REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.
Kód : 8542703
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ PÁSY

BEŽECKÝ PÁS T900C DOMYOS

DOMYOS
4.1/5
4.1/5
DECATHLON.SK
Naši návrhári vytvorili bežecký pás, s ktorým môžete zlepšovať svoju kardiovaskulárnu a svalovú činnosť pri používaní až 5 hodín týždenne. Bežecký pás T900 je vhodný na pravidelný, veľmi intenzívny tréning. Bude ideálnym partnerom pri tréningoch v interiéri pri zvyšovaní vašej výkonnosti.

Výhody

Univerzálne použitie Zvyšujte výkon vďaka jeho maximálnej rýchlosti 18 km/h a sklonu do 10 %.
Pohodlie Bežecká plocha vhodná na dlhé kroky, široká 50 cm a dlhá 143 cm.
Interaktivita 32 nastaviteľných programov, kompatibilných s aplikáciou Domyos Econnected
Skladnosť Zložiteľný pás
Doba montáže 2 osoby zložia pás v priebehu 45 minút.
Detail výrobku

Technický popis

Rozmery a hmotnosť

Rozmery pri používaní: D × Š × V: 185 × 88 × 147 cm. Zložený výrobok: D × Š × V: 133 × 88 × 150 cm.
Hmotnosť pásu: 89 kg. Rozmery balenia: D × Š × V: 190 × 77 × 28 cm.
Hmotnosť balenia: 98 kg.

Výkon motora

Testovaný na maximálnu rýchlosť 18 km/h na hmotnosť 130 kg, výkon motora predstavuje 1,44 HP a 1305 wattov.
Priemerná elektrická spotreba je 370 wattov (pri bežcovi s hmotnosťou 90 kg s rýchlosťou 8 km/h)

OVLÁDACÍ PANEL T900

Ovládací panel je najdôležitejší prvok vášho bežeckého pásu. V Domyos sme mu venovali mimoriadnu pozornosť, aby bol intuitívny a prehľadný.
Podsvietený displej zobrazuje informácie o cvičení: čas, vzdialenosť, rýchlosť, priemerná rýchlosť, kalórie, tepy/min. a tiež grafický prehľad aktuálneho cvičenia.
Osem rýchlych nastavení rýchlosti a sklonu umožňujú rýchlo zvoliť vaše tréningové tempo, čo je ideálne predovšetkým pri tréningoch s meniacim sa tempom.

VÝHODY OVLÁDACIEHO PANELA

Ovládací panel bežeckého pásu T900 ponúka mnohé možnosti, aby ste mohli naplno využiť svoje tréningy:
bočné reproduktory a kábel s koncovkou 3,5 mm umožňujú pripojiť vaše zariadenia,
stredový ventilátor,
snímač Bluetooth na pripojenie pásu na aplikáciu Domyos E-Connected, USB konektor na nabíjanie zariadenia, držiak tabletu, bočné odkladacie priestory.

32 nahraných programov

32 programov vytvorených trénerom Domyos je nahratých v ovládacom paneli podľa štyroch cieľov: udržiavanie zdravia, spaľovanie kalórií, vytrvalosť a intervalový tréning. Každý program je špecifický z hľadiska jeho profilu, trvania, rýchlosti a sklonov, aby ste dosiahli svoje ciele a mohli obmieňať tréningy.
Kedykoľvek môžete upraviť intenzitu cvičenia a prispôsobiť ho svojej úrovni.

KOMPATIBILITA

Aby ste si udržali motiváciu a zlepšovali svoje výkony, odporúčame pripojiť vaše zariadenie k aplikácii Econnected alebo Kinomap. Každý týždeň si stanovte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť: čas venovaný cvičeniu, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie: vaše výkony sa zaznamenajú a môžete sledovať štatistiky. Vďaka aplikácii Kinomap si môžete nastaviť rôzne scenérie pri cvičení. Či už pôjdete vo svojom tempe alebo prijmete výzvy, sám či v komunite Kinomap, z cvičenia budete mať jedinečný zážitok.

MERANIE SRDCOVEJ FREKVENCIE

Bežecký pás T900 je vybavený snímačmi tepu a dodáva sa tiež so spoľahlivejším hrudným pásom. Toto vybavenie umožňuje sledovať vašu tepovú frekvenciu počas tréningov.
Pred začiatkom alebo obnovením fyzickej aktivity sa poraďte s lekárom! Športový odborník vám tiež môže pomôcť stanoviť cieľové rozsahy tepovej frekvencie, aby ste ľahšie dosiahli svoje ciele.

Pohodlný systém tlmenia došľapu

Systém tlmenia došľapu bežeckého pásu T900 bol navrhnutý tak, aby umožnil dobrú bežeckú dynamiku a pritom sa zachovalo optimálne pohodlie. Beh na páse znižuje nárazy a menej zaťažuje váš organizmus.

Tichosť

Ticho je rozhodujúce kritérium, ktorému venujeme veľkú pozornosť pri vývoji našich výrobkov. Každý deň pracujeme na tom, aby sme zlepšili akustické pohodlie povrchu našich pásov, a aby sme tak ponúkli väčšie pohodlie športovcom a ich okoliu.
Bežecký pás T900 dosahuje hlučnosť 52 Db pri rýchlosti 10 km/h bez bežca. Patrí medzi najtichšie bežecké pásy v produktovom rade Domyos!

Skladanie a uskladnenie

Bežecký pás T900 sa dá zložiť, aby nezaberal miesto, keď ho nebudete používať. V zloženej polohe potrebuje pás nutný priestor na uskladnenie s plochou 114 × 79 cm.
S cieľom, aby ste predĺžili životnosť svojho bežeckého pásu, skladujte ho na suchom mieste a chráňte pred prachom. Je tiež vybavený kolieskami na ľahší presun.

Pozitívne účinky bežeckého pásu

Trénovanie chôdze alebo behu je ideálne pre všetkých, kto si chce udržať fyzickú kondíciu, zdokonaliť postavu alebo zlepšovať kardiovaskulárnu činnosť svojho tela.
Bežecký pás T900 vám umožní trénovať doma pri akomkoľvek počasí a jednoducho zaradiť tréningy do vášho každodenného života. Môžete si tak prispôsobiť cvičenie vlastným cieľom a brať pritom ohľad na svoju kondíciu. Bude sa vám cvičiť pohodlnejšie a účinnejšie.

Záruka/ podpora/ návody na použitie

Pozrite si našu stránku www.domyos.com, kde nájdete: Záruku na výrobok. Informácie o montáži, nastavení alebo používaní výrobku. Informácie o riešení technických problémov. Návod na použitie bežeckého pásu na stiahnutie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Rám
100% oceľ
Complementary parts
25% polyvinylchlorid (pvc) - bez ftalátov, 75% polystyrén
Stolová doska
35% oceľ, 10% mosadz, 40% meď, 5% hliník, 10% epoxidová živica
Doska
100% drevo
Tipy na údržbu Čistite vlhkou handrou.
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom mieste a chráňte pred prachom.
Obmedzenie v používaní Max. nosnosť 130 kg. Používanie v domácnosti, 5 hod/týž.
inštrukcie Viac informácií o tomto výrobku nájdete v návode

Naše záväzky

Záruka 2 roky na súčiastky a servis. 5 rokov na konštrukciu. Náhradné diely dostupné 10 rokov.

Vaše hodnotenie