Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.
Kód : 8540052
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vybavenie na snowboard začiatočníčky

Dámska bunda SNB JKT 500 Allover na snowboard a lyžovanie AO biela DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
4.7/5
4.7/5

Farba : BIELA / STARORUŽOVÁ

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Snowboardoví nadšenci vytvorili túto bundu na zdokonaľovanie sa v snowboardovaní. Má dlhý strih, dokonale vhodný pre chránič chrbta. Bunda SNB JKT 500 poskytuje odolnosť, hrejivosť, nepremokavosť (5000 mm), priedušnosť a voľnosť pohybu: ideálna kombinácia na čoraz dlhšie jazdy.

Výhody

Odolnosť Materiál je odolný voči oderu, roztrhnutiu a natiahnutiu.
Voľnosť pohybu Široký strih poskytuje väčšiu voľnosť aj s chráničom chrbta.
Nepremokavosť Membrána 5000 mm, 100 % vodotesné švy.
Hrejivosť Vata imitujúca perie z recyklovaného polyesteru 100 g/m2 trup (inde 80 g/m2).
Priedušnosť Priedušný materiál a mechanické odvetrávanie (RET = 9).
Možnosť nastavenia Nastaviteľné manžety a kapucňa, snehový pás.
Vrecká 6 vreciek: 2 na ruky, 1 na skipas, 1 náprsné, 2 vnútorné vrecká.

Technický popis

Pomôcka na výber správnej veľkosti

Model na fotografii má oblečenú veľkosť M a meria 176 cm.
Jeho rozmery sú:
Obvod hrudníka: 88,5 cm. Obvod pása: 70 cm. Dĺžka ramena: 57 cm.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka na tento produkt je 5 rokov, počnúc dátumom predaja vyznačenom na pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude zdarma opravený alebo vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania. Táto špeciálna 5-ročná záruka bude poskytnutá iba po predložení výrobku spolu s pokladničným dokladom.

Ako si mám byť istý/istá pevnosťou a trvácnosťou bundy?

Na naše výrobky sa vzťahuje 5-ročná záruka a výrobok vám v prípade poškodenia opravíme v miestnom servise. Viac informácií o postupe pri reklamácii nájdete na Decathlon.sk.

Kladieme dôraz na kvalitu použitých materiálov, aby sme zaistili čo najlepšiu odolnosť pri snowboardovaní.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.
Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com/

Môžem si byť istý, že ma bunda ochráni za každých podmienok?

Bunda bola vyvinutá a šitá z dielov, ktoré bránia prieniku vody a vetra, aby vás chránila proti nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Voda často preniká cez švy. Má moja bunda vodotesné švy?

Okrem nepremokavosti sme posilnili nepriepustnosť bundy nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Nepriepustné švy sa nachádzajú po celej ploche výrobku.

Na čo slúži vodoodpudivosť bundy?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Počas životnosti výrobku je potrebné túto úpravu obnovovať (v priemere po 2 až 3 vypraniach, pomocou výrobkov, ktoré ponúkame v sieti našich predajní). Všetky naše nepremokavé snowboardové bundy sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Čo je membrána a na čo slúži?

Membrána je veľmi tenký materiál (od 5 do 25 mikrometrov) nanesený na vnútorný povrch textilu, aby mu poskytla veľkú nepremokavosť a priedušnosť. Naše materiály s membránou neprepúšťajú vodu a súčasne umožňujú odvádzanie vodnej pary, ktorú vytvára telo pri snowboardovaní.

Ako ma moja bunda uchová v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, ktorý vás udrží v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť).

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Mikina alebo sveter vás zahrejú, zatiaľ čo bunda vás ochráni pred zlým počasím. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Ako zabrániť prenikaniu snehu do bundy?

Naše bundy majú elastický snehový pás, ktorý sa prispôsobiť postave. Pri páde alebo v prašane zabraňuje prieniku snehu.

Ako sa starať o tento produkt?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame: Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Podšívka
100% polyester
Výplň
100% polyester
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte produkt úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding a lyžovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Nadšenci lyžovania a snowboardovania.Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com!
Testovanie výrobku Všetky výrobky Dreamscape na snowboardovanie sa testujú v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie