Kód : 8542703
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ PÁSY

BEŽECKÝ PÁS T900C DOMYOS

DOMYOS
4.2/5
4.2/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 08/07/2022 Zadarmo
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 08/07/2022 13.95
Náš tím pre vás vytvoril bežecký pás na tréning až 5 hodín týždenne. Bežecký pás T900 je vhodný na pravidelný, veľmi intenzívny tréning. Bude ideálnym partnerom pri tréningoch v interiéri pri zvyšovaní vašej výkonnosti.

Výhody

Univerzálne použitie Zvyšujte výkon vďaka jeho maximálnej rýchlosti 18 km/h a sklonu do 10 %.
Pohodlie Bežecká plocha vhodná na dlhé kroky, široká 50 cm a dlhá 143 cm.
Interaktivita 32 predvolených programov podľa úrovne pokročilosti
Konektivita Kompatibilný s aplikáciami Domyos E-Connected a Kinomap
Skladnosť Skladateľný pás
Doba montáže Montáž trvá 45 minút a vyžaduje prítomnosť 2 osôb.

Technický popis

Pozitívne účinky bežeckého pásu

Vďaka bežeckému pásu si jednoducho zaradíte cvičenie do každodenného života. Dosiahnite vaše ciele jednoduchšie vďaka bežeckému pásu.

Konzola

Ovládací panel je najdôležitejší prvok vášho bežeckého pásu. V Domyos sme mu venovali mimoriadnu pozornosť, aby bol intuitívny a prehľadný.
Podsvietený displej zobrazuje informácie o cvičení: čas, vzdialenosť, rýchlosť, priemerná rýchlosť, kalórie, tepy/min. a tiež grafický prehľad aktuálneho cvičenia.
Osem rýchlych nastavení rýchlosti a sklonu umožňujú rýchlo zvoliť vaše tréningové tempo, čo je ideálne predovšetkým pri tréningoch s meniacim sa tempom.

Možnosti ovládacieho panela

Ovládací panel bežeckého pásu T900 ponúka mnohé možnosti, aby ste mohli naplno využiť svoje tréningy:
bočné reproduktory a kábel s koncovkou 3,5 mm umožňujú pripojiť vaše zariadenia,
stredový ventilátor,
snímač Bluetooth na pripojenie pásu na aplikáciu Domyos E-Connected, USB konektor na nabíjanie zariadenia, držiak tabletu, bočné odkladacie priestory.

32 PREDNAHRATÝCH PROGRAMOV

32 programov vytvorených trénerom Domyos je nahratých v ovládacom paneli podľa štyroch cieľov: udržiavanie zdravia, spaľovanie kalórií, vytrvalosť a intervalový tréning. Každý program je špecifický z hľadiska jeho profilu, trvania, rýchlosti a sklonov, aby ste dosiahli svoje ciele a mohli obmieňať tréningy.
Kedykoľvek môžete upraviť intenzitu cvičenia a prispôsobiť ho svojej úrovni.

Kompatibilný s aplikáciami Domyos E-Connected a Kinomap

Aby ste si udržali motiváciu a zlepšovali svoje výkony, odporúčame pripojiť vaše zariadenie k aplikácii Econnected alebo Kinomap.
Každý týždeň si stanovte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť: čas venovaný cvičeniu, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie: vaše výkony sa zaznamenajú a môžete sledovať štatistiky.
Vďaka aplikácii Kinomap si môžete nastaviť rôzne scenérie pri cvičení. Či už pôjdete vo svojom tempe alebo prijmete výzvy, sám či v komunite Kinomap, z cvičenia budete mať jedinečný zážitok.

Meranie srdcovej frekvencie

Bežecký pás T900 je vybavený hrudným pásom, ktorý vám umožní neustále sledovať vašu srdcovú frekvenciu, a manuálnymi snímačmi, ktoré vám poskytnú informácie počas celého tréningu. Než začnete vyvíjať nové fyzické aktivity, nezabudnite navštíviť svojho lekára. Športový odborník vám tiež môže pomôcť stanoviť cieľové rozsahy tepovej frekvencie, aby ste ľahšie dosiahli svoje ciele.

Výkon motora

Motor bežeckého pásu T900 má výkon 1,5 HP a 1305 wattov. Priemerná spotreba elektrickej energie predstavuje 370 wattov (pri bežcovi s hmotnosťou 90 kg s rýchlosťou 8 km/h)

Pohodlný systém tlmenia došľapu

Systém tlmenia došľapu bežeckého pásu T900 bol navrhnutý tak, aby umožnil dobrú bežeckú dynamiku a pritom sa zachovalo optimálne pohodlie. Beh na páse znižuje nárazy a menej zaťažuje váš organizmus.

Tichosť

Ticho je rozhodujúce kritérium, ktorému venujeme veľkú pozornosť pri vývoji našich výrobkov. Každý deň pracujeme na tom, aby sme zlepšili akustické pohodlie povrchu našich pásov, a aby sme tak ponúkli väčšie pohodlie našim športovcom.
Bežecký pás T900 dosahuje hlučnosť 52 Db pri rýchlosti 10 km/h bez bežca. Patrí medzi najtichšie bežecké pásy v produktovom rade Domyos!

Skladanie a uskladnenie

Bežecký pás T900 sa dá zložiť, aby nezaberal miesto, keď ho nebudete používať. V zloženej polohe potrebuje pás nutný priestor na uskladnenie s plochou 114 × 79 cm.
Aby ste predĺžili životnosť svojho bežeckého pásu, skladujte ho na suchom mieste a chráňte pred prachom. Je tiež vybavený kolieskami na ľahší presun.

Rozmery a hmotnosť

Rozmery pri používaní: D × Š × V: 185 × 88 × 147 cm.
Zložený výrobok: L 133 x Š 88 × 150 cm. Hmotnosť pásu: 89 kg.

Rozmery balenia: 197 × 77 × 28 cm.
Hmotnosť balenia: 98 kg.

Záruka / podpora / návody na použitie

Pozrite si našu stránku www.domyos.com, kde nájdete: Záruku na výrobok. Informácie o montáži, nastavení alebo používaní výrobku.
Informácie o riešení technických problémov. Návod na použitie bežeckého pásu na stiahnutie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Rám
100% oceľ
Complementary parts
25% polyvinylchlorid (pvc) - bez ftalátov, 75% polystyrén
Stolová doska
35% oceľ, 10% mosadz, 40% meď, 5% hliník, 10% epoxidová živica
Doska
100% drevo
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom mieste a chráňte pred prachom.
Obmedzenie v používaní Max. používateľská nosnosť 130 kg. Domáce použitie 5 h/týždeň.

Naše záväzky

Záruka 2 roky na súčiastky a servis. 5 rokov na kovové súčiastky. Náhradné diely dostupné 10 rokov.

Vaše hodnotenie

Naše služby

BEŽECKÝ PÁS T900C
ÚDRŽBA A OPRAVY
NÁHRADNÉ DIELY