VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
/common/3Dpictures/a/cf70a12492d74b5aa359b2c891fad088.zip/index.html
Kód : 8300839
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TREKINGOVÉ BATOHY 50 L A VIAC

Trekingový batoh Forclaz 70 litrov sivý QUECHUA

QUECHUA
4.4/5
DECATHLON.SK
55.99 - %

od

55.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
55.99 - %
Avant0Maintenant55.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Naši návrhári navrhli tento batoh, aby ste mohli absolvovať viacdňovú pešiu turistiku v úplnom pohodlí. Jednoduchý, ľahký a funkčný (vrecká, jednoduchý prístup) batoh ideálny na príležitostnú turistiku a cestovanie.

Výhody

Odolnosť proti oderu 10-ročná záruka.
Materiály a zosilnené švy poskytujú veľkú odolnosť.
Objem Objem: 71 litrov. Hmotnosť: 1,7 kg. Rozmery pri používaní: 73 × 34 × 30 cm.
Vrecká a priehradky 5 vreciek: 3 sieťovinové a 1 na hydrovak.
Pohodlie Penový popruh. Hrudný popruh. Priťahovacie popruhy. Pútka na palce.

Technický popis

Ako správne naplniť batoh?

Na dno batoha uložte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Karimatku môžete umiestniť pod chlopňu batoha. Ak na stan nie je miesto v batohu, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare...). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke, zvyčajne pozdĺž chrbta.

Ako nastaviť výšku batoha?

Batoh si umiestnite na chrbát a potom dotiahnite popruhy (pozri: Ako si nastavím batoh?). Ramenné popruhy musia dobre sedieť na ramenách a priťahovacie popruhy (niekedy aj výškovo nastaviteľné) by mali zvierať uhol približne 45° (nemali by padať horizontálne ani vertikálne). Ak počas skúšania zistíte, že batoh máte príliš nízko alebo príliš vysoko na chrbte, nastavte si ho podľa potreby tak, aby ste sa cítili pohodlne.

Ako si nastavím batoh?

Najskôr povoľte všetky popruhy (ramenné, bedrové, priťahovacie popruhy). Batoh si dajte na chrbát. Pri batohoch s objemom 50 l a viac umiestnite opasok na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Pri menších objemoch umiestnite opasok okolo pása. Utiahnite popruhy na pleciach. Nakoniec si prispôsobte uťahovacie popruhy.

Ako sa meria objem batohov?

Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch s toleranciou niekoľkých percent.
Uvedená hmotnosť prázdneho batoha je hmotnosť referenčnej vzorky. Pri meraniach môže dôjsť k menším odchýlkam.

Ekologické opatrenia

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celého jeho životného cyklu pomocou rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, podľa ktorej môžete ľahko zistiť, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia, a porovnať ich s ostatnými (tričká, nohavice, batohy). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejňovaniu výsledkov vplyvu výrobkov na životné prostredie.
Viac informácií nájdete na: http://sustainability.decathlon.com/.

Záruka 10 rokov

Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna desaťročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Hmotnosť a rozmery

Rozmery batoha: 73 cm výška, 34 cm šírka a 30 cm dĺžka. Hmotnosť prázdneho batoha je 1,9 kg (približne).

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Batoh skladujte na suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Nie je nepremokavý, preto chráňte svoje veci pred dažďom.

Naše záväzky

Schválil Všetky naše výrobky sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.
Testovanie výrobku Všetky naše výrobky sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov a pri praktickom použití v podmienkach, s akými sa bežne stretávate pri ich používaní. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.
Záruka 10 roky

Vaše hodnotenie