky

Schválil Testované mnohými testermi na masíve Mont Blanc (Francúzsko), na Tenerife (Španielsko) a v tchajwanských horách (Čína).
Testovanie výrobku Naše vývojové stredisko sa nachádza na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka navrhujeme a vyvíjame vzhľadovo atraktívne, jednoduché a funkčné výrobky. Výrobky sú následne podrobené náročným testom, pretože sme presvedčení, že iba simulácia skutočnej situácie, v ktorej žijeme, nám pomôže neustále zlepšovať naše výrobky.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie