Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.
Kód : 8503712
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VYBAVENIE NA TRAILOVÝ BEH

Bežecká čelovka na trail 210 modrá 100 lúmenov EVADICT

EVADICT
4.4/5
4.4/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 08/12/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 08/12/2021 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 08/12/2021 3.99
Náš tím s nadšením pre trailový beh vytvoril túto čelovku s výkonom 100 lúmenov na až 20 km traily, ako aj nočné tréningy. Táto 100-lúmenov čelovka je určená na všetky typy trailov, stredový popruh vyvažuje jej hmotnosť pierka, má 3 režimy svietenia prispôsobené vašim potrebám v každom momente behu.
Decathlon kuriér

Výhody

Výdrž 10 h výdrž pri silnom režime a 30 h pri oke režime: na dlhé a bezpečné behy.
Univerzálne použitie Viditeľnosť 60 m v silnom režime (100 lúmenov) a 30 m v bežnom rež. (45 lúmenov)
Jednoduché použitie Praktická rada na trail: nasmerujte hlavu čelovky podľa vlastnej potreby.
Vodotesnosť Spĺňa normu IPLE, najlepšia do terénu, dážď po nej len steká.
Držanie na tele Čelovka drží na hlave vďaka dvom pohodlným popruhom.
Nízka hmotnosť A čo hmotnosť? Všetky tieto vlastnosti sú zahrnuté len do 99 gramov.

Technický popis

Spojenec, ktorý zaručí vašu bezpečnosť v každom teréne počas trialového behu

Keďže je počas nočného trailu náročné udržať sa na nohách pri každom kroku, táto čelovka vám zaručí viditeľnosť vďaka 3 režimom. Silný režim (100 lúmenov) umožňuje viditeľnosť na 60 m, vďaka čomu sa vyhnete koreňom a vyjazdeným koľajniciam. Režim (45 lúmenov) s dosahom 30 m je ideálny do menej náročného terénu. Režim blikania na indikovanie vašej prítomnosti. Jednoducho všetko potrebné na trail.

Výdrž: radšej dlhšia ako príliš krátka

Ideálna na krátke traily do 20 km. Čelovka vás ochráni pred nepríjemnými prekvapeniami. 10 h výdrž v silnom režime (100 lúmenov) a 30 h výdrž v režime (45 lúmenov). Zdá sa, že tak máte dostatok času na zabehnutie mnohých kilometrov, pred tým ako sa vybijú tri batérie LR03-AAA (súčasťou balenia).

Šikovné riešenia pre pohodlie trialového športovca

Máte radi malé detaily, ktoré zavážia? Aj my! Čelovka 100 lúmenov má dva pohodlné popruhy, jeden stredový a jeden bočný, ktoré sa prispôsobia hlave. Táto čelovka je na 100% určená na trail.Je veľmi praktická a navyše má dokonale rozloženú hmotnosť svietiaceho modulu (15 gramov na prednej strane) a hmotnosť škatuľky na batérie (55 gramov na zadnej strane). A ešte niečo. Popruhy sa dajú odmontovať a oprať.

Vodotesný produkt spĺňajúci normu IPLE

Čelovka 100 lúmenov je certifikovaná normou vodotesnosti IPLE a odolá tak všetkým klimatickým podmienkam. Konkrétne to znamená, že úspešne prešla testom tropickej sprchy počas najmenej piatich minút. Dokonca
odolala viacnásobnému pôsobeniu prúdov vody po jej obvode z 360°. Nič jej nerobí problém! Ste teda pripravený veriť jej? A čo je dôležitejšie, začať veriť sám sebe?

Množstvo malých výhod

Okrem toho, že má množstvo skvelých vlastností, najlepšie je, že možnosti jej využitia sú obmedzené len vašou predstavivosťou: turistika, cyklistika, chôdza, jazda na horských bicykloch, kempovanie (ak chcete spať, stačí čelovku odložiť) atď. Zistíte, že toto základné vybavenie na trial splní bez problémov každú úlohu.

Záruka a po predajný servis

Náhradné diely pre čelovku 100 lúmenov sú k dispozícii v najbližšom servise na predajni až 2 roky po nákupe vášho produktu. A čo ostatné výrobky Decathlon? Na všetky je záruka 2 roky!

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Obal
100% akrylonitril butadién styrén
Spálňa
100% plošný spoj
Tipy na skladovanie Pred dlhým uskladnením nezabudnite vybrať batérie zo zariadenia.
Obmedzenie v používaní Produkt nie je vodovzdorný.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Čelovku 100 lúmenov dlhodobo testovali a jednohlasne schválili dlhoroční trailoví športovci počas krátkych trailov. Najviac ocenili tieto vlastnosti: dva pohodlné nastaviteľné popruhy, otáčavý kĺb na nasmerovanie svetelného lúča, schopnosť prispôsobiť sa všetkým terénom v závislosti od trvania behu a samozrejme úplná vodotesnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie