VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
/common/3Dpictures/a/a159795eacfb4688b3d966bcf2dadfd4.zip/index.html
Kód : 8308035
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
MOUNTAIN TREKKING BACKPACKS +50L

Pánsky trekingový batoh Forclaz 90 l sivý FORCLAZ

FORCLAZ
4.5/5
DECATHLON.SK
74.99 -24 %

od

56.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od 18/02/2020 Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od 18/02/2020 do vyčerpania zásob.
74.99 - %
Avant0Maintenant74.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Náš tím vytvoril tento batoh, aby ste mohli pokojne vyraziť na vaše prvé pochody v horách. Vďaka veľkému objemu odnesiete veľa vybavenia a oblečenia.

Výhody

Pohodlie Penový popruh. Hrudný popruh. Uťahovacie popruhy. Pútka na palce.
Vrecká a priehradky 5 vreciek. 3 sieťky. 1 priehradka na hydrovak.
Objem Veľký objem 90 l. Hmotnosť: 1,9 kg. Rozmery: 80 × 35 × 33 cm. Predný zips.
Odolnosť proti oderu Záruka 10 rokov.
Materiály a zosilnené švy poskytujú veľkú odolnosť.

Technický popis

Ako správne naplniť batoh?

Na dno batoha uložte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Karimatku môžete umiestniť pod chlopňu batoha. Ak na stan nie je miesto v batohu, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare...). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke, zvyčajne pozdĺž chrbta.

Ako nastaviť výšku batoha?

Batoh si umiestnite na chrbát a potom dotiahnite popruhy (pozri: Ako si nastavím batoh?). Plecné popruhy musia dobre sedieť na pleciach a priťahovacie popruhy (niekedy aj výškovo nastaviteľné) by mali zvierať uhol približne 45° (nemali by padať horizontálne ani vertikálne). Ak počas skúšania zistíte, že batoh máte príliš nízko alebo príliš vysoko na chrbte, nastavte si ho podľa potreby tak, aby ste sa cítili pohodlne.

Ako si nastavím batoh?

Najskôr povoľte všetky popruhy (ramenné, bedrové, priťahovacie popruhy). Batoh si dajte na chrbát. Pri batohoch s objemom 50 l a viac umiestnite opasok na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Pri menších objemoch umiestnite opasok okolo pása. Utiahnite popruhy na pleciach. Nakoniec si prispôsobte uťahovacie popruhy.

Ekologické opatrenia

Decathlon sa rozhodol informovať o vplyve výroby turistických batohov na životné prostredie počas celej ich životnosti. Táto práca je výsledkom experimentu realizovaného od júla 2011 v spolupráci s francúzskym Ministerstvom ekológie. Batožinám značky Quechua boli na základe vzájomného porovnania pridelené známky na stupnici ABCDE. Detaily o projekte a metódy výpočtov sú k dispozícii na stránke www.oxylane.com/20/demarche-environnementale.

Ako sa meria objem batohov?

Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch s toleranciou niekoľkých percent.
Uvedená hmotnosť prázdneho batoha je hmotnosť referenčnej vzorky. Pri meraniach môže dôjsť k menším odchýlkam.

Záruka 10 rokov.

Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna desaťročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Batoh skladujte na suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Nie je nepremokavá, preto chráňte svoje veci pred dažďom.

Naše záväzky

Schválil Všetky naše výrobky sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.
Testovanie výrobku V laboratóriu a v teréne testujeme odolnosť tašky voči oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb pri UV žiarení, odolnosť voči praniu, nepremokavosť. Potom figurína napodobňuje starnutie zaťaženého batoha v priebehu rokov pomocou pohybov rýchlej chôdze v tisíckach cyklov, aby sme skontrolovali odolnosť spojov. Materiály (látka, pracky, popruhy, peny, zipsy...) tiež testujeme samostatne, čo nám pri týchto batohoch umožňuje poskytnúť záruku na 10 rokov.
Záruka 10 roky

Vaše hodnotenie