Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8494524
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VÝBAVA NA SNOWBOARDOVANIE MUŽI SKÚSENÍ

Chlapčenská bunda na snowboard a lyže SNB 500 tmavomodrá DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
4.7/5
4.7/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Túto bundu sme vyvinuli pre chlapcov na snowboard (a na lyžovanie), aby strávili zimu v teple a v suchu bez ohľadu na úroveň a intenzitu tréningu. Táto bunda SNB 500 ponúka okrem základných predností (je teplá, nepremokavá, priedušná, má snehový pás) ešte ďalšie výhody: dlhý strih, ktorý bráni vniknutiu snehu; odolnosť voči oderu.

Výhody

Nepremokavosť Nepremokavá (povrchová úprava 5 000 mm). Hlavné švy sú vodotesné.Kapucňa.
Hrejivosť Recyklovaná vata 150 g/m². Podšívka z česaného materiálu (hrejivá a hebká).
Odolnosť Materiál je odolný proti oderu a roztrhnutiu.
Voľnosť pohybu Dobrá voľnosť pohybu, dokonca aj s chráničom chrbta. Dlhý strih.
Priedušnosť Priedušný materiál odvádza pot. (RET = 11,1).
Možnosť nastavenia Stiahnutie manžiet na suchý zips.
Vrecká 5 vreciek, z toho 1 na skipas, 1 vnútorné na zips, 1 vnútorné maskované.
Možnosť osobného upravenia Štítok, na ktorý môžete napísať meno dieťaťa.

Technický popis

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka výrobku trvá 2 roky počnúc dátumom predaja vyznačenom na vašom pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude zdarma opravený alebo vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania.

Ako si mám byť istý/istá pevnosťou a trvácnosťou bundy?

Garantujeme záruku 2 roky na naše produkty a ponúkame ich opravu na miestnych pobočkách. Pre viac informácií o postupe pri reklamácii nás kontaktujte na Decathlon.fr. Kladieme dôraz na výber dielov našich produktov a ich montovanie, aby sme zaistili čo najlepšiu odolnosť pri snowboardovaní.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie. Video: https://www.youtube.com/watch?v=A9nsE6EnTtg. Viac informácií: http://developpement-durable.decathlon.com/.

Môžem si byť istý, že ma bunda ochráni za každých podmienok?

Bunda bola vyvinutá a šitá z dielov, ktoré bránia prieniku vody a vetra, aby vás chránila proti nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Voda často preniká cez švy. Má moja bunda vodotesné švy?

Okrem nepremokavosti sme posilnili nepriepustnosť bundy nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Nepriepustné švy sú v častiach, ktoré sú najviac vystavené snehu (kapucňa, plecia).

Na čo slúži vodoodpudivosť mojej bundy?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Počas životnosti výrobku je potrebné túto úpravu obnovovať (v priemere po 2 až 3 vypraniach, pomocou výrobkov, ktoré ponúkame v sieti našich predajní). Všetky naše nepremokavé snowboardové bundy sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Bunda so záterom: aké sú výhody záteru?

Na štítok, ktorý sa nachádza na podšívke v hornej časti chrbta, môžete napísať meno dieťaťa a tak si výrobok označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoju bundu v škôlke, v škole alebo na lyžiarskom kurze. Priedušný záter vytvára ochranný film a bráni prieniku tekutín. Priedušný záter vytvára nepremokavú bariéru, ktorá prepúšťa vodnú paru vylúčenú z tela počas snowboardovania.

Ako ma moja bunda uchová v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, ktorý vás udrží v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť,...).

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: Oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Mikina alebo sveter vás zahrejú, zatiaľ čo bunda vás ochráni pred zlým počasím. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Ako zabrániť prenikaniu snehu do bundy?

Naše bundy majú elastický snehový pás, ktorý sa prispôsobiť postave. Pri páde alebo v prašane zabraňuje prieniku snehu.

Ako sa starať o tento produkt?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame. Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na vešiaku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Starostlivo prečítať štítky.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyester
Hlavná podšívka
100% polyester
Druhá podšívka
100% polyester
Všitý diel
100% polyester
Záter
100% polyuretán
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje nánosovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding (a lyžovanie). Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie