Kód : 8500515
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Jazdecké čižmy a doplnky

Jazdecké čižmy LB 900 kožené čierne FOUGANZA

FOUGANZA
3.5/5
3.5/5

Farba : Čierna

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Naši návrhári vytvorili tieto kožené čižmy pre skúsených jazdcov a jazdkyne. Sú určené na parkúrové skákanie. Kožené čižmy so šnurovaním navrhnuté pre zlepšenie pružnosti a kontaktu nohy jazdca s koňom. Nenápadná pružná vsadka dodáva pocit "druhej kože". Vhodné pre všetky disciplíny.

Výhody

Pohodlie Tvarované čižmy s výbornou prispôsobivosťou pre presnú prácu nohou.
Odolnosť V prednej časti je podrážka prešitá. Ochranná krytka na spodnú časť zipsu.
Telesná prispôsobivosť Vďaka pružnej vsadke a dvom šírkam lýtka sú vhodné pre akýkoľvek tvar nohy.
Protišmykové vlastnosti Ryhovaná podrážka umožňujúca dobré držanie nohy v strmeni.
Jednoduché použitie Ľahko sa obúvajú vďaka zapínaniu na elastický zips vzadu.
Detail výrobku

Technický popis

Náš záväzok voči planéte

Tieto kožené čižmy majú zníženú kvalitu, pretože ich farba môže časom vyblednúť. Napriek tomu vám ich ponúkame v rámci našej stratégie nevyhadzovať žiadne výrobky. Výberom týchto čižiem z jemnej kože hovoríte nie plýtvaniu! Sú nové, ale je možné, že ich farba časom vybledne. Jedná sa len o estetický problém, ktorý nijako nenaruší ich funkčnosť.

Výber veľkosti podľa obvodu lýtka

Tento model sa vyrába v dvoch veľkostiach obvodu lýtka:
Obvod lýtka S: od 33 do 36 cm
Obvod lýtka M: od 36 do 39 cm

Lýtko si zmerajte nasledujúcim spôsobom: sadnite si a odmerajte obvod na najširšom mieste. Aby ste merali čo najpresnejšie, odporúča sa mať pri meraní oblečené jazdecké nohavice a podkolienky a chodidlo mať položené rovno na podlahe.

Tipy na údržbu

Zvyšky piesku odstráňte pomocou mäkkej kefky, potom naneste krém pomocou mäkkej handry (minimálne raz za týždeň). Dávajte pozor, aby ste obuv nechali vždy mimo dosahu tepelných zdrojov. Pred prvým použitím čižmy ošetrite vyživujúcim a zjemňujúcim mliekom na kožu aby zmäkli.

Špeciálne určené na skákanie cez prekážky

Pružnosť kože a voľný členok zlepšujú vyzúvanie čižiem, ako aj kontakt s koňom. Koža sa postupne trochu roztiahne a prispôsobí sa tvaru lýtka. Odporúčame vám, aby ste si vybrali čižmy, ktoré vám budú dobre sedieť už pri nákupe. Vykrojenie pod kolenom je zárukou pohodlia, aj keď jazdec nosí čižmy len krátko.

Funkčnosť

Zapínanie s ochranným pásikom. Zadný zips uľahčuje obúvanie. Protišmyková podrážka bráni pošmyknutiu v stajni a pre uľahčenie jazdenia sú ostrohy umiestnené pod členkom. Vnútorná vložka je veľmi pohodlná. Čižmy sú veľmi pohodlné, dokonale sa prispôsobia a sú ako druhá koža.

Štýl

Spojenie modernosti a tradície zodpovedajúce kódexu klasického jazdectva. Harmonický strih týchto čižiem vám pri jazdení dodá eleganciu.

Rady pri výbere veľkosti

V prípade pochybností vám odporúčame vybrať radšej o číslo väčšiu veľkosť ako obvykle.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
100% hovädzia koža
Podošva:
100% kaučuk
Podšívka:
50% polyuretán, 50% polyamid
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a vetranom mieste. Dôrazne sa neodporúča sušenie v blízkosti tepelných zdrojov. Hrozí riziko poškodenia kože.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie